dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

819 900 zł63 m² 12 993,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Idealne dla rodziny - spokojna okolica, świetna komunikacja, las, gdynia Karwiny! lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej dzielnicy - Gdynia Karwiny, gdzie wszystko co potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Śródmieście,Gdynia

849 700 zł46 m² 18 617,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Designerska propozycja zarówno pod inwestycję jak i dla osób aktywnych zawodowo. Lokalizacja: centrum Gdyni gwarantuje pełen komfort życia miejskiego, łącząc dynamikę centrum z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spokojna

Gdynia,pomorskie

1 056 000 zł75 m² 14 098,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przestronne, 75-metrowe mieszkanie, położone w kameralnym budynku przy ul. Spokojnej. To miejsce, gdzie nazwa ulicy idealnie oddaje charakter okolicy. Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

600 000 zł40 m² 14 918 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje w bardzo dobrym standardzie - Osiedle Gardenia Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kameralnego i zamkniętego Osiedla Gardenia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Orłowo,Gdynia

1 580 000 zł644 m² 2 453,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gdynia Orłowo ul. Żmudzka - to jedna z niewielu dostępnych na rynku lokalizacji w tej części miasta. Działka o powierzchni 644 m2 jest ogrodzona, uzbrojona, jest kanalizacja, prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 690 000 zł73 m² 23 115,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament | W ścisłym śródmieściu gdyni Inwestycja Portova Invest Komfort | Gdynia Śródmieście | Dwa miejsca postojowe i komórka lokatorska | Funkcjonalny rozkład | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cylkowskiego

Redłowo,Gdynia

2 400 000 zł161 m² 14 906,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Energooszczędny dom wolnostojący zaledwie 20 minut spacerem od plaży W gdyni redłowie Funkcjonalne wnętrze | Ogród | Taras | Balkon | Cisza | Spokój | Bliskość morza | Bliskość parku | Pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

478 330 zł28 m² 17 199,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poziomkowa

Dąbrowa,Gdynia

819 000 zł108 m² 7 569,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam na dzień otwarty w dniu 11.05.2026 r. Od godziny 15:30-17:00. Osoby zainteresowane zapraszam na umówienie się telefonicznie lub mailowo. Są mieszkania poprawne. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

819 900 zł44 m² 18 634,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Agencja westate Gdańsk ma zaszczyt zaprezentować unikatowe, słoneczne i bardzo kameralne mieszkanie z panoramicznym, spektakularnym widokiem na morze o powierzchni 44 m w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

900 000 zł85 m² 10 613,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie 84,80 m z tarasem i miejscem w hali garażowej | Gdynia Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Perkoza

Wiczlino,Gdynia

2 800 000 zł282 m² 9 932,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 905 m²

Nietuzinkowa oferta: wyjątkowy dom W gdyni wiczlino! Oferujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i prestiżowej części Gdyni - Wiczlino, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

449 900 zł48 m² 9 372,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe gdynia, ul. Chylońska mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2, usytuowane na 1. piętrze, funkcjonalne i ustawne. Układ. salon. sypialnia. oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spokojna

Mały Kack,Gdynia

1 120 000 zł110 m² 10 200,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i kominkiem | Gdynia ul. Spokojna Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Gdynia,pomorskie

439 000 zł41 m² 10 603,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta dostępna wyłącznie W elicie nieruchomości! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w wieżowcu z nową windą. Lokal o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

419 000 zł33 m² 12 774,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulne mieszkanie Z balkonem I piwnicą | 32,8 M | gdynia karwiny, ul. Kruczkowskiego Szukasz własnego kąta w Gdyni gotowego do zamieszkania od zaraz. Jasne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okoniewskiego

Grabówek,Gdynia

680 000 zł47 m² 14 468,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Gdynia Grabówek | 3 pokoje i 2 łazienki | Gotowiec inwestycyjny Szukasz mieszkania, które od razu zacznie na siebie zarabiać? Ta oferta przy ul. Okoniewskiego to gotowy produkt pod wynajem (krótki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

555 000 zł53 m² 10 551,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowa oferta wyłącznie w dk estate! Spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,6 m , położone w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja inwestycyjna W centrum gdyni - 62 m Z potencjałem! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes lub dochodową inwestycję? Mam do zaoferowania lokal użytkowy, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

1 070 000 zł59 m² 18 157,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,93 m z tarasem ok. 19,3 m , zlokalizowane na osiedlu Orłowska Bryza przy ul. Świerkowej w Gdyni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krauzego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 139 999 zł80 m² 14 280,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 4 pokojowe z 2 ogrodami w dobrej lokalizacji! mieszkanie: ten apartament to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni z elastycznym układem dopasowanym do zmieniających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Pucka

Cisowa,Gdynia

4 500 000 zł25 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 25 000 m2 w Gdyni Cisowej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka leży na terenie oznaczonym symbolem ze - Zieleń ekologiczno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje | niedaleko do skm | spokojna okolica | gdynia cisowa lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

U nas Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dobrze rozwiniętej okolicy, po generalnym remoncie Nowa niższa cena 399 000 zł bez pcc Lokalizacja: gdynia, ul. Kcyńska Cena: 419 000 zł Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 110 000 zł129 m² 8 581,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Duże mieszkanie o łącznej powierzchni 130m2, położone w Gdyni, przy ul. Małkowskiego. Przedmiotowa nieruchomość mieści się na drugim piętrze w jednym z segmentów zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

550 000 zł42 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zapraszamy na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowej kamienicy w Śródmieściu Gdyni przy ulicy Antoniego Abrahama 1-3. Lokalizacja Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

999 000 zł240 m² 4 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:174 m²

Dom szeregowy do remontu generalnego, położony w spokojnej i zielonej części Gdyni - Dąbrowie, przy ul. Miętowej, to propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

535 535 zł44 m² 12 187,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

[pogórze] Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Osiedle Morskie. W pełni wyposażone. Duży ogródek. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Obłuże,Gdynia

450 000 zł63 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację przestronnego trzypokojowego mieszkania położonego na parterze w bloku w Gdyni Obłuże przy ulicy Płk. Stanisława Dąbka. Lokalizacja Obłuże to północna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Chylonia,Gdynia

532 121 zł47 m² 11 367,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ścianie lasu | Gdynia Chylonia Cena całkowita: 548 176 zł (w tym obligatoryjne dodatki) Powierzchnia: 46,81 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia

399 985 zł34 m² 11 675 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Murapol Osiedle Dynamiq - nowoczesne życie w sercu zielonego Wiczlina! Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesną technologię i świetną lokalizację? Poznaj Murapol Osiedle Dynamiq.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

599 000 zł49 m² 12 274,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - gdynia chylonia, ul. Morska Blisko stacji skm Gdynia Leszczynki (ok. 800 m). Idealne dla rodziny, na start lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie Lokal 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

400 000 zł43 m² 9 248,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwa pokoje W gdynia chylonia, 5 min. Pieszo do skm! lokalizacja Nieruchomość umiejscowiona jest w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Trójmiasta - Gdyni Chylonia. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 299 000 zł86 m² 15 069,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta pięknego apartamentu W prestiżowej lokalizacji gdyni, w samym sercu miasta. Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną propozycją 4-pokojowego, stylowego, przestronnego.