dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 135 ogłoszeń

1 990 000 zł278,78 m² 7 138,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy mieszczący się w budynku z 2000r, o pow. całkowitej 279m2 (pow. użytkowa 183m2) , składający się z 3 lokali z oddzielnymi księgami.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90,60 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wstęp Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,6 m (126 m po podłodze), położone w spokojnej i nowoczesnej części Pogórza, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł127 m² 23 622,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament ze spektakularnym tarasem W cichej części orłowa Gdynia Orłowo | Taras 144 m2 | Wysoki standard budynku | Cicha okolica | możliwość przearanżowania wnętrza | 2 miejsca w hali.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym sercu Gdyni, co zapewnia niezwykłą wygodę i dostęp do wielu atrakcji miasta. W pobliżu znajduje się Skwer Kościuszki, idealny na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

595 000 zł44 m² 13 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję przestronne w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w Gdyni w dzielnicy Witomino, przy ul. Narcyzowej. Lokal znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł99,62 m² 18 570,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartment premium na 2 piętrze, 3pok. o pow. 99m2 z tarasem 30m2 Z przepięknym widokiem W gdyni redłowie oddanie do użytkowania grudzień 2026, lokal M3 lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł42,47 m² 11 655,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 4. piętrze budynku przy ulicy Szczecińskiej w Gdyni. To oferta idealna dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł138 m² 11 949,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom szeregowy w Gdyni Dąbrowie. Cicha i spokojna okolica. Ogród od południowej strony! Wejście do lasu na wyciągnięcie ręki! Uwaga: zdjęcia z umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 10 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:405 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej, w którym znajdują się 4 mieszkania Z odrębnymi księgami wieczystymi! dodatkowo pokoje na poddaszu, na kondygnacji piwnicznej oraz W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 440 000 zł7 473 m² 727,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty Doskonała oferta inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną Nieruchomość podzielona na 8 działek - gotowy projekt pod osiedle Spokojna, zielona okolica - w sąsiedztwie lasów i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł431,22 m² 19 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł46,90 m² 10 660,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z garażem w idealnej lokalizacji | Gdynia Witomino Polecam na sprzedaż przytulne, słoneeczne mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane w gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta, do remontu, idealne pod inwestycję - możliwy zakup z podpisaną umową najmu! Miejsce parkingowe na podwórzu! Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł146 m² 9 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dom wolnostojący przy ul. Wiklinowej w Gdyni - Pustki Cisowskie. Idealne miejsce dla osób, które pragną połączyć wygodę życia w mieście z bliskością natury. Otoczenie zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł217 m² 8 520,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom na sprzedaż w urokliwej dzielnicy Dąbrowa w Gdyni Niniejsze ogłoszenie dotyczy przestronnego domu o powierzchni całkowitej 217m2, zlokalizowanego w malowniczej dzielnicy Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł886 m² 1 873,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe o powierzchni 442m2 i 444m2 (łącznie 886m2) z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę wielorodzinną. Wszystkie media w drodze lub na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł70 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe jasne mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do własnej aranżacji. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana przy ul. Strzelców w Gdyni w sąsiedztwie z Trójmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł62,53 m² 9 579,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3 pokoje z dużym balkonem - idealne dla rodziny! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie, które zadowoli najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63 m² 10 301,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Millennium Nieruchomości prezentuje: wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 200 zł120,11 m² 8 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 625 zł64,24 m² 13 101,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe na 2 piętrze Z balkonem, winda, siłownia, komórka, hala garażowa, możliowość ładowania auta elektrycznego lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł109,80 m² 10 200,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i kominkiem | Gdynia ul. Spokojna Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:344 m²

Oferta na wyłączność - Kupujący nie ponosi kosztów biura! Wyjątkowo przestronny dom położony w spokojnej części Gdyni Dąbrowy dzielnicy cenionej przez rodziny za wygodę życia, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50,36 m² 21 822,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż wyjątkowo położone mieszkanie blisko morza i centrum Gdyni. Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - blisko plaży, terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł114,34 m² 19 678,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Główne Atuty: prestiżowa Lokalizacja: apartament znajduje się w Rezydencji Plac Kaszubski, w centralnym punkcie Gdyni Śródmieścia, oferując dostęp do wszystkich miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 610 zł27,26 m² 14 989,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Lokale w cenach od 408 465 pln do 1 138 607 pln brutto, o powierzchniach od 28,17 m do 83,11 m . Zapytaj o ofertę w sprzedaży dostępnych mamy ponad 120 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 145 zł72,15 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, rodzinne mieszkanie z dużym ogródkiem - Gdynia Wielki Kack To komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,15 m to idealna propozycja dla rodzin, osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł24,52 m² 13 417,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka o pow. 24,52 m , zlokalizowana w Gdyni, w dzielnicy Witomino, na 3 piętrze 4-piętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń: - salon z wyjściem na balkon - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł526 m² 188,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży udziałów w działce rolnej położonej w Gdyni przy ulicy Płk Stanisława Dąbka (dzielnica Obłuże). Możecie Państwo w niskiej cenie, dokonać.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł198,50 m² 8 312,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Jeśli szukają Państwo domu wybudowanego z należytą starannością, położonego na cichej, kameralnej ulicy w pobliżu plaży (oksywie) ten dom jest idealny dla Państwa! Zapewne ściany domu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł403 m² 6 947,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) z 1994 roku, położony na końcu kameralnej, ślepej uliczki w Orłowie. To doskonała lokalizacja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł73 m² 27 383,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Elegancki apartament w prestiżowej inwestycji Rivus - Gdynia Orłowo, ul. Bernadowska Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz bliskość natury i morza - idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 122 zł49,36 m² 20 970,87 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksus I komfort W sercu redłowa! Kontakt:   Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Ta prestiżowa inwestycja w Gdyni Redłowie, łączy nowoczesny design, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł65 m² 9 723,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł63,50 m² 48 818,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty - Unikatowa lokalizacja - bezpośredni widok na marinę jachtową i morze - blisko plaży i centrum miasta Opis Komfortowy apartament znajduje się na trzecim piętrze. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł442 m² 791,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu działki położonej w dzielnicy Gdynia Obłuże ul. Spawaczy nr działki 1964. Okolicę charakteryzują nowe inwestycje przy ul. Krawieckiej oraz Benisławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł64 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecamy do sprzedaży przestronny dwupokojowy apartament z 2012r.położony na zamkniętym chronionym osiedlu Kępa Redłowska. Apartament składa się z salonu o pow. 25m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej Gdynia Mały Kack Bernadowo Park Najważniejsze atuty: - ostatnie piętro i widok na las - zamknięte osiedle - kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł61,84 m² 35 559,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament 3-pokojowy w centrum Gdyni - ul. 10 Lutego | hala garażowa | gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowo wykończony apartament położony w samym sercu Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 341 120 zł125,93 m² 26 531,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny lokal gastronomiczny w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 125,93 m2.