dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia Redłowo

227 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

227 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.45m2 w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie znajduję się w budynku z 2007r., z windą. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na wynajem W atrakcyjnej lokalizacji - gdynia redłowo Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego (co najmniej 12 miesięcy). Dopuszcza się możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

799 000 zł50 m² 15 875,20 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, doskonała propozycja zarówno dla pary lub rodziny marzącej o komfortowym życiu w nowoczesnym otoczeniu jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 117 656 zł78 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego na gdyńskim Redłowie. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

6 500 zł69 m² 94,01 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,14 m2 znajdujące się w samym sercu dzielnicy Gdyni Redłowo. Lokalizacja jest nieodzownym atutem tej nieruchomości. Zaledwie w kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 215 000 zł61 m² 20 003,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest sprzedaż apartamentu położonego w inwestycji Altus, wybudowanego przez Invest Komfort w 2016 roku. Apartament wykończony i umeblowany w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Redłowo,Gdynia

999 000 zł50 m² 19 924,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jeżeli szukasz mieszkania nad morzem, blisko uspokajającej zieleni Rezerwatu Kępy Redłowskiej, plaży i Bulwaru Nadmorskiego, które jednocześnie jest doskonale skomunikowane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od 1 października 2024 do czerwca 2025! cena dla studentów 2700zł przy wynajmie na cały rok cena 3200 zł + opłaty 697 zł latem /880 zł zimą + tv 65zł +70 zł śmieci.KAUCJA 3500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Redłowo,Gdynia

899 000 zł61 m² 14 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja Nieruchomość położona w Gdyni w świetnie skomunikowanej dzielnicy Redłowo przy ulicy Batalionów Chłopskich. W pobliżu znajdują się: - przystanki komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Redłowo,Gdynia

37,50 zł/m²200 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal na parterze z witryną o pow. 200m2 w Gdyni w Redłowie. Lokal znajduję się na w parterowym budynku handlowo-usługowym przy głównej ulicy. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Redłowo,Gdynia

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal na parterze z witryną o pow. 60m2 w Gdyni w Redłowie. Lokal znajduję się na w parterowym budynku handlowo-usługowym przy głównej ulicy. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

1 699 000 zł81 m² 21 071,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Posiadam na sprzedaż 4-pokojowy, w pełni umeblowany, nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 76m2 usytuowany w "rezydencji Redłowo" w Gdyni Redłowo. Apartament znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

949 000 zł78 m² 12 223 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo, ul. Kaczewska, 3 duże pokoje, po remoncie - stan deweloperski, wolne od zaraz - idealna przestrzeń dla dużej rodziny, pod wynajem na pokoje/mikro kawalerki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

599 000 zł39 m² 15 438,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdynia - Redłowo. Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku 1959.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłosza

Redłowo,Gdynia

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękna, wyremontowana kawalerka z osobną sypialnią w dzielnicy Gdynia Redłowo przy ul. Czesława Miłosza. Do wynajęcia od 01.09.2024 do czerwca Bardzo dobra lokalizacja! Bardzo łatwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: wygodne, przytulne, dwupokojowe mieszkanie (32 m 2 ) zlokalizowane przy ul. Powstania Wielkopolskiego 85, na Płycie Redłowskiej. Mieszkanie składa się ze: słonecznego, umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

595 000 zł47 m² 12 659,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem w jednej z topowej lokalizacji na mapie Gdyni. Nieruchomość składa się z jasnego pokoju dziennego, oddzielnej kuchni oraz dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Redłowo,Gdynia

1 090 000 zł64 m² 17 111,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje | nowe budownictwo | blisko skm | piękny widok | gdynia redłowo | miejsce postojowe Na sprzedaż mieszkanie w Gdyni Redłowo, położone na 5 piętrze budynku dewelopera Margo z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Cylkowskiego

Redłowo,Gdynia

2 200 000 zł158 m² 13 924 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Wyremontowany, wyjątkowy i klimatyczny dom gotowy do zamieszkania. Powierzchnia całkowita 158 m. Dom mieści się na trzech kondygnacjach: przyziemie: garaż, hol, garderoba, pomieszczenie do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

669 000 zł52 m² 12 865,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania w Gdyni, dzielnica Redłowo, ul. Powstania Śląskiego - wyposażenie W cenie! idealna inwestycja krótko lub długoterminowa ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 043 000 zł67 m² 15 497,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ulica Korczaka jest jedną z ważniejszych ulic w gdyńskiej dzielnicy Redłowo. To bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta. Znajdują się tu głównie budynki mieszkalne, z których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 059 000 zł71 m² 14 894,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny- 2 niezależne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Atuty - 2 niezależne mieszkania, - wyposażone, gotowe do wejścia, - 30 min pieszo do morza, - 6 min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 190 000 zł102 m² 11 712,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Chcesz cieszyć się niepowtarzalnym widokiem, żyjąc w samym środku prężnie rozwijającego się miasta? Masz/chcesz mieć rodzinę a nie bawi Cię stanie w codziennych korkach? Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ułańska

Redłowo,Gdynia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Willa Ułańska usytuowana w Gdyni na granicy Redłowa i Orłowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Kępa Redłowska. Zaledwie kilka minut spacerem od malowniczej plaży i molo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Redłowo,Gdynia

3 669 000 zł153 m² 23 922,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prestiżowa inwestycja w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa / 153m2, 4 pokoje / Stan deweloperski do własnej aranżacji / Panoramiczne okna / Luksusowo urządzone powierzchnie wspólne /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 240 875 zł69 m² 17 864,60 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa, duża inwestycja deweloperska w Gdyni. Szeroki wachlarz mieszkań do wyboru. Doskonale skomunikowana z cały Trójmiastem. Szkoła, przedszkole, lokale gastronomiczne i usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 228 122 zł76 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

974 635 zł47 m² 20 790 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa, duża inwestycja deweloperska w Gdyni. Szeroki wachlarz mieszkań do wyboru. Doskonale skomunikowana, z pełną infrastrukturą w pobliżu. Szkoła, przedszkole, przystanek komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 769 000 zł315 m² 8 801,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż! Lokal dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni 314.60m2 położony w jednej z najszybciej rozwijającej się dzielnicy Gdyni- Redłowo, znajdujący się przy ulicy Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 002 208 zł65 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa, duża inwestycja deweloperska w Gdyni. Szeroki wachlarz mieszkań do wyboru. Doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem. Wszelka niezbędna infrastruktura w najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 821 804 zł153 m² 24 918,80 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 000 000 zł278 m² 7 194,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:659 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Niezwykle atrakcyjny dom wolnostojący na sprzedaż z garażami, piwnicami, ogrodem i tarasami oraz balkonami w fantastycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Redłowo,Gdynia

1 070 000 zł64 m² 16 797,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cylkowskiego

Redłowo,Gdynia

1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Piętro domu na sprzedaż z garażem, piwnicą, ogrodem i tarasem w fantastycznej cichej i zielonej lokalizacji Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

45 000 zł300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do odstąpienia prawo do użytkowania działki rod położonej w Gdyni Redłowie, przy al. Zwycięstwa 162. Atuty - Doskonała lokalizacja: bliskość do centrum Gdyni, dogodny dojazd komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie w jednej z topowej lokalizacji na mapie Gdyni. Nieruchomość składa się z jasnego pokoju dziennego, oddzielnej kuchni oraz dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 244 000 zł161 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest niepowtarzalny, przestronny apartament usytuowany na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym na Osiedlu Zielonym w Gdyni Redłowo, przy ul. Janusza Korczaka. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Redłowo,Gdynia

1 419 478 zł85 m² 16 686 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa inwestycja w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa / 85 m2, 3 pokoje / Stan deweloperski do własnej aranżacji / Panoramiczne okna / Luksusowo urządzone powierzchnie wspólne /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 150 000 zł55 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż prywatna. Mieszkanie, ciche spokojne idealne dla pary- super design - wystrój projektowany przez pracownię loft. Budowane przez spółkę invest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Powstania Styczniowego

Redłowo,Gdynia

900 zł10 m² 90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój w domu Do wynajęcia samodzielny pokój ok 10 m2 w domu 3 - pokojowym położonym przy ul. Powstania Styczniowego na Gdyńskim Redłowie. Każdy pokój zamykany na klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Redłowo,Gdynia

963 976 zł44 m² 22 140 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam na sprzedaż fantastyczny apartament w samym sercu gdyńskiego Redłowa. W skład apartamentu o powierzchni 44 m2 wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, -.