dowolna

Nowe mieszkania Gdynia

381 ogłoszeń

381 ogłoszeń

364 035 zł34,67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 194 132 zł70,46 m² 16 947,66 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 854 033 zł69,30 m² 26 753,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 332 095 zł103,14 m² 32 306,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

o nowych ogłoszeniach

698 745 zł66,75 m² 10 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Gdyni to propozycja dla osób, które szukają połączenia komfortu, funkcjonalności oraz bezpiecznej inwestycji. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł97,81 m² 16 971,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty z widokiem na Gdynię, blisko morza. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - kameralny budynek z zaledwie czterema apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

609 309 zł68,65 m² 8 875,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie (68,65 m - powierzchnia ścian 2,42 m = 66,23 m pow. użytkowa) narożne, na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki.

Szczegóły ogłoszenia

428 610 zł40,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 276 822 zł75,81 m² 16 842,40 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,81 m z dużą loggią (11,34 m ), położone na 8. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

761 173 zł43,78 m² 17 386,31 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,78 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

1 334 970 zł63,57 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji aura orłowo Apartament 64 m | Balkon 8 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

423 733 zł38,20 m² 11 092,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,20m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 1 pokoj, salon z aneksem kuchennym, 1 łazienki oraz balkon 4,50m2. Dobra inwestycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

866 612 zł57,90 m² 14 967,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 57,9 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na drugim piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym wyglądzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

574 900 zł51,78 m² 11 102,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

468 164 zł38,88 m² 12 041,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cisowa - dzielnica pełna możliwości! 0% prowizji Lokalizacja Miasteczko Nova Fala zlokalizowane jest w nowoczesnej, wygodnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Cisowej! Bliskość skm,.

Szczegóły ogłoszenia

3 335 458 zł120,12 m² 27 767,72 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Unikatowa Inwestycja, wysoki Standard, deweloper z 30 Letnim Doświadczeniem! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesny design i architektura.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 178 zł59,74 m² 29 447,24 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 260 620 zł125,59 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4