dowolna

Nowe mieszkania Gdynia

383 ogłoszenia

383 ogłoszenia

855 146 zł61,10 m² 13 995,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Metraż: 61,10 m | 3 pokoje | 3. piętro | Termin oddania: i kwartał 2027 Lokale w cenach od ok. 500 000 zł do 1 300 000 zł brutto, o powierzchniach od 36 m do 107 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 986 zł45,78 m² 28 418,22 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł97,81 m² 16 971,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartment 3pok. o pow. mieszkalnej 97m2 W gdyni przy ul. Miłosza, płyta redłowska Z przepięknym widokiem na gdynie oddanie do użytkowania grudzień 2026, lokal M1 lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 032 458 zł46,63 m² 22 141,49 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty - wykończenie w cenie - brak pcc Opis - pokój dzienny z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - 2 balkony typu loggia Inwestycja Alvarium 2.0 zaprojektowane zostało jako zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

822 848 zł47,91 m² 17 174,87 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

652 904 zł49,84 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania w inwestycji mieszkaniowej w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 705 872 zł100,42 m² 36 904 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

446 032 zł36,56 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł50 m² 9 760 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

464 616 zł38,88 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miasteczko Nova Fala to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Cisowej. Projekt łączy zalety miejskiego stylu życia z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł82 m² 27 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Unikatowy apartament z tarasem na dachu w najbardziej prestiżowej części Gdyni - Orłowie. Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus oraz.

Szczegóły ogłoszenia

594 035 zł62,53 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

609 316 zł66,23 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem oraz systemem smart home od dewelopera w promocyjnej cenie. Idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Atuty: - cena 609 316 zł (9 200 zł/m2), - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł99,88 m² 22 927,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartment premium na 3 piętrze, 4pok. o pow. 99m2 z tarasem na dachu 111m2 z wyjątkowym widokiem na gdynię oddanie do użytkowania grudzień 2026, lokal M4 lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 583 882 zł69,13 m² 22 911,64 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 032 458 zł47,14 m² 21 901,95 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikatowa Inwestycja, wysoki Standard, deweloper z 30 Letnim Doświadczeniem! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesny design i architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

529 900 zł48,51 m² 10 923,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

355 784 zł34,21 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Metraż: 34,21 m | Balkon 4,14 m | 2 piętro | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

2 596 352 zł99,86 m² 25 999,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń, idealny dla rodziny. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

500 633 zł42,07 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł71 m² 18 732,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

350 175 zł33,35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem oraz systemem smart home od dewelopera w promocyjnej cenie. Idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Atuty: - cena 350 175 zł (10 500 zł/m2), - bez prowizji, - bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł107 m² 32 710,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

990 000 zł31 m² 31 935,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Mamy przyjemność zaoferować Państwu niepowtarzalny apartament w inwestycji Piotra 4, która powstaje tuż przy gdyńskim nabrzeżu, przy ul. Św. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia

565 000 zł51 m² 11 037,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestuj w marzenia - trzypokojowe mieszkanie na osiedlu w Gdyni. Nowocześnie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Chylonia,Gdynia

532 121 zł47 m² 11 367,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ścianie lasu | Gdynia Chylonia Cena całkowita: 548 176 zł (w tym obligatoryjne dodatki) Powierzchnia: 46,81 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia

399 985 zł34 m² 11 675 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Murapol Osiedle Dynamiq - nowoczesne życie w sercu zielonego Wiczlina! Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesną technologię i świetną lokalizację? Poznaj Murapol Osiedle Dynamiq.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

478 000 zł42 m² 11 278,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Miasteczko Nova Fala - Gdynia Cisowa mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,38 m znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Redłowo,Gdynia

1 660 000 zł98 m² 16 971,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana jest w Gdyni Redłowie, prężnie rozwijającej się dzielnicy miasta. Pięknie położone osiedle, doskonale skomunikowane, zapewniające komfort obcowania z przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

873 000 zł38 m² 22 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 335 458 zł119 m² 27 996,10 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna poza standardowymi godzinami pracy, również w weekendy. Zakup bezpośrednio od dewelopera to brak pcc i brak prowizji. Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Chylonia,Gdynia

799 799 zł70 m² 11 432,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia: 70 m 2 x Balkon: 3,5+3,5 m Układ: 4 pokoje (salon z aneksem + 3 x sypialnia) 1 piętro Stan: deweloperski, gotowe do odbioru. Krótki opis Funkcjonalne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 330 711 zł74 m² 17 861,90 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzwoń o każdej porze! Jestem także dostępna w weekendy i wieczorem. Na starcie już oszczędzasz - kup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołłątaja

Grabówek,Gdynia

869 000 zł58 m² 14 982,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Redłowo,Gdynia

1 548 311 zł93 m² 16 693,40 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem i loggią. Lokal usytuowany jest na parterze w 16 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Chylonia,Gdynia

696 000 zł58 m² 11 975,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | znakomicie skomunikowane | Gdynia Chylonia Cena całkowita: 696.057 zł. Powierzchnia: 58,12 m - ścianki = 56,59 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1, stan: deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

4 659 372 zł165 m² 28 310,70 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna w weekendy i wieczorami. Nie przegap okazji - kup już teraz! Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - nadmorskim Redłowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Chylonia,Gdynia

526 000 zł40 m² 13 189,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | znakomicie skomunikowane | Gdynia Chylonia Cena całkowita: 526 000 zł. Powierzchnia: 40,79 m - ścianki = 39,88 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2, stan: deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 353 465 zł78 m² 29 988,10 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna wieczorami i w weekendy *oszczędzasz już na starcie - kup bezpośrednio od dewelopera **0% prowizji ***0% podatku pcc Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 148 500 zł46 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępna również wieczorami i w weekendy - chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną. Najlepsze lokale.