dowolna

Mieszkania Gdynia – oferty mieszkań w Trójmieście

1 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 839 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

590 000 zł39 m² 15 128,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 9 piętrze w bloku , z miejscem na parking zabezpieczonym szlabanem. Lokalizacja mieszkania na Wzgórzu świetego Maksymiliana z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klonowa

Orłowo,Gdynia

1 200 000 zł61 m² 19 727,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowy apartament z dużym tarasem w prestiżowym Orłowie - ul. Klonowa Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60,83 m , położone w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Mały Kack,Gdynia

4 800 zł81 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament mieści się w eleganckiej, nowo wybudowanej kamienicy, w której znajdują się jedynie cztery mieszkania - to gwarancja prywatności, spokoju i braku miejskiego zgiełku. Na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z kawalerką na wynajem w Gdyni. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja: mieszkanie położone zaledwie 5 minut pieszo do skm, szybki dojazd do Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Witomino-Radiostacja,Gdynia

409 000 zł34 m² 11 889,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,4 m , zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Witomino, na 1 piętrze 4-piętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

4 100 zł59 m² 69,22 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia nowy, luksusowo wykończony apartament na 11 piętrze w prestiżowej inwestycji Portova w Centrum Gdyni. Apartament składa się: - salonu z aneksem kuchennym ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perłowa

Obłuże,Gdynia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka od wynajęcia Gdyni na Obłużu o powierzchni 38m2. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym,łazienka z wanną i wc oraz przedpokój. Standard wykończenia:na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł54 m² 60,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament blisko nadmorskich atrakcji Silver House I 2 pokoje I Blisko plaży I Kameralna ulica w centrum miasta | Miejsce w hali garażowej w cenie | Stałe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeliwna

Pogórze,Gdynia

759 000 zł98 m² 7 744,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z widokiem na las - Gdynia, ul. Żeliwna Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 11. piętrze budynku w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

410 000 zł43 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż mam mieszkanie dwupokojowe w Gdyni Chyloni. Jest to spokojna i bardzo dobrze skomunikowana okolica. W pobliżu wiele sklepów, przychodnia, apteki, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

890 000 zł61 m² 14 585 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: eleganckie mieszkanie na prestiżowym, monitorowanym osiedlu - Bernardowo Park Mały Kack, gdynia. Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne i bardzo praktyczne mieszkanie własnościowe o powierzchni 38 m2, znajdujące się w Gdyni przy ul. Morskiej, w świetnym punkcie komunikacyjnym - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Gdyni, w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Wyspiańskiego Mieszkanie o powierzchni ok. 29 m , usytuowane na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

990 000 zł76 m² 12 975,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - oferta dla inwestora gotówkowego - możliwość szybkiego podziału na dwa osobne mniejsze mieszkania - gotowy potencjał inwestycyjny - ostatnie piętro w nowoczesnym budynku - prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

599 000 zł43 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży mieszkania na kaczych bukach. Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe nieruchomość o powierzchni 42,82 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Portowa

Śródmieście,Gdynia

636 000 zł33 m² 19 307,80 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Miejski komfort Z własnym ogrodem Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Gdyni - Twoje Miejsce nad Morzem! Zapraszamy do odkrycia unikalnej oferty zakupu mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

| 4 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia | obok lasu I centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

284 000 zł28 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

899 000 zł112 m² 8 930,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem na mieszkanie oraz prowadzenie działalności w jednym miejscu w świetnej lokalizacji (gdynia Redłowo) Atuty nieruchomości Bezczynszowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

459 000 zł45 m² 10 136,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się W Gdyni ul. Chabrowa 117b Osiedle zamek, dzielnica Pustki Cisowskie Mieszkanie znajduje się na granicy trójmiejskiego parku krajobrazowego, idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

515 000 zł59 m² 8 175 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Rezerwacja! 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | możliwe 3 pokoje | piwnica | balkon | słoneczny salon | chylonia | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 w Gdyni, działki Leśne. Mieszkanie jest po remoncie przeprowadzonym kilka lat temu i znajduje się na pierwszym piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty usługowo-handlowe, placówki opieki medycznej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fikakowo,Gdynia

749 000 zł59 m² 12 630,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

| 3 pokoje | miejsce postojowe W cenie | wyposażone | parter | gdynia fikakowo | wielki kack Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, położone w cichej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 330 711 zł74 m² 17 861,90 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 74 m2 | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 4 | Cena: 1 330 710 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Apartament posiada loggię Szklane zabudowy balkonów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 808 204 zł75 m² 24 042,10 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 75 m2 | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 14 | Cena: 1 808 204 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Apartament posiada loggię Szklane zabudowy balkonów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Wiczlino,Gdynia

357 000 zł34 m² 10 408,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2026 | bez prowizji | brak podatku pcc 2 pokoje obok przystanek autobusowy Istnieje możliwość wykończenia pod klucz Cena mieszkania: 356 000 zł + 6 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

474 000 zł39 m² 12 191,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe na koniec roku! - mieszkanie W stanie deweloperskim, do własnej aranżacji polecimy firmy wykończeniowe, pakiety już od 890 pln - mamy także inne oferty W tej inwestycji, zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Płocka

Mały Kack,Gdynia

1 800 zł20 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekonomiczna kawalerka do wynajęcia o powierzchni 19,5m2 w Gdyni na Małym Kacku. W skład mieszkania wchodzi salonik z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

959 000 zł77 m² 12 430,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe i komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji cenionego Trójmiejskiego dewelopera targo - Kamienica pod Lipami w Gdyni na Wielkim Kacku. Nowoczesny, ogrodzony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

820 000 zł56 m² 14 748,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie w inwestycji solano - do wynajęcia od zaraz! Gdynia Mały Kack / ul. Strzelców - idealna lokalizacja między Gdynią, a Sopotem. Mieszkanie: dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kameliowa

Dąbrowa,Gdynia

629 000 zł58 m² 10 771 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania - Gdynia Dąbrowa, ul. Kameliowa 1a Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Bernadowo,Gdynia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, nowe jeszcze nie zamieszkałe w Gdyni, mały Kack. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie na 1 piętrze w spokojnej okolicy Wzgórze Bernadowo. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, działki Leśne Do wynajęcia komfortowe, dwustronne mieszkanie (ekspozycja płd.-zach. / płn.-wsch.) o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aragońska

Oksywie,Gdynia

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (kawalerka) na wynajem - 28 m , parter, nowy budynek - Gdynia Oksywie, ul. Aragońska Do wynajęcia mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 28 m , położona na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

U nas Mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na las, gdynia Cisowa Na sprzedaż posiadamy mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze, na ulicy Owsianej, w dobrze.