dowolna

Mieszkania Gdynia – oferty mieszkań w Trójmieście

1 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 805 ogłoszeń

2 999 zł48 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 48m2 w centrum Gdyni. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł38 m² 15 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Gdyni - Grabówek, ul. gen. Orlicz-Dreszera Najważniejsze informacje: cena: 580 000 zł Powierzchnia: 38 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4/4 Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł61 m² 24 426,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament zlokalizowany w Orłowie przy ul. Bernadowskiej Osiedle nowe kolibki to nowoczesne, ekskluzywne osiedle o nadmorskim charakterze. Cechuje je szereg udogodnień takich jak: wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 640 zł41,68 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy nowoczesny apartament o powierzchni 41,68 m , usytuowany na 2 piętrze kameralnego budynku zlokalizowanego w Gdyni - Orłowie. Mieszkanie składa się z dwóch funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Perkoza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

499 500 zł48,21 m² 10 360,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie miejsce prawdziwego wypoczynku z widokiem na ścianę lasu, a dzieci bezpiecznie idą do szkoły nowoczesnymi alejkami. To Chwarzno-Wiczlino samowystarczalne miasteczko, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 500 zł43,75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 43,75 m | narożny balkon | osobna kuchnia | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł97 m² 41,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.97m2 w prywatnym domu w Gdyni w Orłowie. Piętro domu. W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 840 zł50,75 m² 20 883,55 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni. Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł62,40 m² 9 919,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz przestrzeni, światła i widoku, który daje oddech? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Układ daje wiele możliwości- można je.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł79,14 m² 11 360 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie położone blisko Centrum Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Wojewody Wachowiaka. Do Riviery 5 min, nad morze 6 minut oraz.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58,50 m² 9 897,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Tylko u Nas! Dzięki temu możemy udostępnić Państwu dokładną lokalizację. Istnieje opcja połączenia tego mieszkania i uzyskania jednego, dużego lokalu o powierzchni ponad 110 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł44 m² 31 818,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 362 224 zł45,66 m² 29 834,08 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł62 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 321 zł75,83 m² 19 125,95 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,83 m z loggią (4,39 m ), położone na 7. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł56,99 m² 13 686,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie w Gdyni Pustki Cisowskie, funkcjonalne i klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie o metrażu 56,99 m.kw, z balkonem od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł120,30 m² 24 936,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2024

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w Gdyni Orłowo. Apartament: egzotyczna Oaza Luksusu To unikalna nieruchomość o powierzchni 120,3 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł59,40 m² 10 353,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Makuszyńskiego na Karwinach. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem, dwie sypialnie, oddzielna jasna kuchnia, łazienka, osobna toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórze, ul. Porębskiego Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Pogórze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł82,62 m² 114,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy świeżo wykończone, ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z 2 dużymi tarasami, loggią i widokiem na morze, jedyne 500 metrów od morza, w Gdyni przy ul. Cypriana Norwida 9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 276 822 zł75,81 m² 16 842,40 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,81 m z dużą loggią (11,34 m ), położone na 8. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,73 m² 11 947,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Z kw. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,73 m2 znajdujące się w doskonałej części Gdyni - Gdynia Chylonia. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

613 000 zł45,43 m² 13 493,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mam do zaoferowania mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji- blisko dworca centrum gdyni! Lokal składa się z 2 pokoi z osobną, jasną kuchnią Lokal znajduje się naprzeciwko hali targowej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,89 m² 12 359,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna i zaskakująco przestronna kawalerka przy lesie - Gdynia Oksywie Szukasz miejsca, gdzie po pracy zamiast szumu samochodów usłyszysz szum drzew, a jednocześnie do przystanku zkm.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł59,50 m² 11 075,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,60 m² 12 567,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 59,3 m2 położone w Gdyni przy ul Marii Wittekówny na osiedlu Komandorskie Wzgórze To spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 937 zł66,79 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe do odbioru 3 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w wyjątkowo niskiej cenie za metr kwadratowy, tj.: 10 300 PLN. rynek: pierwotny Nieruchomość idealna dla rodziny:.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł83,04 m² 18 052 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Umowa przedwstępna Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 83 m , położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Żeromskiego w Gdyni. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł71,55 m² 11 865,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Najważniejsze atuty: bliskość do morza, lasu, spokojna okolica wyremontowana kameralna kamienica funkcjonalny układ pomieszczeń (możliwość dowolnej aranżacji i zmiany układu) lokalizacja: 17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 300 zł42 m² 11 030,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentuję ofertę z rynku pierwotnego - nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m z balkonem zlokalizowane w nowej inwestycji deweloperskiej. To świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł53,80 m² 44,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53.80 m2 w Gdyni, położone na nowoczesnym osiedlu Komandorskie Wzgórze przy ul. Karpińskiego. Osiedle zostało wybudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł109,40 m² 9 689,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duże, dwupoziomowe mieszkanie zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł40 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ciekawe mieszkanie, do którego wchodzisz bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł25,50 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna W biurze nieruchomośći pepper house! Na sprzedaż jasne mieszkanie z możliwością wyodrębnienia osobnego pokoju z oknem. Blisko skm, w dzielnicy Leszczynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 000 zł26 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 593 600 zł64 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie W centrum gdyni | siłowania | miejsce postojowe | komórka lokatorska | blisko plaży I mariny inwestycja: inwestycja Świętego Piotra 6 to nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł56 m² 13 303,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w Gdyni Dąbrowie przy ul. Poziomkowej. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,6 m oraz balkon ok. 6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł45,90 m² 32 026,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe Kolibki Inwestycja Premium od Invest Comfort Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67 m² 17 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane jest na sprzedaż nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchnia użytkowej 65,50 m2, wykończone w wysokim standardzie oddane w 2024 rok w inwestycji solano w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 26,2 m2, położone na drugim piętrze piętrze w 4-piętrowym bloku w doskonale skomunikowanej części Gdyni - dzielnicy Chylonia,.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł53,10 m² 10 998,12 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

W sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe doskonale skomunikowane! Duża loggia! Powierzchnia mieszkania 53,10m + 4m piwnica. Skm 4 minuty pieszo. Szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta. Stan prawny wzorowy, pełna.