dowolna

Mieszkania Gdynia – oferty mieszkań w Trójmieście

1 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 837 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

545 000 zł63 m² 8 650,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Gdyni, w dzielnicy Obłuże. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku wybudowanym w 1994 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

539 000 zł47 m² 11 492,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, położone w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Karwiny. Główne atuty: salon oraz balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

2 000 zł34 m² 58,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie przy ul. Morskiej 110 W Gdyni Świetna lokalizacja , zaledwie 5 min pieszo do stacji skm , dojazd do centrum Gdyni zajmuje maksymalnie 5 minut , w odległości kilku minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia

528 201 zł54 m² 9 749 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie codzienność z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do wszystkiego, co potrzebne - pracy, szkoły, zakupów, odpoczynku. Słoneczne poranki przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Cisowa,Gdynia

348 000 zł36 m² 9 626,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie słoneczne z widokiem na las, ładny duży balkon od strony zachodniej, bardzo dobra lokalizacja do centrum Gdyni 15 min (7,9 km). Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damroki

Wielki Kack,Gdynia

749 000 zł57 m² 13 140,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe gdynia, wielki kack ul. Damroki Możliwy jest zakup przez cudzoziemców bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze, 57 m2, po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdyni - styl, komfort i lokalizacja, której szukasz Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność z klimatem nadmorskiego miasta. Oferujemy piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 999 000 zł73 m² 27 383,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze atuty: gdynia Orłowo prestiżowa lokalizacja w zacisznej, zielonej dolinie potoku Swelina przestronny apartament 73 m z funkcjonalnym układem prywatne miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

383 424 zł40 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metraż: 39,94 m | ogródek 16,09 m | parter | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

637 000 zł55 m² 11 594,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne mieszkanie dla rodziny | dobrze zlokalizowane | wygodne Funkcjonalny układ | Jasne wnętrze | Spokojna okolica Na sprzedaż przestronne i starannie wykończone mieszkanie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porazińskiej

Karwiny,Gdynia

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 33m2 w Gdyni na Karwinach po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym budynku z 1985r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, jasne 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny, albo pary. Lokalizacja: wszystko, czego potrzebujesz na co dzień, masz w zasięgu krótkiego spaceru. Edukacja, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

1 150 000 zł72 m² 16 027,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na sprzedaż Opis nieruchomości Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży ładne , słoneczne mieszkanie, 42 M2 na IV piętrze w budynku z windą.Znajduje się ono w Redłowie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

875 000 zł106 m² 8 278,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie z olbrzymim potencjałem. Garaż w cenie. Tylko u nas nie szukaj dalej. Pięciopokojowe mieszkanie na parterze o pow. 105,7 m2 na ul. Kartuskiej w Gdyni. Mieszkanie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolendrowa

Dąbrowa,Gdynia

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe i przyjazne dla zwierząt dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Kolendrowa 8 w Gdyni. Nieruchomość: powierzchnia 54 m2. 3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

509 000 zł40 m² 12 680,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja, eleganckie mieszkanie na sprzedaż - Gdynia, ul. Boisko ,osiedle zamknięte Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone w jednej z atrakcyjnych części Gdyni - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Borowikowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 900 zł72 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, jasne mieszanie o powierzchni 72m2, położone na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Gdyni -pustki Cisowskie. Idealna propozycja na wynajem dla firmy jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

609 316 zł66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Metraż: 66,23 m | balkon 7,08 m | 2 piętro | 4 pokoje Lokale w cenach od 291 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 26 m do 83 m . Zapytaj o ofertę - promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: doskonała lokalizacja w samym sercu Gdyni w nowoczesnej inwestycji Bank Polski 1929 położonej przy ul. 10 lutego. Usytuowanie budynku w centrum tętniącego życiem miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

415 000 zł38 m² 10 978,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 9. piętrze w budynku z windą, znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Gdyni - Witominie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni, przy ul. Władysława IV 1. Mieszkanie znajduje się od strony zachodniej, co sprawia, że jest bardzo jasne. Posiada zabudowany balkon, co jest atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Pogórze,Gdynia

515 000 zł54 m² 9 529,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja! gotowy dochód od zaraz! Stabilne 9% roi. Gotowiec inwestycyjny lub komfortowe mieszkanie. Mam do zaprezentowania mieszkanie, które daje wybór. Jest stworzone dla rodziny albo pod inwestycję , to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: gustownie urządzone, w pełni wyposażone mieszkanie, lokalizacja doskonała dla osób poruszających się komunikacją miejską, możliwość korzystania z prywatnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 630 000 zł49 m² 33 401,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 48.8 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki w Gdyni Orłowie. Wszystkie zdjęcia oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

399 000 zł36 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią po remoncie na Karwinach mieszkanie - 2 niezależne pokoje - kuchnia z ładną zabudową - wymienione instalacje - w 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia

666 913 zł63 m² 10 512,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Metraż: 63,44 m | 4 pokoje | 1. piętro | Termin oddania: i kwartał 2026 Lokale w cenach od ok. 500 000 zł do 750 000 zł brutto, o powierzchniach od 27 m do 65 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-poziomowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Gdyni Dąbrowa, przy ul. Gorczycowej. Lokal znajduje się na 3. piętrze budynku z 1994 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

449 000 zł46 m² 9 824,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - budynek pod lasem - Gdynia Obłuże! lokal - składa się z trzech oddzielnych pokoi (z salonu wyjście na balkon od strony południowo-zachodniej), na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gdyni Leszczynki przy ul. Opata Hackiego 29. Budynek bez windy. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atuty: - ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej - odnowiona kamienica - prywatny parking dla mieszkańców - dostępne od zaraz - możliwość adaptacji 2 pokoju - duża, ustawna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia

536 143 zł49 m² 10 895 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metraż: 49,21 m | 3 pokoje | 2. piętro | Termin oddania: i kwartał 2026 Lokale w cenach od ok. 480 000 zł do 720 000 zł brutto, o powierzchniach od 27 m do 65 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

4 500 zł46 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

2 500 zł46 m² 54,82 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Właściciel rozpatrzy wynajem dla.