dowolna

Mieszkania Gdynia – oferty mieszkań w Trójmieście

1 840 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 840 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Witomino,Gdynia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Wiczlino,Gdynia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na terenie osiedla znajduje się Rodzinne Centrum Sportu /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karwiny,Gdynia

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staniszewskiego

Zielenisz,Gdynia

975 000 zł58 m² 16 804,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Na sprzedaż nowy, komfortowy, wyposażony i umeblowany 3-pokojowy apartament w Gdyni z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

599 000 zł70 m² 8 535 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu. 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 70,18 m2 Mieszkanie idealne za równo dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 150 000 zł88 m² 13 061 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 88,05 m | gdynia - ul. Świętojańska Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gdyni, przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych ulic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 335 458 zł119 m² 27 996,10 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna poza standardowymi godzinami pracy, również w weekendy. Zakup bezpośrednio od dewelopera to brak pcc i brak prowizji. Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

659 000 zł64 m² 10 345,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości przy ul. Turkusowej w Gdyni. To jedna z tych ofert, które łączą elementy szczególnie cenione: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł36 m² 16 551,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni, zaledwie kilka minut spacerem od morza i pełnej infrastruktury miasta. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 48 m2 na parterze na zasadzie wynajmu okazjonalnego. Może być dłużej niż na rok. Mieszkanie składa się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, duży taras 18 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Kamienna Góra,Gdynia

6 600 zł84 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny 3-pokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 84m2 w Gdyni na Kamiennej Górze. Mieszkanie znajduję się na wyższym parterze, w nowoczesnej kamienicy na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

420 000 zł28 m² 14 867,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w świetnej lokalizacji z widokiem a morze! Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym (ekspozycja południowa), łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Chylonia,Gdynia

799 799 zł70 m² 11 432,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia: 70 m 2 x Balkon: 3,5+3,5 m Układ: 4 pokoje (salon z aneksem + 3 x sypialnia) 1 piętro Stan: deweloperski, gotowe do odbioru. Krótki opis Funkcjonalne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

279 000 zł17 m² 16 411,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe mieszkanie w Gdyni Chyloni - idealne na start lub inwestycję! Szukasz niewielkiego mieszkania w dobrej lokalizacji, gotowego do zamieszkania lub pod wynajem? Ta oferta to świetna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - gdynia redłowo ul. Korczaka. Osiedle ciche i spokojne, w sąsiedztwie sklepy (m.in. Auchan) przedszkole, szkoła, a także blisko komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł104 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 330 711 zł74 m² 17 861,90 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzwoń o każdej porze! Jestem także dostępna w weekendy i wieczorem. Na starcie już oszczędzasz - kup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Curie-Skłodowskiej

Grabówek,Gdynia

849 000 zł54 m² 15 842,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,59 m położone w Gdyni - Grabówek, z prywatnym ogrodem ok. 50 m , który stanowi idealne miejsce do odpoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ramułta

Grabówek,Gdynia

1 600 zł32 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** *** Dogodnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Grabówek o pow.32,16 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Karwiny,Gdynia

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju a jednocześnie dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 175,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe w świetnym stanie | balkon | dużo słońca | Gdynia Chylonia Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołłątaja

Grabówek,Gdynia

869 000 zł58 m² 14 982,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieluńska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem na wynajem, znajdującym się w Gdyni przy ul. Wieluńskiej. Nieruchomość znajduje się w domu wielorodzinnym. Lokal składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapitańska

Grabówek,Gdynia

3 000 zł64 m² 47,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z ustawnego salonu z wyjściem na duży balkon, 2 sypialni, kuchni, łazienki z prysznicem, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Harcerska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe - Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana - ulica Harcerska Lokalizacja - stanowi bardzo ważny aspekt każdej nieruchomości. To mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

? 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni ul. Krasickiego dostępne od zaraz Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w samym centrum Gdyni - przy ul. Krasickiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Harcerska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 850 zł36 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 0d 01.05.2026r kawalerka na III piętrze budynku przy ul. Harcerskiej 2 - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana - zaraz przy Śródmieściu. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego w spokojnej i cichej okolicy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

779 000 zł44 m² 17 705 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pok.mieszkanie o powierzchni 44m2 przy ul. Strzelców w inwestycji Apartamenty Altoria w Gdyni na Małym Kacku. Nowoczesne i topowe osiedle z 2012 roku. Developer Hossa. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

795 000 zł48 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 47,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

704 000 zł66 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do zakupu dwustronnego mieszkania znajdującego się na parterze w przedwojennej kamienicy w gdyńskiej dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 42m2 Gdynia Redłowo. Mieszkanie jest na 4 piętrze dziesięcio piętrowego bloku, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstania Styczniowego

Redłowo,Gdynia

960 000 zł60 m² 16 107,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament w inwestycji Kępa Redłowska dewelopera Eco-Classic atuty - całodobowa ochrona, - kameralna, prestiżowa inwestycja, - wysokość pomieszczeń to 270 cm - sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

3 200 zł70 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 70,20 m , położone na 2. piętrze budynku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołłątaja

Działki Leśne,Gdynia

2 900 zł34 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33,58 m , położone w nowym budynku z 2025 roku. Budynek znajduje się w dzielnicy Działki Leśne - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Serdecznikowa

Dąbrowa,Gdynia

645 000 zł63 m² 10 303,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,6m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze budynku w Gdyni Dąbrowie. To doskonała propozycja dla.