dowolna

Mieszkania Gdynia – oferty mieszkań w Trójmieście

1 798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 798 ogłoszeń

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

U nas Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dobrze rozwiniętej okolicy, po generalnym remoncie Nowa niższa cena 399 000 zł bez pcc Lokalizacja: gdynia, ul. Kcyńska Cena: 419 000 zł Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [12-mc +] na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł56,10 m² 29 768,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: - luksusowy, wysokiej klasy apartament w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdynia Orłowo. - prywatny ogród o pow. 40 m dostępny z salonu i sypialni. - kameralne zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł46,10 m² 12 472,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

690 000 zł54,40 m² 12 683,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy z przyjemnością mieszkanie, które oferuje więcej niż podobne nieruchomości. Mieści się przy kameralnej ulicy Witomina, w ciekawym budynku, na zamkniętej bramą posesji. Ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80,90 m² 67,99 zł/m²

 

Piętro:10/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.apartament w SEA TOWERS o pow.80,9m2 z widokiem na morze i panoramę miasta. Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł37,80 m² 51,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia - dwa pokoje, funkcjonalny układ. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

741 000 zł65,60 m² 11 295,73 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w Gdyni przy ul. gen. Orlicz-Dreszera. Lokal o dużym potencjale inwestycyjnym, idealny zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z pięknym widokiem na port i zatokę. Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w pobliżu centrum. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł16,60 m² 18 072,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szukasz pewnej lokaty kapitału w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż świetnie zlokalizowana mikrokawalerka, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł97,81 m² 16 971,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 97,81 m2, usytuowany na parterze piętrze kameralnego, nowoczesnego budynku w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł45,70 m² 9 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - budynek pod lasem - Gdynia Obłuże! lokal - składa się z trzech oddzielnych pokoi (z salonu wyjście na balkon od strony południowo-zachodniej), na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł96,50 m² 14 611,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowa nieruchomość w prestiżowym Orłowie. Prywatność i komfort. Na sprzedaż unikalna nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdyni Orłowie. To całe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 416 zł66,23 m² 9 201,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne pod inwestycję! Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy - ta.

Szczegóły ogłoszenia

552 715 zł49,74 m² 11 112,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego | Bez prowizji | Bezpośrednio od Dewelopera Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł67,39 m² 16 308,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 295 000 zł84,50 m² 38 994,08 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sea Towers, to prestiżowa lokalizacja, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Miejsce, w którym czuć morski klimat Gdyni pełną piersią. W bezpośrednim sąsiedztwie Skwer Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł30 m² 150 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament Yacht Park o powierzchni 30 m2, doskonale położony przy porcie jachtowym Marina Yacht Park. Budynek czteropiętrowy, do mieszkania przynależne jest miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł46,60 m² 11 566,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Nieruchomość wybudowana w 1998 roku (prefabrykat żelbetowy 15 cm + styropian 8 cm + gazobeton 24 cm + tynk mineralny malowany).Blok 4-ro piętrowy. Położony bezpośrednio przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 000 zł155 m² 14 354,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1973

Szukasz nieruchomości, która zarabia i jednocześnie daje możliwość komfortowego zamieszkania? Ta oferta w Orłowie spełnia oba te cele. Najważniejsze atuty: - tylko 300 m do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł61,19 m² 12 894,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, usytuowane na 1 piętrze 4-piętrowego budynku, położonym w doskonale zlokalizowanej dzielnicy Gdynia - Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Sokoła

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 140 000 zł123,90 m² 9 200,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Najważniejsze atuty: przestronne mieszkanie na parterze gotowe do wydania od zaraz możliwość prowadzenia działalności gospodarczej (biuro, gabinet, inny rodzaj usług) duży taras z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł31,33 m² 15 927,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w otulinie natury- gdynia Karwiny Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 31,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł59 m² 36 440,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W orłowie - nowe kolibki Gdynia Orłowo | Modernistyczna willa | Wysoki standard budynku | Fitness & spa | Marmur naturalny Verde Alpi | Podłoga naturalny, bielony dąb | Tapety tkaninowe.

Szczegóły ogłoszenia

587 991 zł52,15 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,15 m2, położone na 3. piętrze kameralnego budynku w inwestycji w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62,10 m² 10 466,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Atuty: * Znakomita lokalizacja * 7 piętro z 10 - ładny widok na port i panoramę miasta * 800 m do stacji skm Gdynia Grabówek * Funkcjonalny, 3-pokojowy układ * Osobna kuchnia do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł98,49 m² 13 189,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 98,49.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł53,96 m² 26 853,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy 2-pokojowy apartament na zamkniętym osiedlu w sercu Gdyni. Lokalizacja: - atrakcyjna dzielnica Działki Leśne - Bliskość lasu i Zatoki Gdańskiej - Bezpieczna i wygodna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł97,81 m² 17 994,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 97,81 m2, usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego, nowoczesnego budynku w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł130,11 m² 16 524,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: mały Kack. To kompromis pomiędzy chęcią mieszkania w środku miasta a mieszkaniem w spokojnym miejscu. Ulica Lidzka na której znajduję się mieszkanie to zielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku przy ul. Sojowej w Gdyni. Mieszkanie jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 59 m , zlokalizowanego przy prestiżowej ulicy Abrahama - w samym centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł35,60 m² 11 769,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Nauczycielskiej w Gdyni, dzielnica Witomino Dane nieruchomości: - pomieszczenia: duży salon z przejściem do kuchni, oddzielna sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł58 m² 12 913,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie na piętrze, łazienka z wanną, dodatkowa toaleta, garderoba, - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł56 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Termin Odbioru: 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej. Kluczowe Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł80 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 678 zł50,79 m² 14 149,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność z harmonią natury Sprzedaż bez prowizji oraz podatku pcc Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,79 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

451 432 zł41,17 m² 10 965,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: parter z prywatnym ogródkiem 21,39 m nowy, nowoczesny budynek z windą funkcjonalny układ 2-pokojowy stan deweloperski - pełna swoboda aranżacji spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

781 514 zł75,09 m² 10 407,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0%prowizji Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, gdynia Cisowa. Mieszkanie: czteropokojowe mieszkanie o metrażu 75,09 m . Lokal położony jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł62,88 m² 12 961,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa Oferta wyłącznie w Pepper House! Komfortowy apartament 3-pokojowy | 62,88 m | Gdynia Pogórze | Nowoczesne osiedle z 2019 r. Z przyjemnością prezentujemy Państwu elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu mieszkania 1 pokojowego z aneksem kuchennym,balkonem i łazienką o powierzchni 27 m2 .Lokal usytuowany na IV piętrze w budynku z windą. Nieruchomość.