dowolna

Mieszkania Gdynia – oferty mieszkań w Trójmieście

1 798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 798 ogłoszeń

2 500 zł40,60 m² 61,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. 2 morskiego Pułku Strzelców Przy osiedlu znajduje się parking wzdłuż ulicy. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w domu 4-lokalowym, znajdującym się w Gdyni Orłowo, przy ul. Akacjowej. Mieszkanie znajduje się na piętrze, jest dwustronne, z dużymi pomieszczeniami. 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł115 m² 26 086,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne, pięknie urządzone 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m2 w ścisłym centrum miasta Gdyni. Lokal mieszkalny niewymagający nakładów finansowych. Prace remontowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł64 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament W orłowie Nowy budynek | Wysoki standard | Przestronny taras | Świetna lokalizacja | Doskonała komunikacja | Miejsce parkingowe | Bliskość terenów rekreacyjnych | Bogata oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 249 500 zł127,50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w dzielnicy Cisowa. Atuty: - przestronne pomieszczenia - 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 3 piętrze kamienicy z 1932 roku, przy ul. Zygmunta Augusta - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł38,88 m² 14 634,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne mieszkanie dwupokojowe w Gdyni przy ul. Morskiej. Szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się miejskim stylem życia, a jednocześnie zapewni szybki dostęp do całego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 334 970 zł63,57 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji aura orłowo Apartament 64 m | Balkon 8 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł94 m² 17 010,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m , położone przy ul. Warszawskiej w centrum Gdyni. Lokalizacja łączy komfort życia w mieście z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł76 m² 26 302,63 zł/m²

 

Piętro:5/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ekskluzywny apartament w prestiżowym kompleksie Sea Towers | Gdynia Śródmieście Na sprzedaż przestronny, elegancki apartament o powierzchni 76 m2, zlokalizowany na 5. piętrze ikonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł98 m² 7 132,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z widokiem na las - Gdynia, ul. Żeliwna Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 11. piętrze budynku w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł33,72 m² 14 087 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 33,72 m po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 33,72 m , które w 2025 roku przeszło generalny remont i zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 704 zł52,90 m² 26 478,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł70,50 m² 83,69 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam Nowe mieszkanie na wynajem długoterminowy całoroczny bez zwierzaków. Dostępne od czerwca. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Legionów 120a w dzielnicy Redłowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 65 m , położone na zadbanym osiedlu Komandorskie Wzgórze (invest Komfort).

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,84 m² 13 288,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,84 m2, mieszczące w budynku usytuowanym w na granicy Wzgórza Św. Maksymiliana i Śródmieścia Gdyni tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł66,40 m² 8 885,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na parterze w Gdyni (obłuże). Lokal o powierzchni 66,4 m z piwnicą, dwustronny i ustawny. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 579 968 zł65,05 m² 24 288,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43,71 m² 59,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę nowego lokalu mieszkalnego położonego na gdyńskim osiedlu Sokółka Centrum. Przestronne dwa pokoje. Duża loggia od strony zachodniej. Mieszkanie w stonowanej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł80,50 m² 11 801,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Lokalizacja Cisowa to zielona i spokojna dzielnica Gdyni, doskonale skomunikowana zarówno z centrum miasta, jak i całym Trójmiastem. W zasięgu kilku minut znajdują się: -przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla 4-5 pracowników o powierzchni 40m2 w Gdyni na Wiczlinie. Mieszkanie znajduje się w budynku na 1-piętrze. Składa się z: pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

699 000 zł64,42 m² 10 850,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,76 m² 12 557,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność Jeśli poszukujesz mieszkania w spokojnej dzielnicy Gdyni położone zaledwie 2 km od centrum ta oferta spełnia Twoje oczekiwania. Nadmorska dzielnica Gdyni znana przede.

Szczegóły ogłoszenia

947 810 zł49,89 m² 18 998 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem! Gdynia Redłowo! Słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,89 m2 zlokalizowane na parterze w budynku czteropiętrowym. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,90 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częściowo umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji, świeżo po remoncie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z nowszych, ale bardzo dobrze rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł86,55 m² 21 941,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny i bardzo funkcjonalny apartament o powierzchni 86,5 m2, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji Gdyni - Orłowie Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł40,40 m² 16 584,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Sokółka Zielenisz w Gdyni Wygodne mieszkanie o powierzchni 40,4 m2 znajdujące się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2021 roku, otoczonego.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50,70 m² 10 236,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Idealna propozycja dla pary lub rodziny - funkcjonalne, słoneczne mieszkanie z możliwością aranżacji salonu z aneksem kuchennym oraz dwiema niezależnymi sypialniami, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 300 zł42,63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł39,38 m² 31 742 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: - ul. Żeromskiego 7 - jedna z najlepszych lokalizacji w Gdyni - 5 minut spacerem do plaży i Bulwaru Nadmorskiego - W pobliżu: sklepy, restauracje, szkoły, teatr Muzyczny, skm,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,80 m² 71,84 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 - pokojowe mieszkanie gdynia grabówek blisko akademii morskiej mieszkanie: do wynajęcia posiadam mieszkanie o powierzchni 34,8m2, które usytuowane jest na II piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

561 898 zł51,07 m² 11 002,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w niskiej cenie i świetnej lokalizacji - Gdynia Chwarzno-Wiczlino! Nieruchomość położona w nowej, kameralnej inwestycji z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł97,81 m² 17 994,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna elegancja w zielonej części Gdyni W kameralnym budynku przy ul. Miłosza w Gdyni zaplanowano jedynie cztery ekskluzywne apartamenty o powierzchni ok. 100 m każdy.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł78 m² 93,59 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 610 zł40,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 750 zł58,46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w Gdyni - komfort oraz przestrzeń Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie, świeże powietrze i spokojną, zieloną przestrzeń wokół. A po południu szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł42,21 m² 44 776,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament przy samej plaży | Orłowska Riwiera | Gdynia Orłowo | prywatny ogródek | 30 m od morza Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że jesteś dokładnie tam, gdzie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł96,96 m² 19 080,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty z widokiem na Gdynię, blisko morza. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - kameralny budynek z zaledwie czterema apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł90 m² 17 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny, słoneczny apartament z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy - Gdynia, wzgórze Bernadowo Cena promocyjna: 1 590 000 zł Powierzchnia: 90 m Liczba pokoi: 3 (przerobione z 4).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł41 m² 15 097,56 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W pepper house: atuty nieruchomości: - rewelacyjna lokalizacja w bliskiej odległości zarówno do Centrum Gdyni jak i Obwodnicy Trójmiasta; -w linii skm; - tuż przy.