dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 100 000 zł88 m² 12 492,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 88,05 m | gdynia - ul. Świętojańska Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gdyni, przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych ulic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

2 500 000 zł114 m² 21 929,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament w centrum tętniącego życia miasta Gdynia przyciąga uwagę swoim urokiem narożnymi oknami skierowanymi na plac kaszubski. Mieszkanie zrealizowane w 2023 w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

2 339 000 zł117 m² 19 991,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament Z widokiem na zieleń | 117 m | Gdynia - Mały Kack | Apartamenty na Polanie Przestrzeń, elegancja i cisza w sercu zielonej Gdyni. Na sprzedaż unikalny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 105 600 zł90 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Maczka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

299 000 zł15 m² 19 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na Dzień Otwarty w sobotę 21.02 Atuty: Lokalizacja mieszkanie położone blisko plaży, terenów zielonych, uczelni oraz ścisłego centrum Gdyni, co zapewnia wygodę i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł44 m² 50,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dla młodych, idealne dla pary w ścisłym centrum. Mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru Kościuszki. Druga linia zabudowy od Świętojańskiej (cisza). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Grabówek,Gdynia

440 000 zł43 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,80 m2, zlokalizowane w Gdyni Grabówek. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem - świetnie skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

870 000 zł44 m² 19 732,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pok.mieszkanie o pow. 44,09m2 w topowej inwestycji Piotra 4 w sercu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji dewelopera Flora development z 2025r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

| 4 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia | obok lasu I centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | możliwe 3 pokoje | piwnica | balkon | słoneczny salon | chylonia | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 199 000 zł71 m² 16 887,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

579 000 zł43 m² 13 522 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży mieszkania na kaczych bukach. Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe nieruchomość o powierzchni 42,82 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Grabówek,Gdynia

356 000 zł32 m² 10 953,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przytulna kawalerka W Gdyni Grabówku. Składa się z: salonu Aneksu Kuchennego Łazienki Korytarza Piwnica Mieszkanie po remoncie instalacji wod-kan oraz elektrycznej. Niskie Opłaty: latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

655 000 zł66 m² 9 924,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Grand Estates Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne, mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnym i dobrze skomunikowanym rejonie Gdyni. Mieszkanie Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mały Kack,Gdynia

1 029 000 zł92 m² 11 124,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie na osiedlu Cadena Park w dzielnicy Mały Kack, pożądanej do życia dzielnicy Gdyni. Mieszkanie aktualnie funkcjonuje jako lokal 3 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

325 000 zł34 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,80 m , położona w Gdyni - Witomino, przy ul. Rolniczej. Mieszkanie z osobną kuchnią, co daje duże możliwości aranżacyjne - idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty usługowo-handlowe, placówki opieki medycznej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż | 4 pokoje | 71 m | Po generalnym remoncie | Balkon | Piwnica Na sprzedaż własnościowe, przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 71 m (68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

284 000 zł28 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Karwiny,Gdynia

636 636 zł63 m² 10 105,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Dwustronne. Loggia. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. To mieszkanie idealne dla rodziny lub pary, która chce łączyć wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Krasickiego (bez windy), w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Karwiny,Gdynia

639 000 zł63 m² 10 126,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż słoneczne 3 pokoje w Gdyni Karwiny. Składa się z: salonu z wyjściem na loggie Przestronnej kuchni 2 sypialni Łazienki Wc Korytarza Piwnicy W całym mieszkaniu parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni Śródmieście w centrum miasta. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 100 000 zł47 m² 23 549,60 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament w Ścisłym Śródmieściu z "gdyńskim" widokiem na tereny portowe. Widok na port| Nowoczesna Inwestycja | Funkcjonalne Wnętrze | Portier | Ochrona | Siłownia | Fitness | Strefa spa |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działdowska

Leszczynki,Gdynia

574 900 zł57 m² 10 103,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Osiedle zamknięte - Gdynia Leszczynki | Osiedle Bursztynowe Są mieszkania poprawne. I są takie, do których wraca się po ciężkim dniu, zamyka za sobą bramę osiedla i wreszcie jest cicho. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Chylońskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki, kuchni oraz salonu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Staniszewskiego

Chwarzno,Gdynia

729 000 zł57 m² 12 767,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z prywatnym ogrodem, położonego na Chwarznie - w zielonej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Gdyni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Babie Doły,Gdynia

639 000 zł48 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję pod najem krótkoterminowy. Forma własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże Leśne,Gdynia

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, obłuże Leśne, ul. Unruga Mieszkanie jest dwustronne, słoneczne i funkcjonalne o powierzchni 60,2 m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wielki Kack,Gdynia

695 000 zł68 m² 10 220,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Atrakcyjne mieszkanie w najbardziej zielonej dzielnicy Gdyni. Na sprzedaż dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie w Wielkim Kacku, pow. 68 m2, tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeremchowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

469 000 zł46 m² 10 120,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia Pustki Cisowskie! Słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupecka

Działki Leśne,Gdynia

1 499 000 zł131 m² 11 442,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Zapraszam na prezentację dwóch mieszkań o łącznej powierzchni 113,4 m2 Kamienica Kamienica posadowiona jest na ogrodzonej działce 364 m2, wybudowana w latach 30-tych, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

549 000 zł31 m² 17 523,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w otulinie natury- gdynia Karwiny Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 31,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

479 000 zł41 m² 11 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane, dwustronne mieszkanie o powierzchni 40,6 m2 - Gdynia, witomino. Mieszkanie składa się z: - sypialni z łóżkiem - Salon z balkonem - Oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

539 000 zł44 m² 12 194,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 44,2 m - Gdynia, działki Leśne, ul. Śląska 51 Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone na 3. piętrze.