dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 173 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

560 000 zł70 m² 7 979,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Nowa cena! Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z tą świetną ofertą. Nasza propozycja będzie idealna dla rodziny lub do dalszego wynajmu. Mieszkanie imponuje lokalizacją nie tylko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

379 999 zł45 m² 8 444,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu piękne 2 pokojowe mieszkanie wykończone i w pełni umeblowane. Wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie. Mieszkanie nie wymaga żadnego wkładu finansowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

519 000 zł62 m² 8 357,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Słoneczne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone na 10 piętrze w wieżowcu w Gdyni Leszczynki przy ulicy gen. Orlicz Dreszera. Budynek jedenastopiętrowy z 1993 roku, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

444 500 zł64 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3 pokojowe na piętrze budynku w gdyńskiej dzielnicy Oksywie przy ul. Żeglarzy. Dobrze prezentująca się nieruchomość po remoncie, czeka na nowego właściciela. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

1 150 000 zł147 m² 7 823,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament zlokalizowany został w dzielnicy Wielki Kack w Gdyni. Lokalizacja jest niewątpliwym atutem tej nieruchomości. Osiedle Fikakowo, charakteryzuje się estetyczną architekturą, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydzowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

435 000 zł60 m² 7 248,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - cicha i spokojna okolica - do własnej aranżacji - brak problemu z parkingiem mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 60m2 znajduje się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Rydzowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

454 986 zł41 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Witomino. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

499 000 zł45 m² 11 135,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - super lokalizacja w centrum miasta - niski czynsz - wysokie sufity mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 44,81 m2 znajduje się na drugim piętrze kamienicy przy ulicy Śląskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

659 000 zł73 m² 9 036,06 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Położone na styku dzielnicy Gdyni Pogórze i gminny Kosakowo. Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal położenie z dala od głównej jezdni bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 74m2 składające się z - 4 osobnych pokoi - osobnej dużej kuchni z oknem - przedpokoju - łazienki z wanną - osobnego wc Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

580 000 zł50 m² 11 485,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (50,5m2) blisko bulwaru gdyńskiego z pięknym widokiem na panoramie Gdyni oraz częściowym widokiem na morze. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 159 000 zł97 m² 11 948,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż piękne, duże mieszkanie na ulicy Korczaka w Gdyni. Budynek: mieszkanie usytuowane na 4 piętrze zadbanego bloku z 1998 roku bez windy. Teren wokół, jak i sam budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

417 000 zł33 m² 12 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie położone w Gdyni w dzielnicy Redłowo przy ul. Powstania Wielkopolskiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cechowa

Obłuże,Gdynia

790 000 zł98 m² 8 086 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż bezczynszowe, 4-pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 97,7 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z 2005 roku. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

610 000 zł85 m² 7 159,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie zlokalizowane w zielonej dzielnicy Gdyni - Działki Leśne na ul. Warszawskiej, dającej komfort życia w mieście jak i zarówno możliwość korzystania z zielonych ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

435 000 zł49 m² 8 877,55 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela-możliwość negocjacji ceny. Mieszkanie po generalnym remoncie! Wymienione zostały instalacje elektryczne oraz wodn.-kan., zamontowane podwieszane sufity, wylewka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

789 000 zł48 m² 16 447,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w Gdyni Redłowie - gotowy, widok na morze - Przestronny apartament z niepowtarzalnym widokiem na morze i park. Apartament znajduje się na 7. piętrze. Widok na morze jest niemalże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

426 000 zł60 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zlokalizowane w świetnym punkcie komunikacyjnym, a jednocześnie pod lasem. Mieszkanie dwustronne, ciche o dużych możliwościach aranżacyjnych. 8 piętro w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

789 000 zł58 m² 13 510,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w Gdyni Redłowie - gotowy, widok na morze - Przestronny apartament z niepowtarzalnym widokiem na morze i park. Apartament znajduje się na 4. piętrze. Widok na morze jest niemalże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

429 525 zł65 m² 6 612,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42,8m2 w Gdyni na Chyloni do remontu. W skład mieszkania wchodzi salon z balkonem od zachodu, 2 sypialnie, jasna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

425 000 zł65 m² 6 542,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe, własnościowe mieszkanie, położone na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu, który mieści się na pograniczu dwóch dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

850 000 zł75 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Dwa samodzielne lokale mieszkalne na 3 piętrze budynku bez windy w ścisłym centrum Gdyni. Przyszłościowa nieruchomość w centrum wydarzeń miasta Gdynia. Oferta ograniczona czasowo, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

824 900 zł58 m² 14 127,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w Gdyni Redłowie - gotowy, widok na morze - Przestronny apartament z niepowtarzalnym widokiem na morze i park. Apartament znajduje się na 6. piętrze. Widok na morze jest niemalże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 050 000 zł47 m² 22 340,40 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane jest w nowej inwestycji Portova w Śródmieściu Gdyni. Posiadanie nieruchomości w tym miejscu to wygoda i oszczędność czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

329 000 zł40 m² 8 272,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przestawić ofertę dwupokojowego mieszkania położonego na dzielnicy Leszczynki. Lokal znajduje się w bloku z lat 70'. Blok w został ocieplony, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

675 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie jest sprzedawane bezpośrednio przez właściciela. Biurom pośrednictwa dziękujemy za pomoc, na tym etapie nie jesteśmy zainteresowani. Możemy w tym pomóc. Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

1 199 999 zł95 m² 12 618,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeżeli poszukujesz przestronnego mieszkania w sąsiedztwie natury i lasu to ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kielecka

Witomino,Gdynia

779 000 zł72 m² 10 879,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta sprzedaży mieszkania dostępna tylko W biurze onyx home. Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze, IV-piętrowego bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Chylonia,Gdynia

430 000 zł48 m² 9 045,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Chyloni. Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,60 m2, położone na parterze, 4 piętrowego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

913 500 zł75 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania na sprzedaż w Śródmieściu Gdyni o łącznej pow. 74,9m2. Mieszkania znajdują się na 3-piętrze 4-piętrowego bloku przy głównej ulicy. Mieszkanie nr 1 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rtęciowa

Pogórze Górne,Gdynia

759 000 zł112 m² 6 776,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania komfortowe dwupoziomowe 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 112 m2 (ze skosami) powierzchni użytkowej 86,6 m2 zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Pogórze Dolne przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błękitna

Oksywie,Gdynia

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie trzypokojowe ( 54 m2 ) zbalkonem na drugim piętrze budynku czteropiętrowego w dzielnicy Gdynia Oksywie. Godne uwagi mieszkanie o funkcjonalnym układzie w budynku po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino,Gdynia

395 000 zł43 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

> przestronne, 2- pokojowe mieszkanie na Obłużu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

1 180 000 zł95 m² 12 421 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w o pow. 95m2 w Gdyni na Małym Kacku. Mieszkanie znajduję się w 2-piętrowym budynku z 2001r. na 1-piętrze na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

469 000 zł63 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w Gdyni na Obłużu. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

345 000 zł36 m² 9 691,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,6 m2 w spokojnej okolicy. Budynek: niski 4-piętrowy blok, bardzo czysta klatka. Wejście zabezpieczone domofonem, a wokół do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słupecka

Działki Leśne,Gdynia

496 000 zł66 m² 7 487,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam: 66,24 m2, 3 pokojowe mieszkanie na II piętrze w zabytkowej kamienicy (gdyński Modernizm - lata 30`te) w atrakcyjnej lokalizacji. 3 pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Cisowa

Cisowa,Gdynia

389 000 zł45 m² 8 568,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni cisowa. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45.4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie pod lasem! Atuty nieruchomości: - 3 niezależne pokoje - przestronny balkon - widok na las - dobrze zachowany parkiet - blisko do przystanków autobusowych i skm - pełna baza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow.45 m2 położonego w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni. Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

1 150 000 zł95 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Sprzedam piękny i przestronny apartament w najlepszej lokalizacji w Gdyni. W odległości 200m znajduje się plaża miejska, bulwar Nadmorski, marina a w najbliższym sąsiedztwie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij