dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Śródmieście,Gdynia

445 000 zł37 m² 12 027 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w centrum, ceniąc sobie jednocześnie ciszę i spokój? To propozycja właśnie dla Ciebie! Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie - wymienione okna , położone panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

528 522 zł59 m² 8 887,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru! Zakup bez podatku pcc i prowizji od kupującego. Z salonu widok na przepływające statki i port. Niewielka odległość do bulwaru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

439 000 zł44 m² 10 068,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Największe atuty nieruchomości: - dwupokojowe mieszkanie dwustronne z oddzielną kuchnią - mieszkanie po generalnym remoncie, - balkon z widokiem na park Kiloński - osiedle niskich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Redłowo,Gdynia

1 500 000 zł79 m² 18 987,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piękny apartament umiejscowiony w Rezydencji Redłowo wykończony w wysokim standardzie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Duży taras z widokiem na malowniczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

489 362 zł51 m² 9 507,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe wyposażone jest w system smart home - system inteligentnego mieszkania z bezprzewodowym sterowaniem wody, prądu, ogrzewania i oświetlenia. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryla

Wiczlino,Gdynia

639 000 zł62 m² 10 283,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz 3-pokojowego, urządzonego mieszkania w spokojnej okolicy? Trafiłeś idealnie! atuty: - słoneczne, - spokojna okolica, - mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

989 000 zł90 m² 11 050,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 89,5m2 w Śródmieściu Gdyni przy ul.Abrahama. Mieszkanie znajduję się w kamienicy z 1935r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

453 340 zł48 m² 9 513,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie z systemem smart home! Mieszkanie w stanie deweloperskim Zdjęcia pokazują aktualny stan idealna inwestycja pod wynajem! 3 pokojowe mieszkanie w super cenie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

897 000 zł50 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

| 3 pokoje | inwestycja | prestiżowa lokalizacja | kamienica | wysoki standard | gdynia kamienna góra | Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, położone przy urokliwej, spacerowej Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Śródmieście,Gdynia

1 089 165 zł62 m² 17 474,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapewnij twojej rodzinie przestrzeń W centrum blisko bulwaru i plaży w gdyni! - 0% pcc, brak wynagrodzenia od kupującego. Lokalizacja inwestycji urzeka niezwykłym charakterem. Wszechobecna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

466 320 zł59 m² 7 841,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie z systemem smart home! Mieszkanie w stanie deweloperskim Zdjęcia pokazują aktualny stan idealna inwestycja pod wynajem! 4 pokojowe mieszkanie w super cenie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2017 roku, gotowe do wprowadzenia. Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe położone w Gdyni dzielnicy Grabówek przy ulicy Maurycego Beniowskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabówek,Gdynia

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie w gdyńskiej dzielnicy Grabówek. Idealne do zamieszkania lub jako inwestycja blisko Uniwersytetu Morskiego. ul. Morska, 3 pokoje o powierzchni łącznej 55,73m2. 4 piętro bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

826 000 zł66 m² 12 515,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie w nowo odnowionej, ocieplonej kamienicy, w samym centrum Gdyni, na pierwszym piętrze w budynku z windą zjeżdżającą do piwnicy. Tylko dwa lokale na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 539 500 zł77 m² 19 993,50 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

390 000 zł54 m² 7 249,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz trzypokojowego, słonecznego mieszkania w Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bliskość terenów zielonych, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - duże możliwości aranżacyjne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kameralna

Mały Kack,Gdynia

890 000 zł62 m² 14 354,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Słoneczne Mieszkanie na Małym Kacku Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (25 m2), - dwóch sypialni (13 i 10 m2), - łazienki (4 m2), - pomieszczenia gospodarczego (2 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

1 050 000 zł68 m² 15 350,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Śródmieście w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 68,4m2, usytuowane jest na 3 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

479 000 zł56 m² 8 553,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz 3-pokojowego mieszkania blisko Akademii Morskiej? Trafiłeś idealnie! atuty: -słoneczne, -ustawne pomieszczenia, -bliskość terenów zielonych, -dobrze skomunikowane. Mieszkanie: bardzo ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

540 000 zł53 m² 10 188,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 53m2 w zabudowie szeregowej, z osobnym wejściem. Nieruchomość składa się z: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

349 000 zł32 m² 10 758,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdyni, przy ul. Śląskiej, składająca się z kuchni, dużego przedpokoju, łazienki i pokoju, o łącznej powierchni 32,44 m2. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabówek

Grabówek,Gdynia

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

| 2 pokoje | lokalizacja | inwestycja | gdynia grabówek | Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdyni jaką jest Grabówek. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - możliwość własnej aranżacji - niski czynsz - brak problemu z parkingiem mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 60m2 znajduje się na trzecim piętrze budynku przy ulicy Porębskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rtęciowa

Pogórze,Gdynia

365 000 zł37 m² 9 864,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania w spokojnej dzielnicy z widokiem na panoramę miasta to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ramułta

Grabówek,Gdynia

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Gdyni na Grabówku o powierzchni 45m2. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

480 000 zł34 m² 13 913 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż! Przedstawiam Państwu 2 - pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, które położone jest na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku osiedla powstałego w 2021roku. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Witomino

Witomino,Gdynia

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do remontu o pow. 54m2 w dzielnicy Witomino w Gdyni! Świetna propozycja do zamieszkania jak i na inwestycję. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

859 000 zł64 m² 13 485,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Apartament w Redłowie, w świetnej lokalizacji. Blisko Gdyni Głównej, ale również terenów zielonych oraz morza. Idealne dla osób ceniących sobie komfort życia w mieście, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie z niesamowitym widokiem na panoramę miasta, las i morze! Zdjęcia już wkrótce - w trakcie przygotowań! Położenie mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

739 000 zł69 m² 10 756,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, M3, blisko centrum Gdyni, w sąsiedztwie lasu. Sprzedaż bezpośrednia. Sprzedam atrakcyjne, przestronne mieszkanie gotowe do wprowadzenia na osiedlu Horyzonty Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

769 000 zł67 m² 11 546,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Super oferta dla miłośników gdyńskich mieszkań! 3 pokojowe piękne mieszkanie w rozsądnej ceni u podnóża Kamiennej Góry, punktu znanego z fantastycznego widoku na całą panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

325 000 zł38 m² 8 575,20 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gdynia Chylonia- 2 pokoje dla rodziny w rozsądnej cenie! Mieszkanie polożone jest w bardzo dobrym punkcie Chylonii, wszędzie jest blisko. Niedaleko są osiedlowe sklepiki, w pobliżu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stoigniewa

Leszczynki,Gdynia

549 000 zł56 m² 9 884,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic - Leszczynki. Przebiega tędy Trasa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

465 000 zł46 m² 10 043 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Słoneczne, przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na 4 piętrze w wieżowcu w Gdyni Działki Leśne niedaleko ulicy Warszawskiej. Budynek dziesięciopiętrowy z 1963 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

450 000 zł41 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Chwarzno w Gdyni, o powierzchni 41 m2. Rok budowy: 2006 Nieruchomość składa się z: -jasnego salonu z aneksem kuchennym -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perłowa

Obłuże,Gdynia

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Super mieszkanie dla pary lub rodziny! Gdynia Obłuze- 2 pokojowe mkieszkanie w dobrym punkcie! Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Nieruchomośc położona bardzo blisko wszelkich przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

459 000 zł41 m² 11 124,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie w budynku wybudowanym w 2020 r. Atuty nieruchomości : w zasięgu ręki pełna baza handlowo - usługowa miejsce w hali garażowej za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przysłowiowy spod igły -jeszcze nigdy nie zamieszkany apartament! Klasycznie, funkcjonalnie, elegancko, komfortowo z dużym poczuciem estetyki urządzony apartament w idealnej lokalizacji. Mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

453 340 zł48 m² 9 513,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie gotowe do odbioru z widokiem na wodę! Jest to jedyne tak unikatowe mieszkanie dostępne na rynku od ręki! Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym trzypiętrowym budynku z 2021 roku.