dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

879 000 zł55 m² 15 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prestiż, kameralny klimat , bliskość centrum i terenów zielonych - tak w trzech słowach można przedstawić jedna z najbardziej lubianych i pożądanych Gdyńskich lokalizacji jaką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

569 000 zł46 m² 12 448 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie położone w Gdyni w prestiżowej dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana przy ul. Mikołaja Reja. Lokal znajduje się na parterze w niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kampinoska

Obłuże,Gdynia

439 000 zł46 m² 9 648,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni na Obłużu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

449 000 zł41 m² 10 991,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,85m2 znajdujące się w dzielnicy Redłowo w Gdyni, 100 m od stacji skm Gdynia Redłowo. Jest to idealne mieszkanie pod inwestycje jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 315 000 zł68 m² 33 795,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Osiedle Nowe Kolibki najlepszego trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort urzeka od pierwszego wejrzenia. niska kameralna zabudowa, zieleń, ciągi wodne. wszędzie tu szumią drzewa i śpiewają ptaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podolska

Działki Leśne,Gdynia

719 000 zł68 m² 10 573,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (68m2) po generalnym remoncie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w topowej lokalizacji Gdynia Działki Leśne przy ul. Podolskiej. Mieszkanie idealnie nada się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 243 500 zł45 m² 27 881,20 zł/m²

 

Piętro:4/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament w sea towers o pow.44,6m2 z balkonem. Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren zamknięty, ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Dąbrowa,Gdynia

440 000 zł28 m² 15 438,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Super Okazja! 2 mieszkania inwestycyjne w cenie jednego! Na sprzedaż dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej. Oba mieszkania są po remoncie i nie wymagają żadnych nakładów inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogórze

Pogórze,Gdynia

436 000 zł45 m² 9 614,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem! Możliwa zamiana na dom wolnostojący, bliźniak, szeregówkę w Rumi lub Redzie. Lokalizacja Pogórze, ul. Stanisława Staszica, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witomińska

Działki Leśne,Gdynia

429 000 zł46 m² 9 350,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania świetnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe, którego lokalizacja to ul. Witomińska w Gdyni. Położone jest w dzielnicy Działki Leśne bardzo blisko Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Karwiny,Gdynia

330 000 zł33 m² 9 969,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy kawalerkę własnościową, położoną na czwartym piętrze w bloku wzniesionym w niskiej zabudowie, pochodzącym z 1980 roku, a który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poczuj smak luksusu w nowym apartamencie! Apartament urządzony : - klasycznie, - funkcjonalnie, - elegancko, - komfortowo - z dużym poczuciem estetyki Położony w doskonałej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 135 500 zł76 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowo słoneczny apartament na ostatnim piętrze kameralnego budynku na granicy Radłowa i Wzgórza Św. Maksymiliana składający się z 3 sypialni doświetlonych od wschodu i południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kolibki

Kolibki,Gdynia

1 699 000 zł76 m² 22 355,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: rivus powstał w dolinie potoku Swelina, który wyznacza granicę między Gdynią a Sopotem. Osiedle znajduje się w połowie drogi między molo w Orłowie a molo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Witomino,Gdynia

359 000 zł52 m² 6 890,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

S p R Z E D A N E! Na sprzedaż mieszkanie idealne na współczesne czasy, obecnie trzy pokoje, ale po remoncie można zamienić jadalnię na 4ty pokój (sprawdź rzut!). Świetna opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Redłowo,Gdynia

2 950 zł56 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Redłowska Kaskada Gdynia 56m2 Apartament jest usytuowany na morenowym wzniesieniu w pasie nadmorskim w pobliżu Rezerwatu Przyrody Kępa Redłowska w odległości ok.1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Orłowo,Gdynia

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament ( 75 m kw z dużym słonecznym tarasem ) znajduje się 150 m od morza, plaży i mola orłowskiego w prestiżowej dzielnicy Gdynia - Orłowo. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

615 000 zł66 m² 9 283,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w bliskim sąsiedztwie centrum Gdyni, a jednocześnie w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu sklepy, szkoła, przychodnia, centrum Riviera 10 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Witomino,Gdynia

339 000 zł24 m² 13 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 24,5 m2 po generalnym remoncie w 2021 roku w Gdyni Witomino. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze z 4! budynek Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 249 000 zł84 m² 14 869 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu! Bardzo słoneczny i przestronny apartament w Redłowie z pięknym widokiem. Czy to jest to, czego szukasz? Marzysz aby mieszkać blisko lasu i morza? Spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

519 847 zł51 m² 10 145,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru! W nadmorskiej dzielnicy Gdyni, tylko 2 km od Bałtyku, w sąsiedztwie lasu, z bogatą infrastrukturą i łatwym dojazdem do centrum miasta zarówno samochodem trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

390 000 zł38 m² 10 325,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Gdyni Leszczynki, znajdujące się na 2-gim piętrze. Powierzchnia lokalu wynosi 37,77 m2. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki, dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

505 495 zł59 m² 8 559,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Karwiny

Karwiny,Gdynia

350 000 zł36 m² 9 724,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż kawalerka w Gdyni Karwiny! Lokal mieszkalny o powierzchni 35,99 m2 usytuowany jest na parterze i składa się z: - pokoju dziennego z wyjściem na loggię -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

1 149 000 zł77 m² 14 902,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękny Przestronny Apartament Na Małym Kacku! Nieruchomość o powierzchni 77,90m2 znajduje się na parterze na zamkniętym osiedlu, oraz składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

541 723 zł59 m² 9 163,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka

Demptowo,Gdynia

670 000 zł86 m² 7 763,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szukasz przestronnego 4-pokojowego mieszkania w spokojnej dzielnicy? Idealnie trafiłeś! atuty: - nowoczesny budynek, - świetny rozkład mieszkania, - bliskość lasu, - kilka minut do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Stoigniewa

Grabówek,Gdynia

370 000 zł36 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Kawalerka w Nowym Budownictwie w Gdyni Grabówek Duża kawalerka o pow. 36 m2, położona w kameralnym budynku na pograniczu Grabówka i Leszczynek, na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłajpedzka

Mały Kack,Gdynia

1 450 000 zł84 m² 17 282,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Luksusowy i bardzo słoneczny apartament o pow. 83,9m2 w Gdyni na pograniczu Orłowa i Małego Kacka. Apartament jest z prywatnym lasem, kortem tenisowym i placem zabaw! Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Redłowo,Gdynia

1 135 500 zł76 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 006 230 zł99 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowo słoneczny apartament na niskim parterze kameralnego budynku na granicy Radłowa i Wzgórza Św. Maksymiliana składający się z 2 sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydzowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

565 000 zł80 m² 7 086,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne czteropokojowe mieszkanie w urokliwej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisiwskie przy ulicy Rydzowej Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 79,73 m2, którego okna wychodzą na 3 strony budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

336 976 zł41 m² 8 275,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Gdyni ok 10 min komunikacją miejską. Przechodzi tędy główna arteria komunikacyjna Trójmiasta ul. Morska. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

1 990 000 zł111 m² 17 983 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Inwestycyjne apartamenty lub 2-poziomowy penthouse na dwóch ostatnich kondygnacjach apartamentowca w Śródmieściu Gdyni. Sprzedaż na fakturę - odlicz 8% vatu. Inwestycja z 2019r., z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

363 000 zł37 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania blisko Uniwersytetu Morskiego w Gdyni to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania idealnego pod inwestycję lub dla singla/pary? Idealnie trafiłeś! atuty: - bardzo dobrze skomunikowane - 11 minut pieszo do stacji skm grabówek - 14 minut pieszo do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

1 270 000 zł95 m² 13 410,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Duży, jasny apartament położony na terenie kameralnego kompleksu cadena park w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.Apartament zajmuje cały parter budynku, ma 94,70m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

355 000 zł43 m² 8 236,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,7m2 w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie znajduję się w bydynku 4-piętrowym na 2-piętrze z 1930r. W skład mieszkania wchodzą 2-pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

689 999 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w pełni wyposażone o powierzchni 66,89 m2 gotowe do zamieszkania! W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - 2 pokoje, - łazienka, - toaleta, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

675 000 zł49 m² 13 775,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2-pokojowego, słonecznego mieszkania w centrum Gdyni? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja, - przestronny układ pomieszczeń, - dużo naturalnego światła, - pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

1 410 000 zł70 m² 20 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Niesamowita nieruchomość blisko centrum i plaży! Mieszkanie ma 70,18m2 powierzchni użytkowej i znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie