dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 168 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

859 000 zł52 m² 16 519 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż w centrum Gdyni, administracyjnie Wzgórze św. Maksymiliana. Lokalizacja - na wysokości przystanku skm Wzgórze św. Maksymiliana - 3 minuty pieszo. 1km do bulwaru nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł57,80 m² 26 989,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament z widokiem na zieleń, znajdujący się w kameralnej inwestycji Rivus znanego i cenionego dewelopera Invest Komfort w Gdyni Orłowo. Atuty: doskonała lokalizacja, 800.

Szczegóły ogłoszenia

2 147 300 zł109,50 m² 19 610,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Dzień dobry Przedstawiam ofertę mieszkania, o które coraz trudniej na naszym rynku nieruchomości - duże mieszkanie w prestiżowej lokalizacji. Kamienna Góra, szczególnie lokalizacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest przestronna kawalerka ze słonecznym balkonem, wydzieloną sypialnią, położona na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 280 000 zł77 m² 16 623,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena Słoneczny, dwustronny apartament z miejscem postojowym w hali garażowej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni Redłowie, blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł39,20 m² 13 239,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 39,2 m , położone na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku w świetnie skomunikowanej części Gdyni. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł56 m² 12 232,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: umeblowane mieszkanie z 3 osobnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz salonem, usytuowane w cichej i spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od gdyńskiego bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł109 m² 39 449,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: gdynia Orłowo to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Trójmieście. Stanowi o tym zarówno bliskość plaży (jednej z najpiękniejszych w Trójmieście),.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł38,02 m² 26 038,93 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty: mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok 38m2 z komórką lokatorską dla osób pragnących mieszkać blisko morza. Jest to również idealna propozycja na inwestycję pod wynajem zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z poddaszem | Gdynia Wielki Kack | po remoncie Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z dodatkowym poddaszem, położone w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53,10 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w oazie spokoju! Przestronne 2 pokoje z tarasem, balkonem i dostępem do ogrodu. Szukasz miejsca, w którym po intensywnym dniu odetchniesz pełną piersią, wypijesz poranną.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie mieszczące się w domu w zabudowie bliźniaczej, w cichej i spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Jasne wnętrza i pełna niezależność: -.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł38 m² 12 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie - Gdynia Karwiny, ul. Buraczana 6- bardzo fajna opcja pod inwestycje. Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł46,10 m² 15 726,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zamieszkaj wśród zieleni w nowoczesnym 2-pokojowym mieszkaniu w Gdyni Dąbrowie! Szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki i cieszyć się nowym rozdziałem życia? To.

Szczegóły ogłoszenia

2 179 000 zł91,68 m² 23 767,45 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowość w miocasa! Tylko u Nas. Apartament premium 91,68 m z panoramą Zatoki Gdańskiej |4 pokoje|9 piętro|gdynia Śródmieście|ul. Św. Piotra Na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55,60 m² 8 974,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta - 3 pokoje w Gdyni Pogórze! Oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m2, które zachwyca funkcjonalnym układem i przytulnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krauzego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 140 000 zł79,83 m² 14 280,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

DO sprzedania 3 - pokojowe mieszkanie Z dwoma ogródkami, dwoma miejscami postojowymi I komórką lokatorską - gdynia, chwarzno - wiczlino! lokalizacja: mieszkanie położone jest w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł43,57 m² 17 443,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2 pokoje w sercu Gdyni z ogromnym tarasem 40 m ! Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52,24 m² 13 763,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią, balkonem I piwnicą - redłowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w Redłowie jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł66 m² 18 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdyni Kamienna Góra Z przyjemnością prezentuję klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,12 m² 16 019,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne, jasne mieszkanie w sercu Gdyni idealne do zamieszkania lub pod wynajem! Lokalizacja: jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie wszelkich miejskich atrakcji i udogodnień, a równocześnie zapewniający spokój i ciszę jego.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł31,68 m² 18 592,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

To mieszkanie zachwyca stylem życia, jaki oferuje. Redłowo to jedno z tych miejsc w Gdyni, gdzie można naprawdę poczuć wyjątkowy komfort codzienności - bliskość lasu, zieleni i morza.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł141,10 m² 12 402,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-poziomowego mieszkania o całkowitej powierzchni 161,4 m , położonego na prestiżowym Wzgórzu Bernadowo w Gdyni. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł102 m² 11 754,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m , położonego zaledwie kilka minut od Śródmieścia Gdyni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48,40 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zamieszkaj w komfortowym dwupokojowym mieszkaniu o powierzchni 48,4 m2 już dziś. To wyjątkowa okazja w idealnej lokalizacji, która łączy spokój z miejską wygodą. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł66,66 m² 10 951,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu Gdyni, na rogu ulic 3 Maja i Wójta Radkiego. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: hala Targowa ,sklepy Żabka, lewiatan,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł81,40 m² 15 343,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,40 m2 położone w atrakcyjnej dzielnicy Gdyni - Gdyni Redłowo przy ul. Redłowskiej / budynek z windą/ Nieruchomość może.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł55,44 m² 11 489,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

<!-startfragment-> Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Gdyni przy ul. Morskiej. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł54 m² 10 907,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Oksywie Górne | 54 m | Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w kameralnej kamienicy na Oksywiu Górnym, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł111 m² 18 909,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament typu loft w ścisłym centrum Gdyni Śródmieście. 111 m zaprojektowane tak, aby łączyć komfort domu z energią miasta, przy jednoczesnym poczuciu.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł47,60 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Avanport w Śródmieściu Gdyni. Lokal o powierzchni 47,6 m znajduje się na 2 piętrze budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł89 m² 14 494,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,8 m , położone przy ulicy Legionów w Gdyni (dzielnica Redłowo). Mieszkanie posiada cztery oddzielne pokoje, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż słoneczne, dwustronne, doskonale doświetlone mieszkanie w cichej okolicy przy otulinie Parku Krajobrazowego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyni w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,42 m² 12 120,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Świętojańskiej w Gdyni, w samym sercu Śródmieścia - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł91,46 m² 10 922,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Uwaga! Szukasz nieruchomości, która zacznie na siebie zarabiać od pierwszego miesiąca? Oferujemy rzadką okazję - dwa całkowicie niezależne, w pełni wyposażone mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł17,52 m² 17 123,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kompaktowa kawalerka o powierzchni użytkowej 16,70 m2, położona na 8 piętrze w budynku z lat 80 w Gdyni, dzielnica Witomino. Nieruchomość stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł31,60 m² 16 740,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł28,08 m² 13 710,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas! Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 28,08 m2, położona na parterze kameralnego budynku w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł30,75 m² 14 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,75 m , położone na 2. piętrze budynku przy ul. Świętojańskiej w Centrum Gdyni. Największe atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

899 899 zł75,50 m² 11 919,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu położonego na osiedlu Patio Róży w gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. To miejsce, które łączy spokój, bezpieczeństwo.