dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 173 ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną garderobą oraz miejscem w hali garażowej - Gdynia, działki Leśne, ul. Warszawska. Oferuję nowoczesny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 449 000 zł83,40 m² 41 354,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty - Prestiżowa lokalizacja blisko plaży - Wysoki standard budynku, fitness oraz spa, ochrona aranżacji - gotowy projekt Opis Apartament do własnej aranżacji o powierzchni 83,40 m2 (4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł83,30 m² 16 686,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe apartamenty pod inwestycję - orłowo 8 minut do plaży atuty - 8 minut spacerem do plaży i molo w Orłowie - 8 minut spacerem do stacji skm Orłowo - 5 minut spacerem do Galerii Klif -.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł26 m² 12 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , położona na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 000 zł62,50 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m , położone w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Gdyni. Lokal znajduje się w budynku z 1991 roku, stan.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł31,04 m² 15 109,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż mieszkanie inwestycyjne przy ul. Górnej na wzgórzu św. Maksymiliana. Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,04 m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł56 m² 20 178,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow.56m2 w Gdyni w Orłowie na os.Orłowska Bryza. Mieszkanie mieści się w kompleksie kameralnych apartamentowców na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł63,10 m² 11 711,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, dzielnicy - Gdynia Karwiny, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, a także osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł92,60 m² 11 555,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wielki Kack/ Żródło Marii. Lokalizacja umożliwia sprawną komunikację z pozostałymi dzielnicami Gdyni, a także.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł80,70 m² 13 011,15 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wydanie od czerwca 2026 roku. Miejsce postojowe pod budynkiem w cenie. Możliwość oglądania od 15.04.2026.Widoczne umeblowanie na zdjęciach pozostaje w całości. Pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł164 m² 8 530,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem ok. 80 m i garażem Gdynia Dąbrowa atuty - idealna alternatywa dla domu dla rodziny - duży taras ok. 80 m z widokiem na las - dodatkowe pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł56,50 m² 12 690,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla Beauforta 2, zrealizowanego przez renomowanego dewelopera Euro Styl. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł70,10 m² 22 111,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Orłowo | ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł71 m² 19 704,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Gotowe do zamieszkania od zaraz, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni. Perfekcyjna przestrzeń dla wymagającej pary, rodziny lub mieszkanie wakacyjne bądź.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł53,59 m² 16 047,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem znajdującym się w Gdyni Orłowo przy ul. Cyprysowej. Lokal znajduje się na parterze w budynku dwupiętrowym, wybudowanym w 1935 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł40,30 m² 26 054,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Trudno o lepsze miejsce do zamieszkania, orłowo to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. W kilka chwil można znaleźć się na jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43 m² 16 255,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w Redłowie, z którego okien rozciąga się piękny widok na Zatokę Gdańską oraz molo w Sopocie. Nieruchomość po generalnym remoncie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł46,90 m² 11 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, położone w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Karwiny. Główne atuty: salon oraz balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

733 000 zł54,50 m² 13 449,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Niepowtarzalna oferta dla wymagających inwestorów! Na sprzedaż przestronne, 54,5 m mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej i malowniczej lokalizacji Gdyni, wzgórze Św. Maksymiliana, przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu mieszkania 1 pokojowego z aneksem kuchennym,balkonem i łazienką o powierzchni 27 m2 .Lokal usytuowany na IV piętrze w budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł57,40 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dobrze skomunikowane 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł74,24 m² 15 880,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: sama lokalizacja oferuje nam dużo terenów zielonych i rekreacyjnych dla miłośników biegania lub jazdy na rowerze. Na plaże dojdziemy spokojnym spacerem - dzieli nas dystans około 2.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł37 m² 17 216,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

- bez prowizji - wyłączność - klucze w biurze - polecamy! - doskonałe i spokojne położenie! - ścisłe centrum miasta, jednak bardzo spokojna lokalizacja, blisko morza, skweru Kościuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł114,41 m² 20 540,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Przestronny apartament | Elastyczny układ | Wygodna komunikacja | Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł28,25 m² 14 159 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w świetnej lokalizacji z widokiem a morze! Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym (ekspozycja południowa), łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł68 m² 13 220,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Nowa oferta dostępna tylko w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane w sercu Gdyni przy ul. Władysława IV. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł35 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Atuty nieruchomości: - serce dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana - klasyczna gdyńska kamienica z okresu międzywojennego - doskonała baza do pełnej rearanżacji według indywidualnej koncepcji -.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł109,72 m² 17 043,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż komfortowo zlokalizowane mieszkanie - Gdynia Orłowo, ul. Jodłowa. Przestronne, bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie o powierzchni 109,72m , położone w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje w sercu Witomina - kompaktowe, funkcjonalne i gotowe na nową historię! Szukasz mieszkania pod inwestycję, które `zarabia na siebie`, a może pierwszego własnego M, gdzie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł77,61 m² 14 805 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dla tych, którzy cenią naturę I spokój! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 47,59 m2, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 2 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - Witomino, przy ul. Chwarznieńskiej 53. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł55 m² 25 436,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł36,40 m² 17 280,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Świetna oferta dla osób szukających mieszkania w centrum miasta - zarówno na własne potrzeby, jak i pod inwestycję. Lokal o powierzchni użytkowej 32,2 m mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł81,30 m² 14 132,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament z widokiem, który inspiruje - Gdynia, apartamenty na Polanie. Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność łączy się z naturą i przestrzenią. Ten 3-pokojowy apartament (z.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł104,89 m² 34 226,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Atuty: penthouse na ostatnim piętrze z widokiem na Zatokę Gdańską (jedyny apartament na piętrze) Taras 139,34 m z ogrodem zimowym i zielenią Ekspozycja na trzy strony świata Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o pow. 67 m2 przy ul. Pionierów Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku. Budynek i klatka schodowa bardzo zadbane. W budynku winda.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł54,07 m² 22 175 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym w Redłowie, jednej z tych dzielnic Gdyni, które wybiera się świadomie. To miejsce, gdzie miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52,60 m² 9 885,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość kupna przez cudzoziemca. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego bez nakładów finansowych. Budynek położony w Gdyni Obłuże w pobliżu zaplecze sklepów, szkoła, przedszkole ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł113,64 m² 12 935,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowe mieszkanie | Apartament-loft | Powierzchnia użytkowa 113,64 m | 5 pokoi Potrzebujesz więcej miejsca? Posiadanie domu Cię przeraża, bo nie chcesz kosić trawnika, martwić się elewacją,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij