dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

1 000 000 zł69 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Gdyni przy ulicy Dembińskiego, na osiedlu - Horyzonty Gdyni. Mieszkanie ulokowane na 4 piętrze, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kołłątaja

Grabówek,Gdynia

359 000 zł25 m² 14 360 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 24,94 m2 w bliskiej odległości od Centrum Gdyni oraz lasu. Mieszkanie jest spółdzielczo własnościowe bez kw. Zlokalizowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

689 000 zł47 m² 14 659,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane eleganckie mieszkanie o łącznym metrażu 47m, składa się z salonu z wyjściem na balkon, przytulnej sypialni, łazienki z wanną i dużym lustrem oraz oddzielnej kuchni co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

619 000 zł28 m² 21 958,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Jasna i funkcjonalna kawalerka, położona w samym sercu Gdyni Skwer Kościuszki. Idealna inwestycja lokalizacja Centrum Gdyni, a w szczególności okolice Skweru Kościuszki, to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

369 000 zł31 m² 11 980,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Zaciszna, przytulna, funkcjonalna kawalerka przy ulicy Bosmańskiej. Okna na wystawie wschodniej, osobna kuchnia, do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5 m2. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Po generalnym remoncie, wykończone wysokim standardem dostępne od zaraz. Mieszkanie 3 pokojowe, 60m2, w dobrze skomunikowanej Gdyni Cisowa zapewnia wygodę oraz bliskość natury. Główne atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

855 000 zł46 m² 18 587 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe słoneczne mieszkanie o pow. 46m2, w skład którego wchodzi: - salon z wyjściem na Loggie i pięknym widokiem na panoramę miasta - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Witomino,Gdynia

629 000 zł88 m² 7 178,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87,62 m po podłodze (powierzchnia użytkowa 64,2 m ), zlokalizowane w Gdyni, dzielnica Witomino. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino,Gdynia

559 000 zł53 m² 10 633,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie położone w Gdyni Witominie. Nieruchomość: mieszkanie odmalowane i puste, gotowe do aranżacji pod swoje potrzeby. Powierzchnia 52,57m2 Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

669 000 zł58 m² 11 614,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy Państwa na spotkanie z jedną z najciekawszych propozycji na gdyńskim rynku nieruchomości. Przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 950 000 zł44 m² 44 318,20 zł/m²

 

Piętro:10/32

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament z widokiem na morze w nowoczesnym Sea Towers. Świetna inwestycja do zamieszkania, również jako second home oraz do wynajmu krótko lub długoterminowego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chylonia,Gdynia

325 000 zł30 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka | 10 minut do skm | do własnej aranżacji | gdynia lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 200 000 zł79 m² 78 481 zł/m²

 

Piętro:26/31

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atuty: piętro 25+ Najwyżej położone w północnej Polsce mieszkanie na sprzedaż. Niezagrożony widok na morze. System inteligentnego domu z możliwością sterowania z dowolnego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Pogórze, ul. Porębskiego Oferujemy na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, po generalnym remoncie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Orłowo,Gdynia

3 200 zł56 m² 57,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania dwupokojowego w Gdyni Orłowie. Nieruchomość położona jest w zacisznej części Orłowa, w kameralnym budynku. Budynek znajduje się na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

499 000 zł39 m² 12 904,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem w Gdyni? Ta oferta jest idealna dla ciebie! atuty: - wysoki standard wykończenia - osiedle zamknięte, bezpieczne i zadbane - łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Obłuże,Gdynia

484 000 zł40 m² 11 980,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ustawne | przytulne | 2 pokojowe mieszkanie |spółdzielczo-własnościowe | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Oksywie,Gdynia

369 000 zł31 m² 11 980,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż kawalerka Gdynia Oksywie, 30,8 m , idealna na wynajem! lokalizacja na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka położona w spokojnej i zielonej części Gdyni dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

449 000 zł54 m² 8 268,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w maju! Oferta w trakcie przygotowania. Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 52,6 m2. Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej dzielnicy, blisko morza Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Karwiny II,Gdynia

487 784 zł63 m² 7 718,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do obejrzenia 3 pokojowego rozkładowego mieszkania w dzielnicy Karwiny II w Gdyni. Balkon. Do odświeżenia. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,61 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

940 000 zł63 m² 14 920,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dla kogo: nowoczesny apartament dla osób ceniących komfort życia i przestrzeń, a także dla rodzin z dziećmi ceniących bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

1 844 600 zł80 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy apartament Z potencjałem W prestiżowej lokalizacji Możliwość własnej aranżacji | Bliskość morza i terenów zielonych | Spokojna okolica ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sandomierska

Mały Kack,Gdynia

518 000 zł43 m² 12 046,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Przytulne, komfortowe mieszkanie dwupokojowe. Świetna inwestycja do zamieszkania lub pod wynajem! Lokalizacja Kameralna kamienica, zlokalizowana przy ul. Sandomierskiej na Małym Kacku, dzielnicy Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabowo

Grabówek,Gdynia

649 000 zł56 m² 11 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie z widokiem na las - Gdynia Grabówek, kameralna okolica, funkcjonalny układ Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie położone w jednej z najatrakcyjniejszych części Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pogórze,Gdynia

552 500 zł62 m² 8 840 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

| po remoncie | dobra lokalizacja | 3 pokoje | widok | do zamieszkania | Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Orłowo,Gdynia

875 000 zł43 m² 20 301,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,10 m2 z balkonem! Gdynia Orłowo! 2 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 43,10 m2 zlokalizowane na parterze piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta dostępna W mio casa! Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane przy ulicy Turkusowej w Gdyni Obłuże. Atuty nieruchomości: - salon - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna W mio casa! Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane pod lasem przy ulicy Podgórskiej w Gdyni. Atuty nieruchomości: - dwustronne mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeliwna

Pogórze,Gdynia

449 000 zł47 m² 9 594,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja!na sprzedaż przytulne mieszkanie z pięknym widokiem z balkonu - gotowe do wprowadzenia. Idealne dla osób szukających własnego M w cichej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kańskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

834 600 zł64 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, 64,20 m , Gdynia Chwarzno-Wiczlino, osiedle Fort Forest. Marzysz o komfortowym życiu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

690 000 zł57 m² 12 077,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: mieszkanie na nowym osiedlu Wiczlino Ogród zbudowane przez znanego i cenionego Trójmiejskiego Developera Hossa. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: Lidl, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

577 500 zł52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe położone w dzielnicy Gdynia Grabówek. Niepowtarzalny widok Z okien! na port, panoramę miasta oraz las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

750 000 zł59 m² 12 666,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko u nas! Komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 59,21m2 (87m2 po podłodze) i 2 tarasami w Gdyni na Wiczlinie na os. Wiczlino Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

820 000 zł65 m² 12 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania w spokojnej okolicy w Pogórzu, przy ul.Staszica. To doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

579 000 zł47 m² 12 283 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem - blisko morza, lasu i pełnej infrastruktury Mam przyjemność zaprezentować przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,14 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 330 000 zł161 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest niepowtarzalny, przestronny apartament usytuowany na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym na Osiedlu Zielonym w Gdyni Redłowo, przy ul. Janusza Korczaka. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 749 000 zł84 m² 20 821,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przestronne oraz bardzo ustawne 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w samym centrum Gdyni Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczne, nowoczesne mieszkanie, urządzone w nadmorskim stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Chylonia Nowa,Gdynia

459 000 zł45 m² 10 141,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie (lokal stanowiący odrębną własność) o metrażu 45,26 m2 mieszczące się na 6 piętrze budynku z nową windą oraz wyremontowaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

1 250 000 zł98 m² 12 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98 m2, zlokalizowane na nowym osiedlu Willa Park w Gdyni. Mieszkanie: zostało częściowo wykończone z wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

790 000 zł73 m² 10 872,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Lokal 4 pokojowy z możliwością utworzenia 5 pokoju lub 2 niezależnych mieszkań w jednej z najlepszych lokalizacji na mapie Gdyni. Lokal położony na 1 piętrze 3 kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Pogórze,Gdynia

429 000 zł32 m² 13 406,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Tu, gdzie zaczyna się spokój przytulne mieszkanie z ogródkiem w sercu Pogórza Wśród zieleni i śpiewu ptaków, w cichym zakątku.