dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 174 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana w Gdyni Pogórze przy ulicy Paderewskiego. Nowopowstała dzielnica, budownictwo z 2024 roku! Mieszkanie urządzone w nowoczesnym, komfortowym stylu! Całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krawiecka

Obłuże,Gdynia

499 000 zł53 m² 9 486,69 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku dziewięciopiętrowym. Jest dwustronne. Nieruchomość składa się z salonu , 2 oddzielnych pokoi, łazienki , wc , przedpokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

880 000 zł66 m² 13 253 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie w centrum Gdyni z widokiem na morze. Trzypokojowe, dwurozkładowe, mieszkanie o powierzchni 66,4 m/2 znajduje się na 10 piętrze. W budynku jest nowoczesna winda. Kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

619 000 zł48 m² 13 012,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Śródmieście przy ul. Władysława IV. Nieruchomość znajduje się na III piętrze VIII - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

627 000 zł31 m² 20 245,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne studio znajdujące się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni Śródmieście - ul. Żeromskiego 7! atuty pewna lokata kapitału - lokalizacja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

970 000 zł70 m² 13 936,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Umowa przedwstępna. Jeśli szukasz podobnej nieruchomości - dzwoń. Oferuję do sprzedaży niezwykle funkcjonalne i słoneczne mieszkanie położone w nowoczesnej, kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

2 098 272 zł76 m² 27 540 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

**atrakcyjna Nieruchomość Biurowa z Antresolą w Centrum Gdyni - Budynek "art Deco"** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej nieruchomości biurowej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

429 000 zł42 m² 10 214,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku. Mieszkanie jest idealnym wyborem dla osób ceniących sobie bliskość miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

529 000 zł54 m² 9 742,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! bardzo zadbane i ustawne mieszkanie w rewelacyjnej części Gdyni Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 52,6 m2. Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

849 000 zł62 m² 13 782,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta. ok. 400 m do morza. Budynek położony jest na zamkniętym podwórku z bujną zielenią. Są tu też miejsca parkingowe dla właścicieli mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miernicza

Kolibki,Gdynia

2 189 000 zł110 m² 19 887,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Apartament W willowym zaciszu orłowa Dwa tarasy i ogródek, widok na zieleń | Kameralny budynek o wysokim standardzie | Strefa wypoczynku z sauną i siłownią dla mieszkańców |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

630 000 zł53 m² 11 886,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokojowe mieszkanie | dobrze skomunikowane | od zaraz | gdynia leszczynki | Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdyni Leszczynki przy ul. Wiejskiej. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

626 000 zł31 m² 20 239,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sępia

Pustki Cisowskie,Gdynia

429 000 zł50 m² 9 070,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy, idealne dla osób ceniących ciszę i prywatność. Lokalizacja Mieszkanie położone w cichej i spokojnej części Gdyńskich Pustek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowskiego

Pogórze,Gdynia

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Nieruchomość: inwestycyjne mieszkanie do kapitalnego remontu, blisko morza, trzypokojowego mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratowych. Po przeprowadzeniu remontu, mieszkanie może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny I,Gdynia

470 000 zł41 m² 11 463,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Proszę o niekontaktowanie się biur nieruchomości ,pośredników ,pomocników w sprzedaży itp. Nie jesteśmy zainteresowani żadną współpracą. Szanowni Państwo sprzedajemy swoje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Grabówek,Gdynia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe trzystronne dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, położone na 1 piętrze. Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję, możliwość zrobienia 3 pokoi lub dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji na 8 piętrze z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W budynku znajduje się siłownia dla mieszkańców. Wolne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 w rewelacyjnej lokalizacji Działki Leśne, przy ul. Morskiej. Lokal znajduje się na drugim piętrze, w budynku bez windy. Całość mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

679 000 zł54 m² 12 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam okazję zaprosić Państwa na prezentację przytulnego, bardzo rodzinnego i komfortowego mieszkania znajdującego się w Gdyni na Wiczlinie. Jasne wnętrza, funkcjonalny układ oraz przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Cisowa,Gdynia

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedmiotem oferty jest słoneczne i przestronne mieszkanie położone w Gdyni Cisowej. Spółdzielnia wydaje zgodę na dobudowanie balkonu/podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Pogórze Dolne,Gdynia

632 000 zł63 m² 9 984,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

**ogłoszenie o sprzedaży mieszkania w bloku na 8 piętrze** Na sprzedaż oferujemy przestronne i nowocześnie urządzone mieszkanie zlokalizowane na 8 piętrze w bloku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł46 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane w budynku Hossy z 2007 roku w bardzo bliskiej odległości od morza. Budynek posiada windę. Lokal mieści się na piątym piętrze. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł76 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 76 m2 znajdujące się w Gdyni Śródmieściu - 500 m od morza! Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

4 900 zł69 m² 70,87 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,14 m2 znajdujące się w samym sercu dzielnicy Gdyni Redłowo. Lokalizacja jest nieodzownym atutem tej nieruchomości. Zaledwie w kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie pod klucz, o powierzchni 51 m2 znajdujące się przy ulicy Powstania Śląskiego w Gdyni-Redłowie. Mieszkanie: prezentowana nieruchomość o powierzchni 51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, na osiedlu Obłuże, przy ul. Unruga. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących bliskość zarówno miejskiej infrastruktury, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Fikakowo,Gdynia

2 500 zł46 m² 54,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu Przedstawiam Państwu funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m2 usytuowane na I piętrze w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

899 000 zł59 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na prezentację mieszkania w Nadmorskich Tarasach Nasypowa - idealne miejsce do życia z doskonałą infrastrukturą i łatwym dostępem do morza oraz centrum Gdyni. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Gdynia

Redłowo,Gdynia

359 000 zł24 m² 14 834,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest słoneczna kawalerka położona w Gdyni na Płycie Redłowskiej. Nieruchomość: mieszkanie do generalnego remontu. Powierzchnia 24,2m2 Składa się z: salonu Oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sopocka

Mały Kack,Gdynia

898 990 zł71 m² 12 746,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie - Gdynia Wielki Kack, ul. Sopocka - 70,53 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 70,53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

599 000 zł63 m² 9 508 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania, 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga. Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

469 000 zł46 m² 10 195,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nowa oferta w Mio Casa! Dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Gdynia Oksywie Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

625 000 zł46 m² 13 469,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zamieszkaj w Apartamentach na Polanie - komfort i natura w jednym! Oferujemy Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia