dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gdynia - Sprzedaż i najem

527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

527 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

859 900 zł72 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferta biura The House Nieruchomości. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową propozycję zakupu dwupokojowego przestronnego mieszkania o powierzchni 71,7m2 usytuowanego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

4 600 zł48 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: unikatowy apartament zaprojektowany przez projektanta wnętrz i wykończony w stylu pięknej modernistycznej Gdyni. Lokalizacja w centrum bijącego serca miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

847 704 zł82 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 81,51 m2 (78,43 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

1 380 000 zł102 m² 13 491 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Jasny 3 pokojowy apartament na I piętrze - 2 tarasy z panoramą na okolicę, hala garażowa, komórka Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica prestiżowy budynek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Fikakowo,Gdynia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone i dostępne od zaraz mieszkanie o pow. 52m2, w skład którego wchodzi salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

499 000 zł46 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - w Gdyni.Blisko pełna infrastruktura. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolendrowa

Dąbrowa,Gdynia

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Tylko u biurze Navigat! Bliskość lasów , parków, placów zabaw , rozwinięta infrastruktura , mnogość sklepów, punktów handlowo -usługowych , szkoły przedszkola i żłobki, siłownie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszopów

Wielki Kack,Gdynia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontaktmieszkanie w świetnej lokalizacji. Usytuowane na I piętrze, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną i pralką. W kuchni kuchnia elektryczna z piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

1 560 000 zł104 m² 14 966,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowa oferta W mio casa! 2- poziomowy Apartament z widokiem na zatokę bałtycką! Lokalizacja: gdynia, ul.Chwarznieńska Lokalizacja w dobrze skomunikowanej z centrum i położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

831 667 zł71 m² 11 648 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 71,40 m2 (69,30 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Okolica cieszy się licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

799 000 zł72 m² 11 097,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania na osiedlu mistral- blisko Mechelinek i Rewy! Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 050 000 zł118 m² 8 877,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Dwupoziomowe gustownie urządzone mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino Sokółka- 15 min do centrum i 5 min do Obwodnicy Trójmiejskiej Atuty: -bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

2 400 000 zł114 m² 20 990 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament 4 pokoje z ponadstandardową wysokością pomieszczeń 3 m I duże przeszklenia wnętrza I balkon I dwie łazienki I miejsce parkingowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

899 000 zł64 m² 14 047 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dla kogo: nowoczesny apartament dla osób ceniących komfort życia i przestrzeń, a także dla rodzin z dziećmi. Lokalizacja: apartament zlokalizowany na kameralnym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Węglowa

Międzytorze,Gdynia

1 500 000 zł52 m² 28 846,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu elegancki apartament na sprzedaż usytuowany na 13 piętrze nowej gdyńskiej inwestycji Portova. Projekt Portova, którego inwestorem jest znany deweloper Invest Comfort charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

499 000 zł42 m² 11 929,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 41,83 m2 (40,27 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Okolica cieszy się licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Kamienna Góra,Gdynia

3 600 zł44 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: dzielnica Kamienna Góra doskonałe to połączenie dwóch kontrastowych oblicz Gdyni. Z jednej strony szumiący oddech Bałtyku, z drugiej tętniące życiem, prężnie rozwijające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

694 294 zł64 m² 10 851,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura - 0% prowizji. Ponadto brak pcc - 2%. Malowniczo, a jednocześnie niezwykle wygodnie położona inwestycja zachwyca widokami na Zatokę Gdańską, panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na styku lasu i Śródmieścia Gdyni, przy ulicy Kieleckiej powstała inwestycja Silva, invest Komfortu - dewelopera znanego z wysokich standardów wykończenia. Ta cicha lokalizacja wkomponowana we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo urządzone, gotowe do szybkiego wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w samym sercu Gdyni, przy ul. 3 maja. W najbliższym sąsiedztwie plaża miejska, bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balladyny

Orłowo,Gdynia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.40m2 w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w prywatnym domu na zamkniętym terenie. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta dostępna W mio casa! zamieszkaj W samym centrum gdyni 500m od plaży! Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację mieszkania położonego w ścisłym centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

582 000 zł43 m² 13 491 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedaję prywatnie i bez prowizji 2-pokojowe mieszkanie (z oddzielną kuchnią i balkonem) o powierzchni 43,14 m , położone w zadbanym budynku blisko lasu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 050 000 zł118 m² 8 877,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe gustownie urządzone mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino Sokółka- 15 min do centrum i 5 min do Obwodnicy Trójmiejskiej Atuty: -bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 48 , mieszczące się w jednej z przedwojennych kamienic w Gdyni Śródmieściu na ul. Wójta Radtkego, ok 100m od Dworca Głównego w Gdyni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

595 000 zł47 m² 12 703 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy w Gdyni Grabówek, przy ulicy Morskiej. Lokalizacja Grabówek to dzielnica Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 200 zł65 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

660 000 zł55 m² 12 028,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość położona w Gdyni Redłowie jest doskonałą inwestycją ze względu na zapotrzebowanie na najem w tej okolicy lub idealnym miejsce do życia dla ludzi, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

789 000 zł85 m² 9 304,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem oferty jest czteropokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,80 m2 z przestronnym balkonem w kameralnym budynku z 2000 roku. Lokal położony jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 570 000 zł111 m² 14 162 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4 pokojowy, przestronny apartament w jednej z najlepszych lokalizacji na mapie Gdyni. Lokal położony na 6 piętrze 6 kondygnacyjnego budynku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

389 000 zł39 m² 9 974 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie położone w Gdyni na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym. Budynek termoizolowany z odnowioną elewacją i klatką schodową zabezpieczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 000 zł97 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

919 000 zł66 m² 13 924,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

> atrakcyjny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dużym, przynależnym ogrodem (144 m2) zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

440 000 zł30 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Super inwestycja na strzeżonym osiedlu Bernardowo Park w Gdyni. Istnieje możliwość przejęcia najmu ze sprawdzonym od 3 lat najemcą. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 29,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Karwiny,Gdynia

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetnie skomunikowane dwustronne mieszkanie o pow. 63m2, w skład którego wchodzi przestronny salon z otwarta kuchnia, sypialnia, dodatkowy pokój do aranżacji (nadaje się na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wagnera

Wiczlino,Gdynia

749 999 zł45 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

: na skróty : Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m z aneksem kuchennym | Gdynia, nowa dzielnica Chwarzno-Polanki | 2. piętro z windą | Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

2 583 660 zł89 m² 28 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja nowej inwestycji "plac Unii" w ścisłym centrum i spacerowa odległość od gdyńskiej plaży pozwalają w pełni cieszyć się bliskością morza i tętniącym pełnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

630 000 zł56 m² 11 330,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Chcesz zamieszkać na nowym osiedlu blisko morza, to oferta dla Ciebie! Nieruchomość zlokalizowana w prężnie rozwijającej się dzielnicy Obłuże. Osiedle, które powstało w roku 2004,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis mieszkania Słoneczne mieszkanie o powierzchni 48 m położone jest w bardzo dobrej lokalizacji, około 1,5 km od obwodnicy trójmiejskiej. W pobliżu znajdują się przystanki skm.