dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gdynia - Sprzedaż i najem

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

744 362 zł65 m² 11 481,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 64,38 m , usytuowanego w nowoczesnej inwestycji na kameralnym i zielonym osiedlu. To idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Leszczynki,Gdynia

370 000 zł36 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Leszczynkach. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego na parterze 34 m2, zlokalizowanego w Gdyni, redłowo przy ulicy Korczaka. Mieszkanie dostępne od zaraz! Mieszkanie umeblowane: salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

495 000 zł38 m² 12 897,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2 pokoje | hossa | pierwsze piętro | komórka lokatorska W cenie | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno- wiczlino,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

695 000 zł44 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43,5m2 położone na III piętrze zadbanego budynku z lat 50-tych. Położenie nieruchomości idealne dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

999 000 zł49 m² 20 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Gotowe do wprowadzenia, wykończone w wysokim standardzie, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Radtkego w centrum Gdyni. Dwie sypialnie, przestronny salon z aneksem kuchennym oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

2 890 zł40 m² 72,25 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chylonia,Gdynia

2 300 zł38 m² 60,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku dziesięciopiętrowym w Gdyni Chyloni przy ulicy Lubawskiej 3. Warunki najmu Najem 2 300 zł, kaucja 2 300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chwarznieńska

Wiczlino,Gdynia

714 375 zł56 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja! Wyjątkowe mieszkanie blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na kameralnym osiedlu stworzonym z myślą o osobach, które szukają swojego stałego miejsca w Trójmieście, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

455 000 zł46 m² 9 978,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gdynia Działki Leśne / Słoneczne 2 pokoje / 45.6m2 Tel. - powierzchnia 45.6m2 bez piwnicy, - 2 pokoje w kameralnym 4 piętrowym budynku, - łazienka z ogrzewaniem podłogowym, - okna od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

347 000 zł30 m² 11 726,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Klient Nowoczesna kawalerka - Gdynia Chwarzno-Wiczlino Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 29,59 m , położonej na parterze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Gdynia

999 500 zł56 m² 17 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Eleganckie, wykończone w wysokim standardzie 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Świętojańskiej w centrum Gdyni. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 540 000 zł162 m² 15 685,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Apartament W centrum gdyni - piękne przeszklenia - dużo dziennego światła Pełny dziennego światła | Pierwszy gdyński woonerf | Centrum Gdyni | Wysokość pomieszczeń 3m | Perła dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

669 000 zł54 m² 12 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Komfortowe mieszkanie dla osoby starszej, niepełnosprawnej Gdynia Chylonia Szukasz mieszkania, które zapewni Ci komfort, bezpieczeństwo i wygodę na co dzień, a jednocześnie chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

519 000 zł56 m² 9 284,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,9 m usytuowane na II piętrze w IV piętrowym budynku w Gdyni Pogórze przy ulicy Romanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Działki Leśne,Gdynia

2 400 zł56 m² 42,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 56,30 m , na parterze. Działki Leśne, przy ul. Nowogrodzkiej. Mieszkanie jest jasne, przestronne i bardzo funkcjonalne - idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrzanowskiego

Port,Gdynia

990 000 zł99 m² 10 030,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Zapraszamy na Dzień Otwarty wyjątkowego mieszkania! To doskonała okazja, aby zobaczyć nieruchomość na żywo, poznać jej atuty i zadać pytania. Data: 22 marca 2025 ( sobota) Godzina: 11:00-17:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania, 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga. Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 990 000 zł75 m² 26 462,80 zł/m²

 

Piętro:17/36

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament W sea towers Z dużym tarasem Z widokiem na miasto i balkonem Z ładnym widokiem na morze Sea Towers | Wieża A | 2 Tarasy | Widok na miasto i zatokę | Wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

528 000 zł51 m² 10 363,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Klient Nowoczesne mieszkanie - Gdynia Chwarzno-Wiczlino Szukasz czegoś w innym rozmiarze? Nie pasuje Ci piętro? A może strona świata? W naszej ofercie znajdują się wszystkie pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

665 000 zł65 m² 10 194,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Klient Nowoczesne mieszkanie- gdynia Chwarzno-Wiczlino Szukasz czegoś w innym rozmiarze? Nie pasuje Ci piętro? A może strona świata? W naszej ofercie znajdują się wszystkie pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Wysoka,Gdynia

2 400 zł40 m² 60,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kamienica Gdyńska to jeden z rozpoznawalnych apartamentowców w Gdyni. Pozwala cieszyć się bliskością morza, walorami widokowymi, jak również korzystać z infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46 m , na 1 piętrze. Działki Leśne, przy ul. Śląskiej. Mieszkanie jest jasne, przestronne i bardzo funkcjonalne - idealne do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

405 000 zł45 m² 9 076,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie doskonale skomunikowane z pięknym widokiem, dwa niezależne pokoje. Spółdzielcze własnościowe bez księgi wieczystej, daje możliwość kupienia bez uzyskania zgody ministra m.in. przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Witomino-Radiostacja,Gdynia

930 000 zł47 m² 19 957,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klient Na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 46,6 m , położony na 7 piętrze w prestiżowej inwestycji małokacka, zrealizowanej przez renomowanego dewelopera Invest Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

6 800 zł80 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym osiedlu Nowe Kolibki, wybudowanym przez dewelopera Invest Komfort Mieszkanie znajduje się na pograniczu dzielnicy Gdynia Orłowo oraz Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

567 705 zł51 m² 11 177,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce w zielonym sercu Trójmiasta.Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj najważniejsze: Osiedle otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- polecamy! - doskonała I bardzo spokojna lokalizacja /ul. Boh. Starówki W-wskiej, przy Korczaka/, blisko centrum, plaża, dużo zieleni, wszystko "pod ręką" - blisko komunikacja miejska /300m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

4 200 zł86 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny, doskonale doświetlony i funkcjonalnie zaaranżowany apartament położony w inwestycji Kaskada Redłowska. Blisko 90-cio metrową powierzchnię tworzą: obszerna część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 540 000 zł162 m² 15 685,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Apartament W centrum gdyni - piękne przeszklenia - dużo dziennego światła 162m2 w Gdyńskiej Kamienicy | Pełny dziennego światła | Pierwszy gdyński woonerf | Centrum Gdyni | Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

680 000 zł66 m² 10 303 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

0% Prowizji od kupującego Przestronne 3-Pokojowe Mieszkanie z Balkonem - Gdynia Chwarzno-Wiczlino, osiedle Sokółka Główne Atuty Nieruchomości: funkcjonalny Układ Pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

420 000 zł36 m² 11 621,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

630 000 zł59 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje |oddzielna kuchnia | gdynia karwiny | wysoki standard | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdyni. Niewątpliwym atutem mieszkania jest położony w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

429 900 zł46 m² 9 345,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie: trzy pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 3 piętrze o powierzchni 45,88m2. Mieszkanie składa się z dużego jasnego salonu z wyjściem na balkon, dwóch pokojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

720 000 zł40 m² 17 910,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż nowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w samym sercu Gdyńskiej dzielnicy Śródmieście. Powierzchnia lokalu to 40,20m2, a w jego skład wchodzi: -salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

596 386 zł54 m² 11 007,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

1 275 000 zł98 m² 12 945,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

98,49 M2 mieszkanie W modernistycznej gdyńskiej kamienicy 4 pokoje, balkon, winda, miejsce postojowe Cena 1.275.000,00 zł. ( 12.945,48 zł. ) na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

630 000 zł51 m² 12 460,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja: dąbrowa jest jedną z najmłodszych dzielnic mieszkalnych Gdyni. Graniczy z: chwarznem, wiczlinem, karwinami, wielki Kackiem oraz Żukowem. Bardzo blisko jest wjazd na Obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Karwiny,Gdynia

449 000 zł47 m² 9 635,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwinach przy ul. Jana Brzechwy 5. Budynek i lokalizacja: budynek z 1984. 11 kondygnacji (10 pięter). Posiada dwie windy i jest.