dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 181 ogłoszeń

709 000 zł98 m² 7 234,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe przy ul. Żeliwnej w Gdynia. Lokal o powierzchni ok. 98 m znajduje się na 11. piętrze, co zapewnia dobrą ekspozycję oraz widok na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł49 m² 17 938,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na II piętrze budynku z windą, w samym sercu Gdyni. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł97 m² 25 257,73 zł/m²

 

Piętro:2/32

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest elegancki, czteropokojowy apartament położony w prestiżowym kompleksie Sea Towers - najbardziej rozpoznawalnym i cenionym adresie nad polskim morzem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe mieszkanie idealne pod inwestycję lub dla rodziny! oferta również dla obcokrajowców bez pozwolenia! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,80 m2(całkowita powierzchnia 115.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł33,26 m² 11 996,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Prestiżowa lokalizacja, ogromne możliwości aranżacyjne! lokalizacja: ulica Świętojańska to najważniejsza, reprezentacyjna ulica Gdyni. Uznawana za tętniące serce miasta. Znajduje się tu kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł74,90 m² 10 881,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Atuty: * 2 min pieszo do przystanku autobusowego; * 3 min autem do Galerii Handlowej szperk; * blok w trakcie remontu elewacji; * słoneczna trójstronna ekspozycja; * 3 pokoje plus salon; lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie w inwestycji solano - do wynajęcia od zaraz! Gdynia Mały Kack / ul. Strzelców - idealna lokalizacja między Gdynią, a Sopotem. Mieszkanie: dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 3 - pokojowe Z bezpłatnym miejscem postojowym blisko centrum gdyni lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45,60 m² 9 407,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

0% prowizji! mieszkanie 3 pokojowe dostępne od zaraz! lokalizacja Mieszkanie mieści się w Gdyńskiej dzielnicy Obłuże. To doskonałe miejsce do życia i wypoczynku. Wokół zielone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł78 m² 18 589,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 500 zł26,90 m² 13 513,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka - kompaktowe mieszkanie do własnej aranżacji. metraż: 27 m rynek: pierwotny planowany termin oddania: IV Q 2025 Nieruchomość ma duży potencjał - jest.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł47,80 m² 11 861,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie, gdynia Karwiny, ul. Kruczkowskiego. Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,60 m² 12 718,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku z windą, na cenionym osiedlu Komandorskie Wzgórze w Gdyni Oksywie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponujemy przytulne, 2 pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Wejherowskiej w Chyloni. Położenie gwarantuje bardzo dobre połączenie ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41 m² 15 829,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie blisko morza - Gdynia Redłowo, idealne pod wynajem - ul. Powstania Śląskiego Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł67,70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,7 m , położone w Gdyni - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł93,80 m² 18 113,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy o charakterystycznej, gdyńskiej architekturze modernistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,60 m² 10 942,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł89,45 m² 11 168,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny - Gdynia Centrum, ul. Warszawska Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne położone w ścisłym centrum Gdyni przy ul. Warszawskiej. Bardzo dobra lokalizacja: blisko skm ( dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60,40 m² 9 437,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku w Gdyni Obłuże przy ulicy Stanisława Kosko. Lokalizacja Obłuże to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 670 000 zł121 m² 30 330,58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

W inwestycji Portova jednej z najbardziej prestiżowych realizacji w Gdyni znajduje się luksusowy, narożny apartament o powierzchni 121 m , z tarasem o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90,60 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96.74 m w miejscowości Pogórze przy ul. Tadeusza Kościuszki. Atuty nieruchomości: zamknięte osiedle - bezpieczeństwo i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł61,07 m² 9 742,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwiny, przy ul. Brzechwy. Lokal znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80., w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

535 400 zł51,91 m² 10 314,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na maj 2026. 3 pok. z ogródkiem w Gdyni. Okolica w trakcie rewitalizacji i przebudowy drogi ze ścieżkami rowerowymi. W pobliżu Lidl, biedronka, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,26 m² 11 375,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe w Gdyni, idealne dla osób, które chcą kupić sprawnie i bez komplikacji. Układ mieszkania: -Jasny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 853 155 zł91,94 m² 31 032,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 711 zł74,50 m² 17 861,89 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,50 m z loggią (4,38 m ), położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł60,01 m² 8 815,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zdjęcia nie ukazują jednego z pokoi. Lokalizacja: pustki Cisowskie to osiedle mieszkaniowe w Gdyni. Teren ten położony jest blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i dużych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,37 m² 13 720,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie | Gdynia Pogórze | 36,37 m | Balkon | miejsce postojowe w hali garażowej + komórka Kupujący nie płaci podatku pcc, sprzedający wystawia fakturę vat (podana cena jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł88,36 m² 62,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowe mieszkanie z powalającym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 88,36m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Mieszkanie znajduję się w inwestycji popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł46,47 m² 22 380,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,47 m , położone w samym sercu Gdyni, przy ulicy Batorego 7. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł89,24 m² 14 007,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Gdyni, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2015 roku. Nieruchomość o powierzchni 89,24 m , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 379 000 zł83,53 m² 28 480,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 215 zł69,31 m² 25 958,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 166 299 zł84,53 m² 25 627,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025