dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

430 000 zł39 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 39,19 m2 położonego w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni na ul. Chylońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

353 955 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w stanie deweloperskim i bardzo wysokim standardzie w Gdyni. Nowoczesne mieszkanie z systemem smart home, w kameralnej zabudowie z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane, zlokalizowane w centrum Gdyni, przy ulicy St Żeromskiego, zaledwie 300 m od Skweru Kościuszki i See Tower! Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oksywie,Gdynia

599 000 zł56 m² 10 618,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w cichej i spokojnej dzielnicy Oksywia, bez windy do idealnego uprawiania sportów i aktywnego wypoczynku.Mieszkanie posiada aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w sea towers o pow.45m2 z balkonem na 7-piętrze w wieży B. Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Układ mieszkania został zaprojektowany z myślą o wygodzie i maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni: - jasny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - osobna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w Gdyni Redłowo. Lokal po gruntownym remoncie, nigdy wcześniej niezamieszkany, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem długoterminowy w Gdyni, dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Najem okazjonalny Mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

1 200 000 zł43 m² 27 771,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja Plac Unii łączy w sobie nowoczesność, przestrzeń, styl życia i energię Gdyni. Swoją formą oraz funkcjonalnością odwołuje się do najznakomitszych wzorców gdyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Chwarzno Polanki (II etap), wybudowane przez renomowanego dewelopera Hossa, pięknie położone w pobliżu lasu. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

510 000 zł31 m² 16 585,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow.30,75m2 w sercu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1960r. na terenie zamkniętym przy ul. Świętojańskiej na pograniczu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Gdyni Redłowo, przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej. Lokal znajduje się na 1. piętrze dziesięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Port,Gdynia

1 790 000 zł67 m² 26 716,40 zł/m²

 

Piętro:9/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sea Towers - apartament z widokiem na port, prestiżowa lokalizacja tuż przy marinie Na sprzedaż oferujemy przestronny, klimatyzowany apartament położony na 9 piętrze (12 kondygnacji) jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko u nas! Funkcjonalne do własnej aranżacji 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 47m2 w Gdyni na Chyloni. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

1 350 000 zł85 m² 15 863,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Oferujemy na sprzedaż prosperujący biznes w sercu Gdyni - dwa apartamenty inwestycyjne przy ul. Abrahama Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w samym centrum Gdyni, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 120 000 zł76 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Fort Forest w Gdyni Chwarzno. Lokalizacja Osiedle Fort Forest położone jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

530 000 zł38 m² 14 133,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Rezerwacja mieszkania do 16.02 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

350 000 zł36 m² 9 765,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie jest doskonale położone, w pobliżu wszystkie udogodnienia, sklepy, szkoly, przedszkola, 10 min spacerem do stacji skm. Mieszkanie niewielkie, ale bardzo korzystny rozkład bo mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Necla

Kamienna Góra,Gdynia

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka w samym centrum Gdyni ul. A.Necla. Przestronny pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Mieszkanie wyposażone do codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy! Dostępne od zaraz! Mieszkanie znajduje się na ul. Waszyngtona 18 w Gdyni-Śródmieściu, 10 minut piechotą do Bulwaru, 15 minut do skm. Samo serce Gdyni z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryla

Zielenisz,Gdynia

4 500 zł80 m² 56,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wykończone w wysokim standardzie z narożnym ogrodem o pow. 110m2 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Chwarznie-Wiczlinie na os. Sokólka-Zielenisz o pow.79,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miernicza

Orłowo,Gdynia

2 299 000 zł111 m² 20 767,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament o pow. Blisko 111 m2 znajduje się w świetnie zaprojektowanym budynku, którego forma przywołuje najlepsze wzorce światowej architektury. Dzielnica i lokalizacja wspaniale się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

749 000 zł46 m² 16 170,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do oferty nieruchomości na Chwarznie-Wiczlinie. Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,32 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

549 000 zł41 m² 13 286,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferta biura The House Nieruchomości. Ulica Obrońców Wybrzeża to adres, który funkcjonuje w samym sercu miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie nowych inwestycji miejskich oraz projektów klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

820 000 zł56 m² 14 748,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

539 999 zł47 m² 11 489,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Gdynia, ul. Warszawska Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na czwartym piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż | 4 pokoje | 71 m | Po generalnym remoncie | Balkon | Piwnica Na sprzedaż własnościowe, przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 71 m (68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Oksywie,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty są przytulne 2 pokoje o powierzchni 40m2, położona na parterze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Oksywiu W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fikakowo,Gdynia

749 000 zł59 m² 12 630,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

| 3 pokoje | miejsce postojowe W cenie | wyposażone | parter | gdynia fikakowo | wielki kack Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, położone w cichej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

486 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w stanie deweloperskim i bardzo wysokim standardzie w Gdyni. Nowoczesne mieszkanie z systemem smart home, w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

749 000 zł72 m² 10 349,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesny komfort i funkcjonalny układ To mieszkanie od razu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

750 000 zł39 m² 19 108,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego 10min spacerem od plaży. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie przemyślane rozwiązania, wysoką jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 150 000 zł101 m² 11 400,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Gdynia Pustki Cisowskie- 4 pokojowe mieszkanie po remoncie, 2 balkony. Na sprzedaż przestronne mieszkanie na zielonym osiedlu Zamek w Gdyni. Lokal znajduje się na wysokim parterze, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 w Gdyni, działki Leśne. Mieszkanie jest po remoncie przeprowadzonym kilka lat temu i znajduje się na pierwszym piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.87 m2 z widokiem na zieleń blisko morza przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej w Gdyni. Atuty: - duża osłoniona loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

699 000 zł63 m² 11 116,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w centrum Gdyni, ul. Władysława IV. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

284 000 zł28 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, działki Leśne Do wynajęcia komfortowe, dwustronne mieszkanie (ekspozycja płd.-zach. / płn.-wsch.) o powierzchni 54 m , położone na.