dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 274 526 zł75 m² 17 071,10 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odbieram telefony także wieczorami oraz w weekendy. Kupując bezpośrednio od dewelopera oszczędzasz na pcc i prowizji - 0%. Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

3 999 000 zł85 m² 47 314,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Horyzont luksusu - inteligentny apartament W yacht parku Widok na Morze i Marinę | Inteligentny dom | Najwyższy standard wykończenia | Gra światła i przestrzeni | Duży taras Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 200 zł46 m² 69,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,92 m znajdujące się na 4 piętrze apartamentowca "altus" Invest Komfort. Rok budowy: 2012 r. Mieszkanie położone jest w Gdyni Redłowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 185 000 zł80 m² 14 749,80 zł/m²

 

Piętro:8/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Gdynia | Gotowiec inwestycyjny | 3 mikroapartamenty | najem w trakcie | wysoka rentowność w cenie 2 miejsca parkingowe w hali garażowej! Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane w zadbanym budynku mieszkalnym przy ul. Gniewskiej w dzielnicy Chylonia. Lokal usytuowany jest na IV piętrze i przeszedł świeży remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 432 884 zł123 m² 27 996,10 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń już dziś - jestem dostępna także w weekendy i wieczory 0% prowizji 0% podatku pcc Oszczędzasz już na starcie kupując od dewelopera To propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 882 222 zł128 m² 14 737,10 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna również wieczorami i w weekendy - dopasujemy spotkanie do Twojego grafiku. Kupując od dewelopera zyskujesz 0% pcc i 0% prowizji, czyli realną oszczędność. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 850 zł34 m² 55,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Śródmieściu Gdyni o pow.33,58m2. Mieszkanie znajduję się na 5-piętrze w kamienicy bez windy. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Maczka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

299 000 zł15 m² 19 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: lokalizacja mieszkanie położone blisko plaży, terenów zielonych, uczelni oraz ścisłego centrum Gdyni, co zapewnia wygodę i szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 726 492 zł75 m² 22 888,70 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Skontaktuj się ze mną, aby zarezerwować dogodny termin prezentacji. Wyjątkowe lokale szybko znajdują nowych właścicieli. Kup bezpośrednio od dewelopera i zaoszczędź już na starcie - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

2 499 000 zł41 m² 61 280 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowy apartament w luksusowej lokalizacji Atuty: prestiżowa nadmorska lokalizacjawidok na miasto, nie okno w oknolokalizacja i komunikacja: gdynia to jedno z popularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gdynia

5 300 zł107 m² 49,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronne mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie znajduje się na IV p. historycznej kamienicy zlokalizowanej u zbiegu Świętojańskiej i Skweru Kościuszki. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 800 000 zł88 m² 20 468,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Baltiq plaza - apartament Z duszą gdyni - luksus, światło I morski klimat Przy Plaży I Marina I Gdynia Śródmieście I Klimatyczna architektura ***** Tu, gdzie elegancja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia

528 201 zł54 m² 9 749 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie codzienność z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do wszystkiego, co potrzebne - pracy, szkoły, zakupów, odpoczynku. Słoneczne poranki przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Cisowa,Gdynia

348 000 zł36 m² 9 626,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie słoneczne z widokiem na las, ładny duży balkon od strony zachodniej, bardzo dobra lokalizacja do centrum Gdyni 15 min (7,9 km). Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damroki

Wielki Kack,Gdynia

749 000 zł57 m² 13 140,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe gdynia, wielki kack ul. Damroki Możliwy jest zakup przez cudzoziemców bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze, 57 m2, po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 999 000 zł73 m² 27 383,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze atuty: gdynia Orłowo prestiżowa lokalizacja w zacisznej, zielonej dolinie potoku Swelina przestronny apartament 73 m z funkcjonalnym układem prywatne miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

637 000 zł55 m² 11 594,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne mieszkanie dla rodziny | dobrze zlokalizowane | wygodne Funkcjonalny układ | Jasne wnętrze | Spokojna okolica Na sprzedaż przestronne i starannie wykończone mieszkanie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porazińskiej

Karwiny,Gdynia

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 33m2 w Gdyni na Karwinach po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym budynku z 1985r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, jasne 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny, albo pary. Lokalizacja: wszystko, czego potrzebujesz na co dzień, masz w zasięgu krótkiego spaceru. Edukacja, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

875 000 zł106 m² 8 278,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie z olbrzymim potencjałem. Garaż w cenie. Tylko u nas nie szukaj dalej. Pięciopokojowe mieszkanie na parterze o pow. 105,7 m2 na ul. Kartuskiej w Gdyni. Mieszkanie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

509 000 zł40 m² 12 680,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja, eleganckie mieszkanie na sprzedaż - Gdynia, ul. Boisko ,osiedle zamknięte Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone w jednej z atrakcyjnych części Gdyni - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Borowikowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 900 zł72 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, jasne mieszanie o powierzchni 72m2, położone na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Gdyni -pustki Cisowskie. Idealna propozycja na wynajem dla firmy jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie z urzekającym widokiem na gdyński port, idealne dla pary. Lokal mieści się w samym sercu Gdyni, więc jeśli chcesz podjąć pracę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: gustownie urządzone, w pełni wyposażone mieszkanie, lokalizacja doskonała dla osób poruszających się komunikacją miejską, możliwość korzystania z prywatnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 630 000 zł49 m² 33 401,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 48.8 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki w Gdyni Orłowie. Wszystkie zdjęcia oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

399 000 zł36 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią po remoncie na Karwinach mieszkanie - 2 niezależne pokoje - kuchnia z ładną zabudową - wymienione instalacje - w 2014.