dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podolska

Śródmieście,Gdynia

749 000 zł69 m² 10 902,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Szukasz słonecznego mieszkania W centrum gdyni? - idealnie trafiłeś! atuty: - słoneczne, przestronne wnętrze - wykończone w wysokim standardzie - duży komfort mieszkania - kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witomińska

Działki Leśne,Gdynia

490 000 zł46 m² 10 583,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Słoneczne, przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na 4 piętrze w wieżowcu w Gdyni Działki Leśne przy ulicy Witomińskiej. Budynek dziesięciopiętrowy z 1963 roku, z nową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojciecha

Śródmieście,Gdynia

1 290 000 zł90 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament 4 pkoje Gdynia ul. Św Wojciecha Wyjątkowy apartament w nowym budownictwie, z garażem, piwnicą i windą, który ze względu na swoją lokalizację, standard, bardzo niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

430 000 zł52 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W golden gate! Na sprzedaż 2-pokojowe, nowocześnie wykończone mieszkanie w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Gdynia Oksywie! Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

329 000 zł40 m² 8 272,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania blisko centrum Gdyni to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdynia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

450 000 zł55 m² 8 183,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy Państwu mieszkanie w Gdyni. Lokal posiada powierzchnię 54,99m2 i usytuowany jest na IX piętrze w budynku wielorodzinnym z 1979 roku. Składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przyjemne i komfortowe 4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na ul. Hutniczej o powierzchni 59 m2. W skład mieszkania wchodzi: cztery niezależne pokoje, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kielecka

Witomino,Gdynia

559 000 zł52 m² 10 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie Składa się z jasnego pokoju dziennego z przejściem do częściowo oddzielonej kuchni (możliwość całkowitego oddzielenia lub połączenia z pokojem dziennym), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

329 000 zł40 m² 8 272,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przestawić ofertę dwupokojowego mieszkania położonego na dzielnicy Leszczynki. Lokal znajduje się w bloku z lat 70'. Blok w został ocieplony, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

502 521 zł59 m² 8 508 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta oraz okolicznych gminach. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

535 000 zł43 m² 12 456,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Redłowo w Gdyni, o powierzchni 42,95m2. Rok budowy: 2007 Nieruchomość składa się z: -jasnego salonu z aneksem kuchennym -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Obłuże,Gdynia

430 900 zł49 m² 8 799,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie gotowe do odbioru! Jest to jedyne tak unikatowe mieszkanie dostępne na rynku od ręki! Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym trzypiętrowym budynku z windą i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

699 000 zł68 m² 10 282,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne i przestronne mieszkanie na sprzedaż o pow.67,98m2 w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku o podwyższonym standardzie "willa Morska".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

579 000 zł70 m² 8 250,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Znakomicie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Grabówku o pow.70,18m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Redłowo,Gdynia

599 000 zł41 m² 14 609,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Radłowo. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,43 m2 znajduje się na 6 piętrze 10 piętrowego budynku skąd rozpościera się bardzo piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

665 560 zł48 m² 13 748,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kameralne osiedle znajdujące się w Gdyni w dzielnicy Mały Kack. Składa się z dwóch niewysokich budynków otoczonych zielenią w sąsiedztwie nowoczesnych osiedli. Bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karwiny

Karwiny,Gdynia

479 900 zł60 m² 7 998,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przed Państwem nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Karwiny w Gdańsku, o łącznej powierzchni 60m2. Dwustronne mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Redłowo,Gdynia

595 000 zł53 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,2 m2 w dzielnicy Redłowo w Gdyni! Świetna propozycja zarówno do zamieszkania jak i na inwestycję. Mieszkanie składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

499 000 zł41 m² 12 170,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje w inwestycji Horyzonty Gdyni Mieszkanie o powierzchni 41,2m2 składa się z : - sypialni, - salonu z jadalnią, - łazienki z prysznicem, - przedpokoju. Z salonu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

425 000 zł50 m² 8 568,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia - grabówek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 900 zł44 m² 65,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 44,12m2 w Gdyni na Małym Kacku na os.Azymut. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

645 000 zł108 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o pow.108m2 w Gdyni na Obłużu. Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w 3-piętrowym budynku z 1995r. Mieszkanie składa się z: 4-pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Cisowa,Gdynia

369 000 zł33 m² 11 246,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, korytarza. Do mieszkania przynależy duży balkon oraz piwnica. Wystawa okien: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

650 000 zł51 m² 12 720,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 51,5m2, znajdujące się na parterze w kamienicy z lat 50 tuż przy Skwerze Kościuszki! W mieszkaniu przeprowadzono remont, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

656 214 zł47 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowo słoneczny apartament na wysokim parterze kameralnego nowego budynku na granicy Radłowa i Wzgórza Św. Maksymiliana składający się z sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

399 000 zł48 m² 8 255,74 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam mieszkanie 3- pokojowe na 3 piętrze w budynku 11 piętrowym z winda na ul. Lubawskiej Mieszkanie jest w pelni wyremontowane i gotowe do wprowadzenia. Remont zostal przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

1 150 000 zł78 m² 14 762,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz luksusowego apartamentu z widokiem na zieleń, z dużym tarasem to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

1 150 000 zł78 m² 14 766,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kameralne osiedle w Małym Kacku w Gdyni leży przy ulicy Leśnej i składa się z kilku niewysokich budynków otoczonych zadbaną zielenią. Wygodę codziennego funkcjonowania gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

1 190 000 zł89 m² 13 367,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Apartament o powierzchni 90 metrów zlokalizowany na 2 piętrze apartamentowca w samym sercu miasta. Elegancja w otoczeniu starannie zaplanowanych terenów portowych, z zapleczem handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramułta

Chylonia,Gdynia

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W golden gate! Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie położone na granicy dzielnic Grabówek oraz Chylonia! Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze trzypiętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w Gdyni na Oksywiu. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- polecamy! - doskonała I bardzo spokojna lokalizacja /ul. Boh. Starówki W-wskiej, przy Korczaka/, blisko centrum, plaża, dużo zieleni, wszystko "pod ręką" - blisko komunikacja miejska /300m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

842 141 zł58 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowikowa

Demptowo,Gdynia

552 000 zł80 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w Gdyni (pustki Cisowskie). Spokojna okolica, 50m do lasu! Blisko sklepy, szkoła, komunikacja miejska, przychodnia, przedszkole. Szybki dojazd do centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podjazd

Śródmieście,Gdynia

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość - mieszkanie podzielone na 3 samodzielne lokale pod wynajem. Każdy lokal z własną łazienką, aneksem kuchennym oraz osobnym wejściem. Nieruchomość przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

650 000 zł46 m² 14 148,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie - duże 2 pokoje z balkonem w centrum Gdyni. Lokalizacja: mieszkanie położone w sercu Gdyni na Wzgórzu Świętego Maksymiliana, doskonale skomunikowane, 5 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

479 000 zł46 m² 10 368 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zamieszkaj w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic Gdyni! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w nowym budynku z 2000 roku w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Morska

Śródmieście,Gdynia

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna i dochodowa inwestycja na sprzedaż! Mieszkanie podzielone na 4 samodzielne lokale pod wynajem. Każdy lokal z własną łazienką, aneksem kuchennym oraz osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 399 000 zł67 m² 22 388,10 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość. Marynistyczny, nowoczesny apartament, którego otwarty konspekt zapewnia poczucie wolności i przestrzeni ocieplonej nieco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

1 500 000 zł112 m² 13 357,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 112,30 m2 zaaranżowane jako dwa niezależne lokale, każde z własnym aneksem kuchennym i łazienką z prysznicem. Idealny biznes przystosowany do wynajmu lub bardzo wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

299 000 zł36 m² 8 236,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko W golden gate! Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w Gdyni! Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze wyremontowanego, czteropiętrowego bloku z lat 70tych.