dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

2 250 zł53 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Działki Leśne, to dzielnica miasta położona najbliżej ścisłego centrum. Polecamy do wynajmu dwupokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, dwustronne ( strona wschód - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

759 000 zł62 m² 12 144 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Śródmieście w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 62,5m2, usytuowane jest na 1 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

1 249 000 zł75 m² 16 655,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja w Orłowie Kamienica Vertica mieścić się będzie w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic trójmiasta w Gdyni Orłowie, położona jest także przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem słoneczne mieszkanie z widokiem na morze na 6 piętrze w sześciopiętrowej kamienicy w Gdyni Śródmieście przy ulicy Żeromskiego. Najem 2 000 zł, kaucja 2 000 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

649 000 zł44 m² 14 851,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7m2 w Śródmieściu Gdyni. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filomatów

Grabówek,Gdynia

590 000 zł68 m² 8 613,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,5 m2 + garaż murowany w dzielnicy Gdynia Grabówek. Mieszkanie znajduję się na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 006 230 zł99 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowo apartament na niskim parterze kameralnego budynku na granicy Radłowa i Wzgórza Św. Maksymiliana składający się z 2 sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym od południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

857 670 zł48 m² 17 775,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości: gdynia Śródmieście, ul. S. Żeromskiego, nowa inwestycja blisko morza Dla kogo? Dla pary lub rodziny z dziećmi. Dla osób ceniących sobie miejskie życie, lubiących bycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oksywie

Oksywie,Gdynia

280 000 zł43 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie: tel. Technicznie: - powierzchnia 43 m2 - rok powstania 1989 - ogrzewanie miejskie - średni czynsz 350 zł - parking naziemny - piwnica w cenie - cena 280 tys. do negocjacji Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 553 420 zł101 m² 15 363,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 087 900 zł59 m² 18 514,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pustki Cisowskie,Gdynia

769 999 zł109 m² 7 039,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo jest mi bardzo miło, że mogę Państwu zaprezentować tą wyjątkową ofertę. Lokal mieści się na trzecim piętrze budynku na osiedlu zamek. Lokalizacja jest bardzo dużym atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście,Gdynia

1 400 000 zł94 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe wykończone mieszkanie z pięknym widokiem na Gdynię Składa sie z salonu połączonego z kuchnią , trzech sypialni z garderobą i dwóch łazienek. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Chylonia,Gdynia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne i ciche 2-pok. mieszkanie z widokiem na zieleń w Gdyni Chyloni. Mieszkanie po remoncie. Bądź pierwszy i w nim zamieszkaj! Nieruchomość o pow. 36m2 składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

1 800 000 zł60 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: budynek artdeco położony jest w malowniczej dzielnicy Gdyni Kamienna Góra, a sąsiedztwo morza to niewątpliwy atut tego miejsca. Jest to idealna lokalizacja dla osób lubiących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

399 000 zł36 m² 11 182,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Gdynia Grabówek! Deweloper Hossa. Budynek z windą oddany do użytku w 2004 roku. Powierzchnia 35,68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 na Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni. Mieszkanie znajduje się na 8-piętrze w 16-kondygnacyjnym wieżowcu Atal "modern Tower" z 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

970 000 zł69 m² 14 060 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego apartamentu! Przedmiotem sprzedaży jest 3- pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Apartamenty na Polanie w Gdyni Małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

379 000 zł39 m² 9 643,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferta tylko u nas! nowa - niższa cena. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,30 mkw. usytuowane na Pogórzu Dolnym w Gdyni. Atuty nieruchomości: - ogrodzony teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kamienna Góra,Gdynia

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 000 zł32 m² 63,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Najemca nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura* Oferuję na wynajem słoneczne mieszkanie typu studio położone na parterze w trzypiętrowym budynku w miejscowości Pogórze (k. Gdyni) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

486 185 zł54 m² 9 003,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 3-pok funkcjonalne mieszkanie o pow. 54m2 w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie mieści się na 1- piętrze w bloku 10-kondygnacyjnym z windą. Dostęp zabezpieczony domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia o powierzchni 60m2 w centrum Gdyni. Apartament znajduje się w najbardziej pożądanej i prestiżowej gdyńskiej lokalizacji przy ul.Świętojańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

450 000 zł46 m² 9 719 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Słoneczne, przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na 4 piętrze w wieżowcu w Gdyni Działki Leśne niedaleko ulicy Warszawskiej. Budynek dziesięciopiętrowy z 1963 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Karwiny,Gdynia

344 000 zł37 m² 9 330,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna oraz słoneczna kawalerka o pow. 33,10m2 w Gdyni, dzielnica Karwiny. Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze, do którego przynależy dość spory i słoneczny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo jest mi bardzo miło, że mogę Państwu zaprezentować tą wyjątkową ofertę. Lokal w jednej najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. Działki Leśne sąsiadują z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Niska

Witomino,Gdynia

369 000 zł25 m² 14 527,60 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na witominie Z widokiem na morze! atuty: - widok na morze - Niski czynsz - Ogólnodostępny taras widokowy na 12 piętrze - Centrum handlowe na dole, w tym samym budynku mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w trakcje remontu, częściowo umeblowane, będzie dostępne ok 10 października ( rezerwacja do piątku)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamienna Góra,Gdynia

700 000 zł57 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Tylko U nas! | 2 pokoje | jasne | zrób 3 pokoje | inwestycja | nad morzem | gdynia kamienna góra | Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe, przestronne mieszkanie, położone przy urokliwej, spacerowej Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Pogodna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

339 000 zł25 m² 13 825,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Witomino. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

355 000 zł37 m² 9 673,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania pod wynajem? atuty: - bliski dojazd do obwodnicy (5 min) - Bliski dojazd do centrum (10 min) - Przed budynkiem miejsca postojowe dla mieszkańców - Duża piwnica o powierzchni 6,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

404 500 zł58 m² 6 998,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W biurze onyx home! Mieszkanie położone w Gdyni przy ulicy Chylońskiej na pograniczu dzielnic Chylonia i Cisowa. Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 57,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

430 000 zł50 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie z ogromnym potencjałem przy centrum Gdyni! atuty: - lokalizacja: gdynia ul. Śląska (blisko wsb, ch Riviera, dworca Gdynia Główna, bulwaru, plaży i morza oraz Śródmieścia) - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze Górne,Gdynia

480 000 zł59 m² 8 200,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, sprzedam mieszkanie znajdujące się na dzielnicy Pogórze Górne w Gdyni. W pobliżu znajduje się Biedronka, Lidl, galeria handlowa, przystanek, przychodnia, szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na osiedlu Nadmorskie Tarasy w Gdyni przy ulicy Nasypowej. Mieszkanie o powierzchni 37,31 m2 składa się z - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Estetyczne, odświeżone I ładnie zaaranżowane mieszkanie W centrum gdyni! Idealny punkt komunikacyjny, blisko bulwaru, nieopodal Kamiennej Góry! Otwarta kuchnia wyposażona w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe po remoncie. Gotowe do zamieszkania od 3.10.22 bez ponoszenia dodatkowych nakładów! Lokal dwustronny, usytuowany na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

399 000 zł36 m² 11 182,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 35,68m2 w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie znajduje się w prestiżowym budynku oddanym w 2004r. przez semeko. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gdynia

449 000 zł34 m² 13 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o pow. 34,40m2 w dzielnicy Śródmieście w Gdyni! Świetna propozycja do zamieszkania jak i na inwestycję, ze względu na bliskość centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogórze

Pogórze,Gdynia

539 000 zł51 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy Państwa na spotkanie w bardzo słonecznym i przestronnym mieszkaniu położonym w kameralnej inwestycji Osiedle Morskie, w bliskiej odległości (10 minut) pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne,wykończone z dbałością o każdy detal, wyposażone w sprzęt wysokiej jakości mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu altus mieszczącego się w Gdyni Redłowie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij