dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe po remoncie. Gotowe do zamieszkania od 3.10.22 bez ponoszenia dodatkowych nakładów! Lokal dwustronny, usytuowany na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

399 000 zł36 m² 11 182,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 35,68m2 w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie znajduje się w prestiżowym budynku oddanym w 2004r. przez semeko. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gdynia

449 000 zł34 m² 13 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o pow. 34,40m2 w dzielnicy Śródmieście w Gdyni! Świetna propozycja do zamieszkania jak i na inwestycję, ze względu na bliskość centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogórze

Pogórze,Gdynia

539 000 zł51 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy Państwa na spotkanie w bardzo słonecznym i przestronnym mieszkaniu położonym w kameralnej inwestycji Osiedle Morskie, w bliskiej odległości (10 minut) pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne,wykończone z dbałością o każdy detal, wyposażone w sprzęt wysokiej jakości mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu altus mieszczącego się w Gdyni Redłowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz świeżo wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania na Chyloni? Idealnie trafiłeś! atuty: - świeżo po remoncie, - oddzielna kuchnia, - wymieniona instalacja, - piękny widok na park, - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabówek

Grabówek,Gdynia

337 000 zł43 m² 7 826,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdyni jaką jest Grabówek. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy z 1928 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W sprzedaży 2 pokoje (27,7) z zabudowanym balkonem typu loggia (2,3), które mieści się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Możliwość zakupu przez osoby spoza Unii Europejskiej bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Karwiny,Gdynia

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gdynia Karwiny , ul. Iwaszkiewicza. Pokój z oddzielną kuchnią umeblowany i wyposażony w sprzęt agd, do wynajęcia od zaraz - dla max dla dwóch osób. . Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 105 610 zł68 m² 16 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości: gdynia Śródmieście, ul. S. Żeromskiego, nowa inwestycja blisko morza Dla kogo? Dla pary lub rodziny z dziećmi. Dla osób ceniących sobie miejskie życie, lubiących bycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokoła

Wiczlino,Gdynia

599 999 zł55 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Jeśli chcesz zamieszkać w cichej i spokojnej dzielnicy Gdyni, blisko pięknego lasu i parków, to ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bliskość punktów uslugowych: - przystanki autobusowe - Dom towarowy Chylonia - Punkty usługowo-handlowe (poczta, ośrodek zdrowia, apteka) - Supermarkety - Przedszkole - Szkoła podstawowa oraz liceum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Cena i warunki transakcji do rozmów! Zadzwoń i zaproponuj. 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem 25 m2 na Małym Kacku Mieszkanie znajduje się na kameralnym, zamkniętym i chronionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 500 000 zł85 m² 17 680,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy państwa na wycieczkę do "tuluzy"! Ciekawa oferta apartamentu o nazwie " Tuluza" znajdującego się w Kamienicy "onyksowej " na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu "sadyba orłowska".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

2 100 zł32 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane kawalerka do wynajęcia o pow.31,8m2 w Gdyni na Grabówku. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Karwiny,Gdynia

299 000 zł33 m² 9 033,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

- - - polecamy - doskonałe położenie! - Centrum dużego, cenionego osiedla Gdynia Karwiny, ul. Kornela Makuszyńskiego - wyjątkowa lokalizacja, w pobliżu wszelkie udogodnienia: sklepy /biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Pogórze,Gdynia

630 334 zł77 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji! Inwestycja znajduje się w doskonałej lokalizacji - Gdynia Pogórze. Zaciszne miejsce otoczone zielenią idealne dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Pogórze,Gdynia

494 494 zł58 m² 8 495 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

2 490 000 zł108 m² 23 056 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament spektakularna inwestycja Lokalizacja: gdynia - pogranicze Orłowa/ Redłowa Nad samym brzegiem Morza Bałtyckiego, wśród morenowych wzgórz, redłowo - prestiżowa dzielnica Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz przestronnego 3-pokowowego mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - przestronne, - dobrze skomunikowane, - bliskość do morza. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

779 000 zł66 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 mieszczące się na 2 piętrze 10 piętrowego bloku z lat 70 tych przy ul. Zbożowej w Gdyni Cisowa budynek Budynek kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Orłowo

Orłowo,Gdynia

668 000 zł50 m² 13 468 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kołłątaja

Grabówek,Gdynia

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** gdynia ul. Kołłątaja *** spokojna okolica *** blisko dworzec skm I pkp *** rezerwacja do 30 września! Mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym, umeblowane i wyposażone ( pralka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 600 zł38 m² 68,35 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w nowo powstałym apartamentowcu w sąsiedztwie stacji pkm i skm. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kampinoska

Obłuże,Gdynia

439 000 zł46 m² 9 648,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni na Obłużu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

449 000 zł41 m² 10 991,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,85m2 znajdujące się w dzielnicy Redłowo w Gdyni, 100 m od stacji skm Gdynia Redłowo. Jest to idealne mieszkanie pod inwestycje jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrętowa

Redłowo,Gdynia

2 900 zł52 m² 56,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Okrętowa 16 - 2900 zł - mieszkanie w nowym budownictwie z pięknym widokiem na panoramę miasta - 20 min na piechotę do plaży przez polankę redłowską - 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 315 000 zł68 m² 33 795,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Osiedle Nowe Kolibki najlepszego trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort urzeka od pierwszego wejrzenia. niska kameralna zabudowa, zieleń, ciągi wodne. wszędzie tu szumią drzewa i śpiewają ptaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podolska

Działki Leśne,Gdynia

719 000 zł68 m² 10 573,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (68m2) po generalnym remoncie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w topowej lokalizacji Gdynia Działki Leśne przy ul. Podolskiej. Mieszkanie idealnie nada się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Orłowo

Orłowo,Gdynia

1 192 000 zł130 m² 9 169 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 243 500 zł45 m² 27 881,20 zł/m²

 

Piętro:4/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament w sea towers o pow.44,6m2 z balkonem. Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren zamknięty, ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna urządzona ze smakiem atrakcyjna kawalerka w sercu Gdyni o pow.34m2. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzi pokój, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielkokacka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne, umeblowane i wyposażone mieszkanie typu studio w budynku witawa w Gdyni. Aneks kuchenny połączony z salonem, wyodrębnione miejsce do spania. Mieszkanie bardzo schludne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkaniem ( meble, pralka, zmywarka ), po remoncie! Pierwotnie trzypokojowe, obecnie przearanżowane na dwie odrębne sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia przestronna kawalerka Z przepięknym widokiem na morze I balkonem mieszkanie: lokal o powierzchni 42 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, wnęki sypialnianej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poczuj smak luksusu w nowym apartamencie! Apartament urządzony : - klasycznie, - funkcjonalnie, - elegancko, - komfortowo - z dużym poczuciem estetyki Położony w doskonałej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 135 500 zł76 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowo słoneczny apartament na ostatnim piętrze kameralnego budynku na granicy Radłowa i Wzgórza Św. Maksymiliana składający się z 3 sypialni doświetlonych od wschodu i południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Niska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem nowoczesne mieszkanie typu studio W budynku witawa lokal: mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, łazienki oraz przynależnego balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Witomino,Gdynia

359 000 zł52 m² 6 890,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

S p R Z E D A N E! Na sprzedaż mieszkanie idealne na współczesne czasy, obecnie trzy pokoje, ale po remoncie można zamienić jadalnię na 4ty pokój (sprawdź rzut!). Świetna opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana Wolne od 1 października Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki. W małym.