dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 699 999 zł150 m² 11 333 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!Prestiżowy apartament z panoramą Gdyni w Redłowie! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w jednym z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w prężnie rozwijającej się dzielnicy Karwiny w Gdyni. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura handlowo - usługowa. Przed budynkiem dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 000 zł64 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***przepiękny widok na zatokę*** lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

300 000 zł33 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Kawalerka | niskie opłaty | od południa | gdynia pogórze lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, jaką jest Pogórze. W niedalekiej okolicy znajduje się Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

940 000 zł71 m² 13 261,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zanurz się w komfort i styl w tym wyjątkowym mieszkaniu położonym w cichej i zielonej dzielnicy Chylonia w Gdyni. Ta wyjątkowa oferta jest dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

549 000 zł47 m² 11 781,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie (46,60m2) po generalnym remoncie w delikatnym stylu skandynawskim! Słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,60 m2 z zlokalizowane na wysokim parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

3 380 000 zł109 m² 30 924,10 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kontakt do opiekuna oferty. Wyjątkowa oferta! Apartament na ósmym piętrze z ogrodem! Mieszkanie 4-o pokojowe, jednak z niewielką ingerencją istnieje możliwość aranżacji jako 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

380 000 zł35 m² 10 995,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | inwestycja | blisko lasu | pod wynajem | gdynia witomino | do wprowadzenia | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni jaką jest Witomino. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

610 000 zł100 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Nowa oferta W mio casa! 2- poziomowe mieszkanie w cichej okolicy. Zapraszam do obejrzenia 2- poziomowego mieszkania na osiedlu Wielki Kack- fikakowo. Mieszkanie zostało zakupione w 2002r. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowogrodzka

Działki Leśne,Gdynia

1 800 zł66 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwustronne o powierzchni 66m2 znajduje się na czwartym piętrze budynku przy ul. Nowogrodzkiej 17 w Gdyni. Składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pelplińska

Leszczynki,Gdynia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na ul. Pelplińskiej na osiedlu wybudowanym w 2007 roku. Mieszkanie o wysokim standardzie, całkowicie wyposażone i umeblowane. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 zł57 m² 49,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 września 2023 r. Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie trzypokojowe, położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Kopernika w Gdyni Wzg. Św. Masymiliana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

843 691 zł68 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

808 704 zł47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pustki Cisowskie-Demptowo

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

475 407 zł42 m² 11 330 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 41,96 m2 (40,44m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

389 000 zł45 m² 8 606,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W mio casa! tylko U nas! mieszkanie spółdzielczo-własnościowe do remontu na obłużu W gdyni Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

449 000 zł58 m² 7 781,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna W mio casa! zamieszkaj W centrum gdyni cisowej Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Chylońskiej. Atuty nieruchomości dwustronne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne jedno -pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdyni mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 27 m2 składa się z pokoju, kuchni z jadalnią, przedpokoju, łazienki. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

370 000 zł38 m² 9 840,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjne, 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie ciche i słoneczne, okna bowiem nie są skierowane na ulicę Morską, a na las, od słonecznej, południowej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

369 999 zł43 m² 8 685,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Chylonia. Niewątpliwym atutem tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wiczlino,Gdynia

869 000 zł75 m² 11 600,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie marzeń z podwyższonym sufitem - przestrzeń, unikalny styl i wysokiej jakości wykończenie pod klucz dla nowego właściciela! Odkryj mieszkanie urządzone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

799 000 zł86 m² 9 258,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz klimatycznego i rodzinnego apartamentu na Pustkach Cisowskich? Idealnie trafiłeś! atuty: - przestronne 3 pokojowe mieszkanie, - duży taras od strony południowej, - 30m2 poddasza do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Demptowo

Demptowo,Gdynia

799 000 zł86 m² 9 258,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

760 000 zł43 m² 17 479,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż urokliwe dwupokojowe, ponad 43-metrowe mieszkanie na ulicy Legionów w Gdyni, znajdujące się na pierwszym piętrze w wybudowanym przez uznanego dewelopera Invest Komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pustki Cisowskie-Demptowo

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

478 535 zł42 m² 11 440 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 41,83 m2 (40,28 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Okolica cieszy się licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Śródmieście,Gdynia

970 000 zł98 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Uwaga, wyjątkowa oferta! 6-cio pokojowe mieszkanie w centrum miasta, po remoncie! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednym z bardzo dobrych punktów miasta, bezpośrednio przy przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w wysokim standardzie z dbałością o najmniejsze detale oraz w pełni umeblowane dzięki czemu nadaje się do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pustki Cisowskie-Demptowo

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

480 709 zł42 m² 11 440 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 42,02 m2 (40,54 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Okolica zachwyca pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pustki Cisowskie-Demptowo

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

481 395 zł42 m² 11 440 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 42,08 m2 (40,57 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

677 000 zł68 m² 9 883,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne mieszkanie w budynku Invest Komfort z piwnicą i miejscem postojowym w hali garażowej ( obligatoryjnie , dodatkowo płatne 35 tys. zł). Składa się z ładnego salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

515 000 zł61 m² 8 442,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje | osobna, widna kuchnia | do remontu | piękna okolica | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

890 000 zł79 m² 11 280,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Wyjątkowa nieruchomość w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Obłuże

Obłuże,Gdynia

399 999 zł55 m² 7 239,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo jest mi bardzo miło, że mogę Państwu zaprezentować tę ofertę. Mieszkanie charakteryzuje się pięknym widokiem. Jest w pełni rozkładowe, brak pokoi przejściowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

499 000 zł48 m² 10 374,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko W golden gate! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48.10 m2 znajdujące się na parterze w trzypiętrowym budynku z 2011 roku, zlokalizowane na Osiedlu Sokółka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie W nowoczesnym apartamentowcu W centrum gdyni Z miejscem postojowym W hali garażowej apartament: apartament o powierzchni 44 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Damroki

Fikakowo,Gdynia

739 000 zł96 m² 7 697,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - mieszkanie dwustronne z ekspozycją na wschód i zachód - gotowe do zamieszkania od zaraz wraz z wyposażeniem - mieszkanie dwupoziomowe - możliwość powiększenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rolnicza

Witomino-Radiostacja,Gdynia

379 000 zł35 m² 10 828,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Witominie mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane. Powierzchnia 35 m2, na którą składa się kuchnia, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | dobra inwestycja | blisko plaży | pod wynajem | gdynia śródmieście lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w Śródmieściu, przy ul. Wójta Radtkego. Lokalizacja ta.