dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

460 000 zł60 m² 7 653,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Gdynia Obłuże - jedna z największych i stale rozwijających się dzielnic - dobrze skomunikowana , z wygodnym dostępem do Oksywskich plaż , bogata w ośrodki kultury , nauki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

259 000 zł16 m² 16 187,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w Gdyni Chyloni przy ulicy Lubawskiej. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w 10-cio piętrowym bloku z lat 70 i składa się z przedpokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

1 911 000 zł91 m² 21 074,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone pod klucz w wyjątkowym standardzie gotowe do odbioru. Bardzo blisko morza. Szczegóły oferty: lokalizacja: plac Kaszubski, gdynia - serce miasta, otoczone kulturą, rozrywką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 750 000 zł110 m² 25 093,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: apartament mieści się w samym sercu Gdyni - Kamienna Góra przy ul. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego w bliskiej odległości od morza i gdyńskiego bulwaru. Kamienna Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Oksywie,Gdynia

741 000 zł57 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Gdyni - Oksywie. Lokalizację cechuje również doskonale rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Karwiny,Gdynia

609 000 zł63 m² 9 651,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 pokoje | do wejścia| | piękna okolica | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ramułta

Leszczynki,Gdynia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz funkcjonalnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania? Prezentujemy świeżo wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Leszczynki, zaledwie kilka kroków od komunikacji autobusem oraz 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowy 2 pokojowy apartament, który składa się z salonu z w pełni wyposażoną kuchnią i wyjściem na balkon (południowo-zachodnia strona), sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bydgoska

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł54 m² 65,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia o pow. 53,62m2 w prestiżowej lokalizacji Gdyni. Apartament znajduję się w najnowszej inwestycji silva z 2020r., deweloper Invest Komfort. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Wiczlino,Gdynia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, świeżo po remoncie, nigdy nie zamieszkane o pow. 40.71m2, w którego skład wchodzi salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród, sypialnia, łazienka oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

695 000 zł51 m² 13 503 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Bliskość lasu i morza. Cicha i spokojna okolica. Redłowo jest jedną z ciekawiej usytuowanych dzielnic Gdyni, rozciągając się pomiędzy główną arterią i rezerwatem przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

535 000 zł53 m² 10 075,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Kupujący nie ponosi opłat związanych z pracą agencji. Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle przyjemne i funkcjonalne mieszkanie, na świetnie skomunikowanej i bogatej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

399 000 zł40 m² 10 025,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie po remoncie blisko do plaży w Gdyni, dzielnica Obłuże. Atuty nieruchomości: - ładny widok z 11. piętra - świeżo po remoncie generalnym - nowa zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chylonia,Gdynia

499 000 zł46 m² 10 967 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - pięknego mieszkania po generalnym remoncie w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w sercu dzielnicy Chylonia w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jałowcowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

450 000 zł46 m² 9 887,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność przedstawić nieruchomość 45,51m2 na 1 pietrze do zamieszkania od zaraz. W skład mieszkania wchodzą: - kuchnia zamknięta, - pokój gościnny z balkonem, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

2 300 zł37 m² 61,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 37,4m2 w Gdyni na Chyloni. W skład mieszkania wchodzą: salon, kuchnia z oknem, sypialnia, łazienka z prysznicem i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biała

Oksywie,Gdynia

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem nowoczesne mieszkanie 2 - pokojowe Z miejscem postojowym na wewnętrzym dziedzińcu lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

759 000 zł67 m² 11 277,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż oferujemy 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,30 m2, usytuowane na 5 piętrze budynku, położone w dzielnicy Działki Leśne, blisko centrum, w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Leszczynki,Gdynia

530 000 zł53 m² 10 060,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie, w kameralnej lokalizacji Gdynia Leszczynki, znajdujące się na granicy z Grabówkiem. Mieszkanie zlokalizowane jest 5mim piechotą do głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna, nowocześnie urządzona kawalerka w Gdyni, dzielnica Redłowo, blisko morza. Nieruchomość o powierzchni 40m2 znajduje się na wysokim parterze w bloku z 2000r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Redłowo,Gdynia

630 000 zł53 m² 11 882,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią o powierzchni 53,02m2. Mieszkanie składa się z Sypialni, przestronnego salonu z balkonem, oddzielnej Kuchni, łazienki oraz Holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Kamienna Góra,Gdynia

999 000 zł69 m² 14 440,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

NA sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie gdynia kamienna góra mieszkanie: do sprzedaży posiadam mieszkanie o powierzchni 69,18m2, które usytuowane jest na II piętrze w III piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w o pow. 55m2 w Gdyni na Małym Kacku. Mieszkanie znajduje się w 2-piętrowym budynku z 2001r. na parterze na terenie zamkniętym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rolnicza

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem mieszkanie 3 - pokojowe Z bezpłatnym miejscem postojowym blisko centrum gdyni lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w spokojnej i cichej dzielnicy Gdynia Obłuże. Osiedle na którym znajduje się mieszkanie, jest kameralne, co sprawia, że jest to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

729 000 zł44 m² 16 493,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest designerskie mieszkanie o powierzchni ponad 44 metrów kwadratowych, zlokalizowane na osiedlu "horyzonty Gdyni". Nieruchomość zachwyca nie tylko swoim wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

579 000 zł61 m² 9 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2, bardzo słoneczne (południe i zachód), położone na 1 piętrze w budynku z 1980 roku, zlokalizowane w Gdyni, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 600 zł19 m² 85,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulną kawalerkę na 4 piętrze w budynku z windą położonym nieopodal Urzędu Miasta i Al. Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 900 zł51 m² 56,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy 2-pok.apartament z widokiem w inwestycji " Alvarium " w Gdyni w Redłowie. Apartament znajduję się w luksusowym o wyższym standardzie apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damroki

Wielki Kack,Gdynia

735 000 zł69 m² 10 712,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu, zlokalizowanym w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Wielki Kack. Nowy właściciel zyskuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 990 000 zł115 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Piękny apartament znajdujący się w Kamienicy Rybackiej położony w samym centrum Gdynia. Na Skwer Kościuszki 3 min nad morze piechotą ok 500m. Kamienica z 2016r o interesującej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

1 075 000 zł92 m² 11 684,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż- dwupoziomowe, 92m2 mieszkanie na zamkniętym osiedlu, znajdujące się w Gdyni przy ulicy Bosmańskiej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne, dwupoziomowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chylonia,Gdynia

499 000 zł54 m² 9 292,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość nadaje się zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycje. Blok usytuowany jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damroki

Fikakowo,Gdynia

735 000 zł69 m² 10 712,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne, słoneczne, zadbane i praktyczne mieszkanie położone na Fikakowie. Budynek dewelopera Hossa , mieszkanie dokumentacyjnie przypisane jest jako parter jednak mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Witomino,Gdynia

2 700 zł50 m² 54,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pok.mieszkanie w Gdyni dzielnicy Witomino o powierzchni około 50m2. Nieruchomość składa się z: salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

835 191 zł74 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,65m2, położone na 5-piętrze siedemnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Chylonia. Planowany odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł76 m² 39 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże (76 m2) 3-pokojowe mieszkanie na najwyższym piętrze apartamentowca w samym Centrum Gdyni. Wygodna lokalizacja pomiędzy dworcem a skwerem i plażą. Gdyńskie atrium to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

450 000 zł41 m² 11 083,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu słoneczne mieszkanie znajdujące się na Gdyńskim Witominie. Położone w zielonej i spokojnej okolicy, jednocześnie jest świetnie skomunikowane: 10 min do trójmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 064 902 zł70 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - mieszkanie na skraju morza - świetna lokalizacja - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

2 500 zł58 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie 57,6m2 z miejscem w hali garażowej i dostępem do komórki lokatorskiej na osiedlu Wiczlino - Ogród. Mieszkanie składa się z : - salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ściegiennego

Leszczynki,Gdynia

752 872 zł68 m² 11 124 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - duży balkon - centrum Gdyni - atrakcyjne ceny mieszkań - Termin.