dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 181 ogłoszeń

789 000 zł58,85 m² 13 406,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie W centrum gdyni lokalizacja Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- w centrum Gdyni, w związku z czym z łatwością można dojść.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł46,63 m² 22 141,49 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Mieszkanie w pełni wykończone pod klucz - gotowe do wprowadzenia od pierwszego dnia. W cenie m.in. zabudowa kuchenna ze sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

2 056 000 zł140 m² 14 685,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1974

Gotowiec inwestycyjny - 3 mieszkania Z widokiem na morze - centrum gdyni, ul. 3 maja Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej - pakietu trzech niezależnych mieszkań położonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 000 zł57,26 m² 15 578,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe nowe słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

815 000 zł55,60 m² 14 658,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,48 m² 20 676,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 niezależne kawalerki idealne pod wynajem lub second home. Przedmiotem sprzedaży są 3 niezależne mieszkania typu Studio. Nie jest to jak większości przypadków jedno mieszkanie podzielone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł62,40 m² 8 621,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż ustawne przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, na 1 piętrze czterokondygnacyjnego budynku, blisko terenów zielonych. Do mieszkania przynależy duża ponad 5 m2 piwnica. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Westate Gdańsk prezentuje wyjątkowy dwupoziomowy apartament | Kamienna Góra | Gdynia Na sprzedaż elegancki, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 432 884 zł122,62 m² 27 996,12 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji Blisko morza | Blisko lasu | Blisko Śródmieścia | Wspaniałe widoki ***** O inwestycji: ten unikalny kompleks powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł38 m² 10 921,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w super miejscu, z super widokiem na Zatokę Gdańską od portu północnego, plaże Sopotu i Orłowa a Trójmiasto jest jak na dłoni. Położenie w stosunku do stron.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł85,10 m² 19 388,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny lub biurowo - usługowy projekt na stworzenie 4 samodzielnych apartamentów. Nowa winda, możliwość zakupu drugiego obok mieszkania mieszkanie dwu stronne. Lokalizacja: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł48,60 m² 18 827,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Lokalizacja: mieszkanie położone w Centrum Gdyni przy ul. Abrahama. Świetna lokalizacja i bliskie sąsiedztwo: skwer Kościuszki, bulwar Nadmorski, plaża miejska, teatr Muzyczny, park Rady.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 686 zł43,22 m² 24 541,55 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dostępność: także weekendy i wieczory Atuty: kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem pod klucz w cenie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe osiedle Welocity Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,79 m, położone na nowoczesnym osiedlu Welocity,.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł83 m² 50 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nietuzinkowy apartament z panoramicznym widokiem na morze - Nowe Orłowo, gdynia Wyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem na Bałtyk Przyjedź samochodem i zaparkuj wygodnie na prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł32,80 m² 11 585,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż kawalerka w Gdyni na Karwinach przy ulicy Gałczyńskiego. Mieszkanie na trzecim piętrze w ocieplonym budynku z odremontowaną klatką schodową. Położenie blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | Gdynia Cisowa | Pierwszy Najem | Blisko skm, zkm i Obwodnicy. Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkane o powierzchni 40 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł31,08 m² 12 226,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka- ul. Ikara, gdynia-Babie Doły Lokalizacja: ul. Ikara, gdynia- dzielnica Babie Doły Powierzchnia: około 28 m (całkowita 31,08 m z piwnicą) Piętro: 4 (w budynku bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł57,48 m² 14 422,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Nowa oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,48 m w kamienicy z 1957 roku, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,52 m² 9 253,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena wyłączność Oferta skierowana dla osób które chcą mieszkać w dzielnicy Gdynia Cisowa a zarazem w spokojnej części miasta.Lokalizacja oferuje łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą zlokalizowane w dzielnicy Chylonia, blisko stacji skm Gdynia Leszczynki. W mieszkaniu trwa aktualnie generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 970 zł74,82 m² 18 524,06 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu - jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Gotowe mieszkanie pod klucz - wchodzisz i mieszkasz od razu, bez remontu i dodatkowych kosztów! **w cenie otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 092 053 zł51,56 m² 21 180,24 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni. Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

517 893 zł36,73 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania w inwestycji mieszkaniowej w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

652 904 zł49,84 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania w inwestycji mieszkaniowej w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

520 890 zł49,79 m² 10 461,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na kwiecień. W ofercie 2 lub 3 pok. mieszkanie w Gdyni: kameralne osiedle 4 małych bloków z dużymi odległościami od siebie. Obok Żabka i przystanek autobusowy. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł54,85 m² 12 196,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferowane jest na sprzedaż trzypokojowe spółdzielczo - własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,85 m2 mieści się na drugim piętrze w cichej i zielonej dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 173 zł43,78 m² 17 386,31 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,78 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł68 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie W prestiżowej lokalizacji - gdynia, orłowo (nowe orłowo) Bliskość morza i plaży | Prestiżowa lokalizacja | Sąsiedztwo lasu | Balkon | Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł87 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 87m2 położone w Gdyni Orłowie. Lokal znajduje się w sąsiedztwie ch Klif, stacji skm Orłowo. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł74 m² 11 067,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Gdynia Obłuże - jedna z największych i stale rozwijających się dzielnic - dobrze skomunikowana , z wygodnym dostępem do Oksywskich plaż, molo w Mechelinkach czy jakże cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 654 915 zł64,33 m² 25 725,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł63,33 m² 15 316,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atuty nieruchomości: - przestronny układ, - doskonała lokalizacja, - ogrodzone i monitorowane osiedle, - duży balkon, - miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska w cenie, -.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł60 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy prestiżowy apartament o pow. 60m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego. Apartament znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera Moderna, "bank Polski 1929".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 705 872 zł100,42 m² 36 904 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35,13 m² 25 591 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w centrum Gdyni z balkonem i miejscem parkingowym! Gotowiec inwestycyjny! Zamieszkaj w komfortowym i bardzo ładnie urządzonym 2-pokojowym apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł115 m² 26 086,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne, pięknie urządzone 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m2 w ścisłym centrum miasta Gdyni. Lokal mieszkalny niewymagający nakładów finansowych. Prace remontowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 500 zł127,50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w dzielnicy Cisowa. Atuty: - przestronne pomieszczenia - 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 3 piętrze kamienicy z 1932 roku, przy ul. Zygmunta Augusta - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł50 m² 9 760 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł38,88 m² 14 634,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne mieszkanie dwupokojowe w Gdyni przy ul. Morskiej. Szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się miejskim stylem życia, a jednocześnie zapewni szybki dostęp do całego.