dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdynia - Oferty mieszkań z działeczką

260 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

260 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

1 099 000 zł115 m² 9 589,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przestronne z tarasem dachowym i antresolą 4-pokojowe mieszkanie o pow.całkowitej 114,6m2/ użytkowej 87,1m2 w Gdyni na Wiczlinie na os.Wiczlino Ogród. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filipkowskiego

Chwarzno,Gdynia

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz słonecznego, dwupokojowego mieszkania w pięknej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - prywatny, duży ogródek, - nowoczesny budynek, - dobrze skomunikowane, - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 500 zł10 m² 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Apartament W super cenie:)))) Wynajmę apartament osobie która ceni sobie komfort i zieleń. Jest to wygodne, funkcjonalne mieszkanie usytuowane między Chwarznem a Witominem. Miejsce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

3 150 000 zł109 m² 28 819,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Kontakt do opiekuna oferty. Wyjątkowa oferta! Apartament na ósmym piętrze z ogrodem! Mieszkanie 4-o pokojowe, jednak z niewielką ingerencją istnieje możliwość aranżacji jako 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokoła

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

598 000 zł45 m² 13 177,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Gdynia Chwarzno Wiczlino z własnym ogrodem. Budynek z 1999 roku. Mieszkanie jest dwustronne, ma bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Dostępne od września 2023 do czerwca 2024! Apartament znajduje się przy ul. Arenda Dickmana w Gdyni Oksywiu i zajmuje łączną powierzchnię 40 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Orłowo,Gdynia

1 139 000 zł67 m² 16 969,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zalety nieruchomości: - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - szybki dojazd do centrum Gdyni i trójmiejskiej obwodnicy, - idealna inwestycja pod najem krótko jak i długoterminowy. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

776 530 zł82 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam dwupoziomowy apartament, o charakterze nowoczesnego loftu, usytuowany w prestiżowej inwestycji Wiczlino-Ogród, cenionego dewelopera Hossa, dostępny od zaraz. W cenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chwarzno,Gdynia

675 000 zł50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: gdynia, chwarzno Powierzchnia: 50 m Ilość pokoi: 3 Rok budowy: 2010 Cena: 675 000 pln Opis Nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Słoneczne, ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku w Gdyni Obłuże przy ulicy adm. Józefa Unruga. Lokalizacja Obłuże to północna dzielnica mieszkaniowa Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Australijska

Oksywie,Gdynia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.40m2 w Gdyni na Oksywiu przy ul.Australijskiej na os.Gdyńskim. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu. Budynek Allcon. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokoła

Wiczlino,Gdynia

2 400 zł50 m² 47,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty : - Dostępne od zaraz, - słoneczne, - ogródek do wyłącznej dyspozycji, - duża ilość miejsc parkingowych ogólnodostępnych, - 1 minuta pieszo do komunikacji miejskiej. - pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

4 500 000 zł492 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2006

Gdynia ul.TETMAJERA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! BUDYNEK INWESTYCYJNY, MIESZKANIOWY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI! Proponuje Państwu do sprzedaży budynek inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Wynajmę komfortowe i zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, które znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu redłowska kaskada. Mieszkanie jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 175 000 zł96 m² 12 196,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 ( częściowo wykończone tj salon z aneksem kuchennym, jeden pokój i łazienka ) Lokal idealny jako inwestycja na wynajem : jedno mieszkanie, dwa mieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chwarzno,Gdynia

598 000 zł45 m² 13 177,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna

Gdynia,pomorskie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie na minimum rok i tylko najem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia jasną i przytulną kawalerkę położoną w pobliżu centrum oraz Bulwaru Nadmorskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

8 000 zł94 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekstrawagancki penthouse zlokalizowany w centrum Gdyni w prestiżowym budynku Art Deco. Strefa dzienna opiera się na połączeniu szarości i czerni oraz brązu. Elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

650 000 zł60 m² 10 743,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w Gdyni na osiedlu Wiczlino Ogród o powierzchni użytkowej 58,4 m2. Ogromnym atutem mieszkania jest prosty układ, który sprawia, że każda przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

723 930 zł80 m² 9 048 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 80,01 m2 (76,83 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Faustyny

Wiczlino Ogród,Gdynia

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, przy ul. św. Faustyny 4, na osiedlu Wiczlino Ogród. Budynek oddany do użytku pod koniec 2020 roku, wybudowany przez renomowanego dewelopera hossa. Dostępne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

657 299 zł60 m² 10 975,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia- bez prowizji dostępny kredyt 2% Inwestycja znajduję się w otoczeniu lasu, osiedle jest zielone, nowoczesne i komfortowe. W harmonijny sposób łączy funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

625 000 zł62 m² 10 043,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,23 m2, zlokalizowanego na parterze budynku w Gdyni Dąbrowie. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Redłowo,Gdynia

1 263 600 zł94 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania duże mieszkanie blisko centrum, morza oraz centrum Riviera. Udogodnienia: doskonała lokalizacja - mieszkańcy w każdej chwili mogą wybrać wypoczynek w naturze lub rozrywkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Gdynia,pomorskie

390 000 zł37 m² 10 540,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urokliwe Mieszkanie z Ogrodem w Spokojnej Okolicy Zapraszamy do zapoznania się z uroczym dwupokojowym mieszkaniem z ogrodem, które zostało odświeżone i znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

960 000 zł71 m² 13 540,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie usytuowane na strzeżonym, eleganckim, osiedlu Apartamenty na Polanie to świetne miejsce do zamieszkania dla osób pragnących odpocząć od samochodów i gwaru ulicy. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porazińskiej

Karwiny,Gdynia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z miałym ogródkiem idealne miejsce dla Ciebie i Twojego pupila. Z przyjemnością prezentujemy Państwu urocze mieszkanie na wynajem, usytuowane przy ul. Janiny Porazińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wiczlino,Gdynia

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyłącznie w naszej ofercie! Dlaczego Wiczlino? Bo to miasto w mieście - połączenie nowoczesnej architektury i pięknej przyrody. Zobaczcie ten wyjątkowy apartament w najmłodszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

355 000 zł32 m² 11 094 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W mio casa! zamieszkaj W urokliwej kawalerce blisko centrum gdyni, widok na morze W cenie! :-) idealne mieszkanie na start lub lokata kapitału Z wysoką stopą zwrotu! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

3 561 251 zł153 m² 23 220 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 153 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna po kapitalnym remoncie kawalerka przy ul. Dickmana 4 do wynajęcia opis mieszkania: mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 19,5 m2 składa się z: - pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

379 000 zł37 m² 10 355,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta W mio casa! serdecznie zapraszam na prezentację! opis: w skład 37mkw wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -łazienka Mieszkanie położone w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 555 621 zł76 m² 20 520 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 76 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

379 000 zł37 m² 10 355,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie o powierzchni 36,6m2 w Gdyni dzielnica Chylonia. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy z lat 60tych na 1-piętrze. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 690 000 zł85 m² 19 882,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Alvarium - Inwestycja w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa dedykowana miłośnikom życia blisko natury a zarazem w centrum miasta. Apartament mieści się na IV piętrze, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

468 000 zł65 m² 7 179,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Nowa oferta W mio casa! przestronne mieszkanie W gdyni Z możliwością wydzielenia 3 pokoju! idealne na lokal usługowy Inwestycja znajduje się w obrębie gdyńskiej dzielnicy Dąbrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dąbrowa,Gdynia

468 000 zł65 m² 7 179,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 064 902 zł70 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 70 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 3-pokojowe narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 263 600 zł94 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 94 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

2 600 zł49 m² 53,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, bardzo ładne mieszkanie na osiedlu navigatot w dzielnicy Obłuże o pow.48,55m2. Teren osiedla jest zamknięty, developer euro styl. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wielki Kack,Gdynia

633 000 zł46 m² 13 881,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w cenionej, gdyńskiej, dzielnicy Wielki Kack, osiedle głównie z zabudową domków jednorodzinnych, przy ul.Lesoka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij