dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdynia - Oferty mieszkań z działeczką

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 649 000 zł58 m² 28 431 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atuty: eleganckie mieszkanie w stylu angielskim z zagospodarowanym ogródkiem. Prestiżowa, zaciszna enklawa, będąca doskonałą propozycja dla osób poszukujących ustronnego miejsca. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

967 313 zł47 m² 20 520 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - mieszkanie na skraju morza - świetna lokalizacja - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wiczlino,Gdynia

770 000 zł61 m² 12 623 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie w naszej ofercie! Nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 61 m położonego na parterze z uroczym ogródkiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie Z miejscem parkingowym W budynku sto10 mieszkanie: lokal o powierzchni 44 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

1 800 000 zł77 m² 23 376,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

> atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdyni, o krok od morza < przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Redłowo,Gdynia

963 976 zł44 m² 22 140 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

829 000 zł126 m² 6 579,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowy dom w stanie deweloperskim ( 126 m2 ) z ogródkiem gotowy do urządzenia. Lokalizacja: zaciszna część nowego Pogórza. Nowopowstałe, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

1 345 000 zł66 m² 20 378,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atuty: piękna Willa Baśka w prestiżowej lokalizacji tuż obok plaży miejskiej i Bulwaru Nadmorskiego. Idealne miejsce do zamieszkania, second home lub jako inwestycja pod wynajem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

3 500 zł42 m² 82,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem w wysokim standardzie Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna z najstarszych, uznawanych za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

4 500 zł65 m² 69,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 2 pokojowy z master bedroom- idealny dla osób ceniących sobie prywatność Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w inwestycji Altoria II Apartamenty w gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 550 zł42 m² 61,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie z ogrodem o pow. 41,50m2, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia, - łazienka, - przedpokój, - garderoba, - ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 655 000 zł100 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe czteropokojowe apartamenty ok 100 m2 z ogrodami 160-190 m2. Opis inwestycji: ponad 70% terenu inwestycji stanowią tereny zielone oraz las, zagospodarowany alejkami, strefami wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni, łazienki z prysznicem i wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

909 900 zł50 m² 18 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Doskonałe położenie w pobliżu centrum miasta a jednocześnie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesna architektura, wysokiej jakości wykonanie, kameralna zabudowa, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 100 000 zł202 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Atuty Zaciszna enklawa, przy samym lesie, doskonała propozycja dla osób poszukujących ustronnego miejsca, bez potrzeby dojeżdżania z przedmieścia. Lokalizacja Redłowo to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 655 000 zł100 m² 16 507,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

2 114 697 zł125 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: apartament o powierzchni 125,13m2 z ogrodem 160m2. Lokalizacja: nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Mały Kack przy ul. Olgierda, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

4 500 zł59 m² 75,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z ogrodem- w otulinie lasu Lokalizacja: działki Leśne to jedna z najstarszych, uznawanych za najbezpieczniejszą, dzielnic Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Mały Kack,Gdynia

1 299 000 zł153 m² 8 479,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na malowniczym osiedlu Hovnanian w świetnie skomunikowanej dzielnicy Mały Kack. Idealna propozycja dla rodzin poszukujących domu do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

489 000 zł38 m² 12 899 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe rozkładowe mieszkanie (37,91 m2) z balkonem! Po remoncie! Przestronne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,91 m2 zlokalizowane na parterze w wieżowcu. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

535 000 zł43 m² 12 355,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, idealne jako pierwsze mieszkanie dla pary lub singla, a ze względu na lokalizację - warte do rozważenia pod cele na wynajem. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Orłowo,Gdynia

3 999 zł60 m² 66,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdynia orłowo Atuty: luksusowy apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, jaką jest Gdynia Orłowo. Miejsce sprzyjające odetchnięciu od zgiełku miasta, dosłownie dwa kroki od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

1 090 000 zł80 m² 13 702,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko W miocasa! Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą nieruchomości zlokalizowanej na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu cis w Gdyni. Deweloper Eurostyl dołożył wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

1 199 000 zł96 m² 12 555 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Dla kogo: dla osób pragnących połączenia świetnej komunikacji z Gdynią i całym Trójmiastem oraz bliskość terenów zielonych Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, którzy jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filipkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

549 000 zł47 m² 11 609,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gdynia chwarzno-wiczlino 47,29 m2 Z ogródkiem! Zapraszam na prezentację mieszkania, które znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Chwarzno - Wiczlino! 2 pokoje o powierzchni 47,29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

549 000 zł47 m² 11 628,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa, bardzo atrakcyjna oferta w miocasa! Oferujemy na sprzedaż ustawne, w pełni wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowym budownictwie na Wiczlinie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 350 000 zł59 m² 22 881,40 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszaknie Z ogródkiem I tarasem widok na wewnętrzne patio. Portova to inwestycja mieszkalno-usługowa zlokalizowana w Śródmieściu Gdyni, zrealizowana przez Invest Komfort. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

499 000 zł34 m² 14 882,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana *** 1-pokojowe *** Oddzielna kuchnia *** Niski budynek *** Doskonała lokalizacja Lokalizacja : ul. Batalionów Chłopskich, budynek w otoczeniu zieleni, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kurpiowska

Mały Kack,Gdynia

1 200 000 zł77 m² 15 607 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej, trzy - rodzinnej kamienicy na Małym Kacku. Po otworzeniu drzwi wejściowych do mieszkania nasuwa się przede wszystkim jedna myśl - przestrzeń. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Demptowo,Gdynia

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2, położone na parterze. Mieszkanie znajduje się w zacisznej Gdyni Demptowie W okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow.60m2 w Gdyni na Wiczlinie na os.Wiczlino Ogród. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym osiedlu. Budynek Hossy z windą z 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Oksywie,Gdynia

859 900 zł72 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Nowa oferta W mio casa! przestronne, jasne, ciche, stylowe, dobrze skomunikowane, niedaleko morza, wysoki sufit, miejsce postojowe Zapraszam do obejrzenia mieszkania w historycznej dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wiczlino,Gdynia

599 000 zł46 m² 13 018,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w naszej ofercie! Wiczlino Ogród - dosłownie! Elegancki apartament w idealnej lokalizacji! Apartament Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - nowoczesny apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

899 900 zł84 m² 10 700,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Apartament - ciche kameralne osiedle - gdynia fikakowo Lokal mieszkalny o powierzchni 84,10m2 położony na wysokim parterze, składający się z przestronnego salonu z wyjście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

2 136 751 zł94 m² 22 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Atuty: apartament o powierzchni 94,13 m2 z balkonem, dwa miejsca postojowe oraz komórka lokatorska w hali garażowej. Dla osób ceniących bliskość natury, elegancję i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Obłuże,Gdynia

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe położone na Obłużu na granicy dzielnicy Oksywia Wszystkie pomieszczenia w pełni wyposażone w kuchni jest również zmywarka. Mieszkanie ma 36 m2 + ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Koperkowa

Gdynia,pomorskie

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prytulne miesz kanie z widokiem na las Umeblowane Nowy sprzęt agd Indukcja nowa płyta Zamrażalka Gotowe to zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na gdyńskim osiedlu Fikakowo, osiedle lubiane i doceniane jest przez mieszkańców ze względu na wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 029 100 zł62 m² 16 510 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - Inwestycja w centrum Gdyni - odbiór: II kwartał 2024 - gwarantowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia z ogrodem! Gdynia Mały Kack! Mieszkanie do wynajęcia na o powierzchni 54 m2 z ogrodem zlokalizowane na parterze w szeregowcu. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Mały Kack,Gdynia

4 600 zł96 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3 Pokojowe Mieszkanie Z Widokiem Na Las, morze Bałtyckie i Panoramę Gdyni Przedstawiam Państwu komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 96 m2 usytuowane na.