dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdynia - Oferty mieszkań z działeczką

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chwarzno,Gdynia

589 000 zł42 m² 13 990,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu patio róży W gdyni chwarzno. Opis mieszkania Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze, składające się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Australijska

Oksywie,Gdynia

740 943 zł57 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna tylko W mio casa! Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57m2 w Gdyni na Oksywiu przy ul .Australijskiej. Mieszkanie mieści się na parterze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Pogórze,Gdynia

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.40m2 w domu wolnostojącym w Gdyni na Obłużu. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, wspólna z jedną Panią łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Kamienna Góra,Gdynia

579 000 zł35 m² 16 763,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gdynia korzysta z malowniczego położenia nad morzem, co przekłada się na dostęp do plaż, morskich atrakcji i możliwości aktywnego spędzania czasu. Miasto jest znane z bogatej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

800 000 zł70 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

799 000 zł50 m² 15 875,20 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, doskonała propozycja zarówno dla pary lub rodziny marzącej o komfortowym życiu w nowoczesnym otoczeniu jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdynia

Orłowo,Gdynia

1 900 000 zł137 m² 13 838,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż nieruchomość mieszkalna znajdująca się w spokojnej i najbardziej pożądanej dzielnicy Gdyni Orłowo Do plaży zaledwie 2 km spacerkiem. W najbliższej okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majkowskiego

Grabówek,Gdynia

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pok. apartament o powierzchni 48m2. Apartament znajduje się na 2-piętrze w budynku położonym na wzgórzu w dzielnicy Leszczynki, dzięki czemu z okien roztaczają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

518 321 zł42 m² 12 297,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania bardzo komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdyni. W skład oferowanego apartamentu wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

860 000 zł55 m² 15 636 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w o pow. 55m2 w Gdyni na Małym Kacku. Mieszkanie znajduje się w 2-piętrowym budynku z 2001r. na parterze na terenie zamkniętym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie składające się z sypialni, dużego salonu z kuchnią, łazienki i przedpokoju. W sypialni i salonie szafy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopianowa

Dąbrowa,Gdynia

1 299 000 zł126 m² 10 293 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5-pok. mieszkanie o pow. 126,2m2 w Gdyni Dąbrowie z pięknym widokiem na dolinę rzeki i las. Nieruchomość mieści się w kameralnym budynku na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

415 000 zł34 m² 12 377 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdyni przy ul. Batalionów Chłopskich 17 na wysokim parterze. Mieszkanie znajduje się w wyremontowanym budynku z lat 50 - elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

505 728 zł41 m² 12 203,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W otoczeniu lasu, w bardzo spokojnej części Nowej Dąbrowy, w powstającym kompleksie, jednocześnie doskonale skomunikowane z Obwodnicą Trójmiasta. Osiedle nowoczesne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zgoda

Śródmieście,Gdynia

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w budynku z windą, w samym centrum miasta. Nieruchomość mieści się przy cichej, jednokierunkowej uliczce. W zasięgu spaceru sklepy, restauracje, plaża, bulwar, dworzec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wąska

Witomino,Gdynia

1 295 000 zł62 m² 20 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny budynek w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Witomino. Witomino to prężnie rozwijająca się dzielnica Gdyni. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

560 000 zł60 m² 9 271,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie (60,40 m2) z balkonem! Do remontu! Przestronne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 z zlokalizowane na parterze w budynku czteropiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

499 881 zł37 m² 13 594,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja. 50 m Malowniczy las 50 m Siłownia i fitness 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Gdynia

729 000 zł94 m² 7 734,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Atuty: - 3 piwnice - ogródek - ok. 70 m2 - wysokość pomieszczeń - 3,05m lokalizacja: budynek: niedaleko placu Kaszubskiego na tyłach gmachu Urzędu Morskiego można zobaczyć dawny dom mieszkalny Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

749 000 zł42 m² 18 048,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Westate gdańsk prezentuje wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Gdyni. Lokalizacja: osiedle Altoria Apartamenty to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Grabówek,Gdynia

465 000 zł35 m² 13 427,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2- pokojowe mieszkanie (34,63m2) z dużą piwnicą i ogródkiem dostępnym dla mieszkańców kamienicy Gdynia Grabówek! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,63 m2 zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na kartuskiej W gdyni Oferowane mieszkanie o powierzchni 65,35 m2 składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Działki Leśne,Gdynia

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość w spokojnej dzielnicy Gdyni - Działki Leśne przy ul. Wolności! Działki Leśne to miejsce, w którym zgodnie zazębiają się dwa klimaty - natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Mały Kack,Gdynia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w Gdyni ul. Witolda w dzielnicy Mały Kack, osobne mieszkanie znajdujące się na parterze domu, łącznie dwa mieszkania. Do dyspozycji część ogrodu i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Działki Leśne,Gdynia

960 000 zł72 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

629 000 zł62 m² 10 112,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W golden gate! Na sprzedaż trzypokojowy lokal stanowiący odrębną nieruchomość, znajdujący się w Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w jednopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

779 000 zł74 m² 10 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie (możliwość wydzielenia czwartego pokoju) o powierzchni 73,74m2, położone na pierwszym piętrze, przy ul Kcyńskiej w Gdyni. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

730 000 zł59 m² 12 310,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż słoneczny trzy pokojowy apartament z balkonem na nowoczesnym osiedlu. [mieszkanie] Trzy pokojowe mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filipkowskiego

Chwarzno,Gdynia

730 000 zł59 m² 12 310,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Kolibki,Gdynia

9 500 zł77 m² 123,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest Apartament klasy Premium o pow. 77m2, w skład którego wchodzi: - przestronny Salon z Jadalnią oraz otwartą kuchnią *ekspozycja południowa* - Sypialnia - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 63m2 przy ul. Bernadowskiej na pograniczu Gdyni i Sopotu. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "nowe Kolibki" z 2017roku. Developer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

812 000 zł70 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

525 000 zł45 m² 11 569 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Gdynia Chwarzno Wiczlino z własnym ogrodem. Budynek z 1999 roku. Mieszkanie jest dwustronne, ma bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 położone w Gdyni Grabówku na pierwszym piętrze. Nieruchomość składa się z: salonu Dwóch sypialni Osobnej Kuchni Korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 130 000 zł74 m² 15 359,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowy 3-pokojowy apartament z dwoma ogrodami. Apartament usytuowany jest w nowoczesnej inwestycji wybudowanej w 2017r przez uznanego trójmiejskiego dewelopera hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 100 000 zł71 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie mieszczące się przy ul. Strzelców, w gdyńskiej dzielnicy Mały Kack, na kameralnym osiedlu Apartamenty na Polanie wybudowanego przez uznanego dewelopera "ekolan". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

957 000 zł51 m² 18 676,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania fantastyczny apartament z ogródkiem zlokalizowany z centrum Gdyni! Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym - możliwość wydzielenia zamkniętej kuchni; idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pięknie położone mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie do remontu o pow. 38 m2 znajduje się na IV p. odnowionego budynku, przy ul. Krasickiego w Gdyni. Widok z balkonu na Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie w nowej inwestycji portova, w pełni umeblowane i wyposażone. Salon z aneksem kuchennym ( o pow. ok.19 m2) , sypialnia ( pow. ok. 13m2 ) oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

390 000 zł30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, obecnie zaaranżowane jako 1 pokój z osobną kuchnią, ale standardowo w tym układzie będące 2 pokojami z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 900 zł49 m² 79,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przestronne i znakomicie zlokalizowane mieszkanie na wynajem o powierzchni 49m2 w Gdyni. Słoneczne, dwustronne mieszkanie położone na wysokim parterze w budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij