dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

781 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

781 ogłoszeń

615 000 zł57,40 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dobrze skomunikowane 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł114,41 m² 20 540,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Przestronny apartament | Elastyczny układ | Wygodna komunikacja | Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł28,25 m² 14 159 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w świetnej lokalizacji z widokiem a morze! Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym (ekspozycja południowa), łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł68 m² 13 220,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Nowa oferta dostępna tylko w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane w sercu Gdyni przy ul. Władysława IV. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 759 178 zł59,74 m² 29 447,24 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje w sercu Witomina - kompaktowe, funkcjonalne i gotowe na nową historię! Szukasz mieszkania pod inwestycję, które `zarabia na siebie`, a może pierwszego własnego M, gdzie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł77,61 m² 14 805 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 621 788 zł131,23 m² 35 218,99 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

961 000 zł63 m² 15 253,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł113,64 m² 12 935,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowe mieszkanie | Apartament-loft | Powierzchnia użytkowa 113,64 m | 5 pokoi Potrzebujesz więcej miejsca? Posiadanie domu Cię przeraża, bo nie chcesz kosić trawnika, martwić się elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł60,80 m² 9 342,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 60,80 m2, zlokalizowane w Gdyni przy ul. Szafranowej na trzecim piętrze. Powierzchnia użytkowa: 60,80 m2 (bez uwzględnienia skosów).

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł153,64 m² 8 461,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe i przestronne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 183,64 m2 (153,64 m2 powierzchni użytkowej + loggia 30 m2 + garaż 23,70 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,88 m² 14 302,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 10min spacerem od plaży. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie przemyślane rozwiązania, nowoczesne wykończenia oraz niepowtarzalną lokalizację w samym centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł32 m² 17 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji dla kupującego! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dzielnicy Grabówek, w dobrze skomunikowanej części Gdyni. W odległości około 200 metrów znajduje się stacja skm.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł66 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta premium | ogrody tesoro mieszkanie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m z imponującym ogrodem aż 290 m - w pełni wykończone, wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł52,35 m² 13 753,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze ładnej kamienicy w centrum Gdyni. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji, usług, punktów handlowych. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł69 m² 38 405,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł60 m² 12 499,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny Loft z Tarasem Twoja Przestrzeń w Gdyni Chwarznie Szukasz wnętrza z charakterem, które wykracza poza schemat zwykłego mieszkania? Ten dwupoziomowy loft na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,60 m² 10 504,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna tylko w pepper house wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie W gdyni - obłuże | słoneczne | gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przytulnego,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł77,13 m² 7 001,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,13 m2 znajdujące się w portowej części miasta Gdyni - Oksywie. Lokalizacja pozwala na dostęp do wszelkiej infrastruktury miasta, w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,53 m² 11 798,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż - Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, idealne do zamieszkania lub jako inwestycja! Oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,53 m , usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł49 m² 17 938,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na II piętrze budynku z windą, w samym sercu Gdyni. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł74,90 m² 10 881,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Atuty: * 2 min pieszo do przystanku autobusowego; * 3 min autem do Galerii Handlowej szperk; * blok w trakcie remontu elewacji; * słoneczna trójstronna ekspozycja; * 3 pokoje plus salon; lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45,60 m² 9 407,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

0% prowizji! mieszkanie 3 pokojowe dostępne od zaraz! lokalizacja Mieszkanie mieści się w Gdyńskiej dzielnicy Obłuże. To doskonałe miejsce do życia i wypoczynku. Wokół zielone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł78 m² 18 589,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł47,80 m² 11 861,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie, gdynia Karwiny, ul. Kruczkowskiego. Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50,50 m² 10 277,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stylowe 3 pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy- znikome opłaty! Gdynia Cisowa. Możliwość dokupienia garażu wolnostojącego za 75 000 ( nie obligatoryjnie) Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,60 m² 12 718,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku z windą, na cenionym osiedlu Komandorskie Wzgórze w Gdyni Oksywie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł138 m² 26 811,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Nowe Orłowo to nowoczesne osiedle firmy Invest Komfort dewelopera doświadczonego w budowie prestiżowych inwestycji na terenie Trójmiasta. Jest to kompleks kilkunastu budynków o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł70,18 m² 8 535 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu. 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 70,18 m2 Mieszkanie idealne za równo dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,10 m² 13 679,06 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, komfort codziennego życia i potencjał inwestycyjny? Ta nieruchomość w gdyńskim Redłowie może spełnić wszystkie te oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41 m² 15 829,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie blisko morza - Gdynia Redłowo, idealne pod wynajem - ul. Powstania Śląskiego Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł80,62 m² 23 443,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Gdynia Kamienna Góra, atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: prestiżowa, blisko morza, bulwaru i centrum miasta, kamienna Góra położona jest ok. 52m n.p.m. z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł93,80 m² 18 113,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy o charakterystycznej, gdyńskiej architekturze modernistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesne,.