dowolna

Mieszkania z garażem Gdynia - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

557 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

557 ogłoszeń

990 000 zł62,50 m² 15 840 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament 3-pokojowy o powierzchni 62,5 m2, jest możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej i dwa pomieszczenia zamykane( boksy na rowery) za cenę 50 000 zł, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł93,80 m² 18 113,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy o charakterystycznej, gdyńskiej architekturze modernistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57,30 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 57,3 m2 , piętro 1/3, o podwyższonym standardzie, składające się z dwóch niezależnych, dużych pokojów ( 21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 000 zł58 m² 15 189,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe nowe słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 099 999 zł84,76 m² 12 977,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Atuty: - w pełni urządzone mieszkanie; - 3 min pieszo do przystanku autobusowego; - 7 minut szkoła oraz przedszkole; - 20 min autem na plażę; - 15 min autem do centrum Gdyni; - supermarket LIDL 1km;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł107 m² 29 813,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Unikatowy apartament w najbardziej prestiżowej części Gdyni - Orłowie. Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus oraz absolutnie wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 640 zł41,68 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy nowoczesny apartament o powierzchni 41,68 m , usytuowany na 2 piętrze kameralnego budynku zlokalizowanego w Gdyni - Orłowie. Mieszkanie składa się z dwóch funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł54,80 m² 27 098,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 55-metrowe Mieszkanie z ogrodem Osiedle rivus gdyńskiego dewelopera invest komfort, to zamknięta, spokojna enklawa w otoczeniu zieleni, w spokojnej części prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł83,04 m² 18 052 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Umowa przedwstępna Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 83 m , położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Żeromskiego w Gdyni. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 295 000 zł84,50 m² 38 994,08 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament z widokiem na morze w apartamentowcu Sea Towers w Gdyni! apartament: apartament o powierzchni 84,5 mkw i usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł116,24 m² 36 132,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przepiękne mieszkanie w ścisłym centrum, widok na morze, ogromny taras! w prestiżowym budynku! Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Gdyni, w otoczeniu kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

598 080 zł44,80 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

44,80 M2 Na sprzedaż elegancko urządzone, przytulne mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Gdyni przy ul. Chabrowej. Lokal znajduje się w bloku mieszkalnym z 2016 roku. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 276 822 zł75,81 m² 16 842,40 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,81 m z dużą loggią (11,34 m ), położone na 8. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł94 m² 16 914,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Okazja - polecamy - unikalna lokalizacja! - Modernistyczna gdyńska kamienica - dawne biura Budowy Portu Gdynia - w tym domu mieszkał i pracował inż. Tadeusz Wenda! Tu powstawała Gdynia! -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,37 m² 13 720,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie | Gdynia Pogórze | 36,37 m | Balkon | miejsce postojowe w hali garażowej + komórka Kupujący nie płaci podatku pcc, sprzedający wystawia fakturę vat (podana cena jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 290 000 zł96,96 m² 23 618 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty z widokiem na Gdynię, blisko morza. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - kameralny budynek z zaledwie czterema apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł109,72 m² 17 043,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż komfortowo zlokalizowane mieszkanie - Gdynia Orłowo, ul. Jodłowa. Przestronne, bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie o powierzchni 109,72m , położone w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 050 000 zł85 m² 47 647,06 zł/m²

 

Piętro:10/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 017 zł40,53 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej lokalizacji Gdyni - na Działkach Leśnych, gwarantującej bliskość życia miejskiego i terenów zielonych! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 938 zł47,14 m² 22 124,27 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,14 m2 w komfortowym rozkładzie pomieszczeń, loggia 5,55 m2 +1,26 m2 Nieruchomość zlokalizowana na ósmym piętrze budynku w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł55,32 m² 72,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie blisko nadmorskich atrakcji Silver House I 2 pokoje I Blisko plaży I Kameralna ulica w centrum miasta | Miejsce w hali garażowej w cenie | Stałe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł124 m² 28 225,81 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Penthouse Z panoramicznym widokiem na morze Gdynia | Redłowo | Apartamentowiec Altus | 124 m2 | Unikatowy taras | Widok na Zatokę Gdańską | Invest Komfort Prezentowany apartament to absolutny unikat.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł114,34 m² 18 366,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy, 4-pokojowy apartament o pow. 114,34m2 z tarasem, miejscem w hali oraz komórką lokatorską w Gdyni Śródmieście. Apartament mieści się na 2-piętrze w najnowszej (2023r.).

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł98,19 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł116,40 m² 11 082,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Lokal mieszkalny usytuowany na I piętrze w budynku szeregowym usługowo-mieszkalnym w doskonałej lokalizacji centrum Gdyni Chyloni ulica Kartuska. Oferujemy Państwu sprzedaż lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł96,96 m² 19 080,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Fregatowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

550 000 zł51,13 m² 10 756,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 51,13 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł122,30 m² 16 345,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000