dowolna

Mieszkania z garażem Gdynia - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

2 290 000 zł110 m² 20 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Piękna nieruchomość po kapitalnym remoncie położona w Gdyni Orłowie. Zaprojektowany przez architekta przestronny apartament położony na pierwszym piętrze składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Redłowo,Gdynia

7 000 zł92 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wstęp: przestronny apartament nad morzem, w pełni urządzony i wyposażony - gotowy do wprowadzenia od zaraz! Dla kogo?: -Mieszkanie przeznaczone jest do wynajmu przez firmę -to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

840 000 zł94 m² 8 926,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

W naszej ofercie bardzo przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94 m2 znajdujące się w dzielnicy Gdynia Obłuże, na ulicy Jantarowej. Mieszkanie, o którym mowa składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

670 000 zł39 m² 17 091,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,2m2 w Gdyni, dzielnica Wzgórze Świętego Maksymiliana. Wspaniała inwestycja! Mieszkanie mieści się na trzecim i ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Chwarzno,Gdynia

799 000 zł69 m² 11 628,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, nowoczesne mieszkanie z ogrodem na osiedlu Sokółka Zielenisz - Gdynia Chwarzno-Wiczlino Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania, idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 499 000 zł93 m² 16 118,30 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to nowoczesne mieszkanie o powierzchni 93 m , usytuowane w prestiżowej lokalizacji na Wzgórzu Świętego Maksymiliana w Gdyni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferowany jest do wynajmu dwupokojowy apartament z balkonem w nowo wybudowanym budynku grudzień 2024r o pow.48.2m2. Usytuowany na iip kameralnego trzypiętrowego budynku.Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem, nowoczesna Kawalerka o powierzchni 34 m2. Zlokalizowane w Gdyni przy ulicy Pomorskiej (działki Leśne). 3 piętro, winda. Mieszkanie: przestronny salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 200 zł48 m² 67,09 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu altus mieszczącego się w Gdyni Redłowie. Nieruchomość o pow. 47,7m2 składająca się z: salonu z aneksem kuchennym, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

738 000 zł41 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe, położone w Gdyńskim Orłowie, w kameralnym budynku wzniesionym przez cenionego trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

599 000 zł53 m² 11 236,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta biura The House Nieruchomości. Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, nowoczesnego mieszkania w pożądanej lokalizacji Gdyni - Wielkim Kacku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiela

Orłowo,Gdynia

1 290 000 zł45 m² 28 826,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę mieszkania zlokalizowanego w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdyni, orłowie, w kompleksie małe orłowo. To miejsce graniczy z lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryla

Zielenisz,Gdynia

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu Sokółka Zielenisz. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej. Otoczenie jest bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryla

Zielenisz,Gdynia

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 099 000 zł63 m² 17 323,50 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie inwestycyjne z widokiem na morze Gdynia, śródmieście Zakup tej nieruchomości to doskonała inwestycja! Gdynia - dynamicznie rozwijające się miasto - oferuje świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krauzego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

768 000 zł63 m² 12 254,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Love at home prezentuje! Cena 768 000 zł metraż 62,67 m2 Opiekun oferty tel. Przestronny i Nowoczesny Apartament Loftowy z Antresolą i Tarasem - Twoje Miejsce w sokółka zielenisz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

1 540 000 zł74 m² 20 867,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapewniamy kompleksową obsługę formalno - prawną na każdym etapie transakcji! gdynia redłowo | blisko morza | 3 pokoje | 73.8 m2. Zapraszam na prezentację nieruchomości, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiela

Orłowo,Gdynia

1 290 000 zł45 m² 28 826,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wzgórze Bernadowo

Bernadowo,Gdynia

2 383 000 zł109 m² 21 862,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duże, luksusowe mieszkanie z gotowym projektem! Jedno z najlepiej położonych w całej inwestycji, osiedle Bernadovo bpi, cesja umowy deweloperskiej. Lokalizacja: inwestycja Bernadovo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 150 000 zł62 m² 18 578,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy 3-pokojowy apartament w Redłowie dostępny od zaraz! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę apartamentu w prestiżowym budynku Altus znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

749 000 zł46 m² 16 142,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa oferta W małym kacku Prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu "apartamenty na Polanie". To przestronny apartament idealny zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

5 500 zł69 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,14 m2 znajdujące się w samym sercu dzielnicy Gdyni Redłowo. Lokalizacja jest nieodzownym atutem tej nieruchomości. Zaledwie w kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

927 254 zł50 m² 18 615,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz spokojnego i urokliwego miejsce do zamieszkania? Wybierz ten apartament, a będziesz miał to zagwarantowane! $ cena: 927 254,00 zł! Termin realizacji: apartament gotowy do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu długoterminowego nowoczesnego, w pełni umeblowanego mieszkania o wysokim standardzie wykończenia, usytuowanego w nowym budynku z monitoringiem i ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

395 612 zł40 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz spokojnego i urokliwego miejsce do zamieszkania? Wybierz ten mały apartament, a będziesz miał to zagwarantowane! $ cena: 395 612,00 zł! Termin realizacji budynku to I kwartał 2027.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

697 823 zł82 m² 8 529,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz spokojnego i urokliwego miejsce do zamieszkania? Wybierz ten apartament, a będziesz miał to zagwarantowane! $ cena: 697 823,00 zł! Termin realizacji budynku to IV kwartał 2025 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdynia Chylonia tuż obok centrum towarowego Chylonia. Dogodny punkt komunikacyjny. Nieopodal cała arteria komunikacyjna oraz wylot do obwodnicy. Do kolejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

1 520 000 zł93 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 93,1 m z tarasem 42.80m znajdujące się na parterze zamkniętego osiedla z monitoringiem oraz ochroną. Nieruchomość składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

679 000 zł64 m² 10 642,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - Chwarzno-Wiczlino, przy ul. Zaruskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Obłuże,Gdynia

1 400 000 zł344 m² 4 070 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w zabudowie szeregowej z wielkim potencjałem inwestycyjnym ze względu na świetną lokalizację w samym centrum Gdynia Obłuże oraz powierzchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Redłowo,Gdynia

7 000 zł92 m² 76 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sochaczewska

Mały Kack,Gdynia

4 500 zł69 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz! W cenie wynajmu otrzymujemy dodatkowo usługę sprzątania raz w miesiącu, telewizję kablową i Internet. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

736 024 zł55 m² 13 321,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W otoczeniu lasu, w bardzo spokojnej części Nowej Dąbrowy, w powstającym kompleksie, jednocześnie doskonale skomunikowane z Obwodnicą Trójmiasta. Osiedle nowoczesne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

670 996 zł58 m² 11 651,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

699 000 zł58 m² 12 131,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - budynek o podwyższonym standardzie - Mieszkanie wykończone w wysokiej jakości - Cicha i spokojna okolica - Ogródek - Bliskość morza - zaledwie kilka minut jazdy samochodem. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

645 000 zł58 m² 11 198 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską / w cenie! Wiczlino - Ogród to osiedle ciche i spokojne, zapewniające dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

1 400 000 zł50 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

:na skróty: na sprzedaż apartament premium o powierzchni całkowitej 50 m2 w sercu Gdyni. :dla kogo?: -Dla inwestora - Idealna lokalizacja pod kątem najmu krótko i długoterminowego -dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 990 zł46 m² 87,12 zł/m²

 

Piętro:9/32

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Witomino,Gdynia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jest to nowe komfortowe mieszkanie na strzezonym obiekcie.Mieszkanie jest w pelni urzadzone (gotowe do zamieszkania) posiada miejsce parkingowe (monitorowane,ochrona,kamera) oraz duzy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hackiego

Chylonia,Gdynia

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2 pokojowe mieszkanie dzielnicy Chylonia przy ulicy Opata Hackiego. Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Gardenia. Na powierzchnię 51m2 składa się salon z aneksem.