dowolna

Mieszkania z aneksem Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

952 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

952 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Redłowo,Gdynia

2 387 500 zł80 m² 29 993,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prestiżowy apartament W lesie tuż przy morzu! oferta dostępna tylko U nas! lokalizacja: redłowo to zielona, spokojna i jedna z najbardziej cenionych dzielnic w Gdyni. Znana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

429 500 zł39 m² 11 115,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Kamienna Góra,Gdynia

2 000 zł28 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym (ekspozycja południowa), łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Lokal został całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 000 416 zł48 m² 20 725,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: nowoczesna, kameralna inwestycja klasy premium na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Apartamenty z imponującą wysokością pomieszczeń 2,9 m, systemem Smart Home, klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Gdynia Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w kameralnym, trzypiętrowym budynku przy ul Kopernika. Przeszło remont generalny, posiada wymienione wszystkie instalacje. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

950 000 zł46 m² 20 652,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: budynek Altus położony jest w dzielnicy Gdynia Redłowo. Sąsiedztwo morza to niewątpliwy atut tego miejsca - wystarczy piętnastominutowy spacer, by znaleźć się na plaży. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie z widokiem na Gdynię, po generalnym remoncie, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Powstania Wielkopolskiego w Gdyni-Redłowie. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

2 399 zł49 m² 48,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Pogórzu o pow.49m2. Nowoczesne osiedle " Morskie " w budynku z windą z 2015r. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

528 201 zł54 m² 9 749 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na rok Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Gdynia Śródmieście. Położone Blisko: szkół , przedszkoli , żłobków , przychodni, sklepów spożywczych, kolei oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

418 684 zł37 m² 11 215,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu z balkonem i dużą łazienką - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysława

Orłowo,Gdynia

3 000 000 zł159 m² 18 896,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Elegancki Apartament o powierzchni 158 m2 jest jednym z czterech znajdujących się w historycznej Willi Gryf wpisanej jako dziedzictwo kulturowe Orłowa, do wojewódzkiego rejestru zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz Przestrzenne, komfortowe, elegancko wykończone i wyposażone mieszkanie dwupokojowe. Składa się z komfortowego salonu z przestronnym aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 330 000 zł161 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Luksusowy apartament z prywatnym patio - tylko 900 m od morza! Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie! Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację! Zdjęcia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

2 550 zł43 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.43m2 w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie znajduję się w budynku z 2007r., z windą. W kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupca

Dąbrowa,Gdynia

1 199 000 zł82 m² 14 572 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa dąbrowa | 4 pokoje | balkon | miejece postojowe W hali garażowej | komórka lokatorska | mieszkanie wykończone do własnej aranżacji Nowa Dąbrowa to nowoczesne osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tęczowa

Gdynia,pomorskie

1 249 000 zł103 m² 12 178,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Twój wymarzony dom z ogrodem - przestrzeń i komfort dla całej rodziny! lokalizacja: "tęczowy zakątek" to idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju i wygody, bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

1 899 900 zł125 m² 15 199,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe, przestrzenne, eleganckie mieszkanie na fikakowie - gdynia wielki kack Na sprzedaż słoneczne, duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 125,69 m z dwoma balkonami, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 099 000 zł72 m² 15 349,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| jasne | 3 pokoje | duża kouchnia Z jadalnią | cicha okolica | 1km do morza | balkon | Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie z łazienką oraz osobnym wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdynia

1 399 000 zł54 m² 25 878,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament zlokalizowany w samym sercu Gdyni, w renomowanym kompleksie Baltiq Plaza. To propozycja dla osób ceniących wysoką jakość życia, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pogórze,Gdynia

3 490 zł68 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na ekskluzywnym osiedlu ogrody tesoro w otoczeniu eleganckiego parku w stylu angielskim. Osiedle jest w niedalekiej odległości od plaży, bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

580 000 zł53 m² 10 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 53 m - Gdynia Witomino Podstawowe informacje Powierzchnia: 53 m Piętro: 1 / 10 (winda) Rozkład: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą Dodatkowo: piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

2 700 zł49 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament dwupokojowy na gdyńskim Chwarznie przy ul. Czesława Niemena. W Gdyni nadal są takie miejsca, gdzie zamieszkać można w nowym budynku tuż obok lasu do którego mamy kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pustki Cisowskie,Gdynia

539 000 zł45 m² 11 874,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - kupujący nie płaci prowizji- cena 539 000 zł Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysława

Orłowo,Gdynia

10 000 zł159 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 214 794 zł115 m² 27 996,10 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty do własnej aranżacjibrak pccopis salon z aneksem kuchennym,3 sypialniegarderoba2 łazienki2 balkonyinwestycja Alvarium 2.0 zaprojektowane zostało jako zespół budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chylonia,Gdynia

564 999 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Starogardzkiej w Gdyni Chyloni. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 420 236 zł71 m² 20 051,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Architektów

Orłowo,Gdynia

499 000 zł36 m² 13 978 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,7 m2 z ogrodem! Gdynia Orłowo! 2 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 35,7 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem - gdynia ul. Tuwima 3 pokoje Opis Nieruchomości: na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze: - komfortowy salon z dużą, narożną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kamienna Góra,Gdynia

3 699 000 zł111 m² 33 186,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W sprzedaży penthouse 108 m + 120 m taras. 2 miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska (w cenie 200 000 pln), poznaj apartament, który redefiniuje pojęcie luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

599 999 zł54 m² 11 029,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zamieszkaj w harmonii z naturą - bez kompromisów. Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 54,4 m , położonego na ostatnim piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chwarzno,Gdynia

1 230 000 zł70 m² 17 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | parter | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

380 000 zł43 m² 8 806,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z dobrym dostępem do usług i komunikacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty nieruchomości: cicha, zielona okolica.