dowolna

Mieszkania z aneksem Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

956 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

956 ogłoszeń

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 45m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 3-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 65m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 832 zł51,07 m² 10 824,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł45,87 m² 10 878,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentowany lokal o powierzchni 45,86 m2 znajduje się w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku. Budynek wyróżnia się unikalną architekturą w stylu loftowym, która doskonale komponuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

706 176 zł55,17 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które jest jasne, ciepłe i doskonale skomunikowane? Prezentujemy ustawny, 3-pokojowy lokal o powierzchni 55,17 m , usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł90,14 m² 26 070,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy Apartament Premium w Rezydencji Plac Kaszubski - Gdynia Centrum Prezentuję elegancki, przestronny apartament wykończony w standardzie premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł80,02 m² 18 682,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 4 pokoje z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Gdynia Śródmieście, ul. Żeromskiego Lokalizacja: awanport to inwestycja położona zaledwie 200m od morza, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 060 zł55,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł68 m² 88,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł58,50 m² 11 606,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Istnieje opcja połączenia tego mieszkania i uzyskania jednego, dużego lokalu o powierzchni ponad 110 m2, unikat w okolicy! O więcej informacji dopytaj agenta. Na sprzedaż trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł55,32 m² 72,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie blisko nadmorskich atrakcji Silver House I 2 pokoje I Blisko plaży I Kameralna ulica w centrum miasta | Miejsce w hali garażowej w cenie | Stałe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 708 066 zł166,30 m² 28 310,68 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 501 zł42,17 m² 13 433,74 zł/m²