dowolna

Mieszkania z aneksem Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

956 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

956 ogłoszeń

1 470 000 zł45,90 m² 32 026,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe Kolibki Inwestycja Premium od Invest Comfort Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 26,2 m2, położone na drugim piętrze piętrze w 4-piętrowym bloku w doskonale skomunikowanej części Gdyni - dzielnicy Chylonia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 381 176 zł91 m² 26 166,77 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotowy 4 pokojowy apartament na XIV pietrze, w doskonałej lokalizacji - w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł74 m² 16 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferowane jest na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2, w Gdyni Orłowo w budynku z 2023 roku. Lokal w ekspozycji wschodniej znajduje się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 000 zł56,44 m² 38 979,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Słoneczny apartament w Orłowie z ogrodem oraz zimowym tarasem. Atuty: - przestronny ogród ponad 100 m2 - zaaranżowany taras zimowy - przynależne miejsce postojowe i komórka lokatorska -.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł55 m² 19 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony kilka minut spacerem od morza i molo, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Trójmiasta Gdyni Orłowo. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł88,10 m² 24 063,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atuty: wysoki standardblisko plażydoskonała komunikacjaopis salon z aneksem kuchennym2 sypialnie2 łazienkipralniaprzedpokójeleganckie i spójne wnętrze zostało funkcjonalnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 384 zł37,53 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 37,53 m | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,44 m² 59,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, stylowe 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu cis Gdynia Chylonia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania, zlokalizowanego w sercu dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 000 zł48,87 m² 23 061,18 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę - stylowa i nowoczesna nieruchomość w centrum miasta Gdynia. Oferta jest idealnym gotowcem inwestycyjnym! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł64 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***przepiękny widok na zatokę*** lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 841 180 zł83,69 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł44,61 m² 13 898,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura*** nowodworcowa - Twoje idealne miejsce do życia w harmonii z naturą i bliskością miasta! Zapraszam do zapoznania się z inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł76 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Zamieszkaj w prestiżowej Kaskadzie Redłowskiej jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 546 000 zł49 m² 31 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy apartament 49 m | Centrum Gdyni | 2 pokoje | 10 minut do plaży. Na sprzedaż komfortowy, zupełnie nowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni - przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty: - funkcjonalny układ , możliwość swobodnej aranżacji wnętrz- stan deweloperski - duży, prywatny okalający całe mieszkanie ogród (112 m2) - mieszkanie narożne na podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,40 m² 13 919,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,4 m2 położone w Gdyni Redłowie. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w budynku z windą na "osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 700 zł44,55 m² 26 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - samo centrum Gdyni - ul. Starowiejska Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 46 m2 składające się z: dużego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł48,80 m² 34 815,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

**apartament w inwestycji Nowe Kolibki - komfort, prestiż i natura w jednym miejscu** Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na terenie cenionego osiedla **nowe Kolibki**,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 596 352 zł99,86 m² 25 999,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń, idealny dla rodziny. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,89 m² 12 359,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną i zaskakująco przestronną kawalerkę położoną w Gdyni Oksywie. To miejsce, które łączy miejski komfort z otoczeniem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

468 900 zł39,27 m² 11 940,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł70 m² 17 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

English version below Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, wygodnym układem pomieszczeń i dużą piwnicą. Mieszkanie wyróżnia się dobrze przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

679 000 zł69 m² 9 840,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na cenionym osiedlu Sokółka 2 w Gdyni. Idealna propozycja dla osób szukających klimatycznych wnętrz z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł72 m² 12 069,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze - Osiedle Morskie, pogórze Wyjątkowe, narożne mieszkanie o powierzchni 73,7 m z dużym balkonem i pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 640 zł41,68 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aura orłowo - kompaktowy apartament na drugim piętrze Apartament 42 m | Balkon 7 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla singla lub pary | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek | Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

671 000 zł35 m² 19 171,43 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Styl, komfort i prestiż w sercu Gdyni - Modern Tower, wzgórze św. Maksymiliana Zamieszkaj w jednym z najbardziej pożądanych adresów w Gdyni! Modern Tower to pierwsza inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł90,14 m² 26 625,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy Apartament Premium w Rezydencji Plac Kaszubski - Gdynia Centrum Prezentuję elegancki, przestronny apartament wykończony w standardzie premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł53,45 m² 11 917,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 53,45 m , położonego na 4. piętrze w sześciopiętrowym budynku z windą. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł74,90 m² 14 672,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

*** tylko U nas! *** 3 pokoje na osiedlu altoria dewelopera hossa! mieszkanie: na sprzedaż przestronne, słoneczne, urządzone, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74.90 m2. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł31,70 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację jednopokojowego mieszkania z ogródkiem położonego w miejscowości Pogórze k. Gdyni przy ulicy Śliwińskiego na Osiedlu Morskim. Warunki najmu Najem 2 100 zł, kaucja 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy. Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub pary. Bez zwierząt. Propozycja skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35,32 m² 15 571,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność biura. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, położone na kameralnym, ogrodzonym "osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 526 zł74,66 m² 17 071,07 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,66 m , zlokalizowane na I piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł48,64 m² 17 269,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe niezamieszkałe świeżo wykończone i wyposażone mieszkanie 2 pokojowe z kameralnym ogródkiem, miejscem zewnętrznym i komórką lokatorską, gdynia Mały Kack atuty.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł35 m² 11 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Tylko U nas! Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m2 na parterze w kamienicy w Gdyni Oksywiu. Lokalizacja: na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. płk.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł70 m² 27 857,14 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się malownicze tereny słynnej Kamiennej Góry, gdzie w cieniu drzew, z dala od ruchu ulicznego można przysiąść na ławce.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł104,89 m² 34 226,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Atuty: penthouse na ostatnim piętrze z widokiem na Zatokę Gdańską (jedyny apartament na piętrze) Taras 139,34 m z ogrodem zimowym i zielenią Ekspozycja na trzy strony świata Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 38 m , położona w samym centrum Gdyni przy ul. Abrahama - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł64,47 m² 20 924,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta mieszkania 3 pokojowego 64,47 M2, i piętro sceneria parkowa Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej, nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w Gdyni - Mały Kack. Mały Kack to jeden.