dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 500 €96 m² 15,61 €/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Sokółka lokalizacja Osiedle Sokółka położone jest w cenionej dzielnicy Gdyni - Chwarzno-Wiczlino przy ul. Zaruskiego. To miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemysława

Orłowo,Gdynia

10 000 zł159 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament W zabytkowej willi Przestrzeń | Design | Lokalizacja Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

2 300 zł50 m² 46,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja! Piękne mieszkanie z dużym balkonem Zapraszam do wynajęcia pięknego mieszkania w super lokalizacji Nieruchomość składa się z : salonu sypialni łazienki z wc kuchni Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybińskiego

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przestronna kawalerka W niezależnym domu Z ogródkiem mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 30 m2, składa się z salonu, kuchni we wnęce oraz przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Chylońska 74 opis: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajdujące się w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

2 400 zł61 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Pogórzu mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym standardzie oraz w pełni umeblowane dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Pogórzu o pow.61m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 900 zł50 m² 57,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Gdynia, ul. Biskupa Dominika Oferujemy dostępne od zaraz do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bernadowo Park powstało w zacisznej okolicy Gdyni, blisko naturalnych, zielonych terenów. Po sąsiedzku deweloper zakończył kilka lat temu budowę Osiedla Leśnego. Otulina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inżynierska

Orłowo,Gdynia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 30 m2 z aneksem kuchennym lazienka podstawowe wyposazenie pralka lodowka. mieszkanie na parterze w domu bez czynszu administracyjnego. Koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

3 800 zł77 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednocześnie wystawione jest na sprzedaż! Na wynajem dostępne od września. Wyjątkowo ekskluzywna inwestycja którą dziś przedstawiam powstała na obrzeżach Gdyni w dzielnicy Pogórze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

> rezerwacja < do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, dzielnicy Grabówek! Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Najem okazjonalny Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

2 400 zł47 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe położone na I piętrze budynku położonego przy ulicy Filipkowskiego w Gdyni. Osiedle "wiczlino Ogród" inspirowane jest ideą miasta-ogrodu, samodzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 4-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. Dobre połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł62 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu mieszkania położonego w Gdyni przy ulicy Myśliwskiej. Nieruchomość została wybudowana przez dewelopera Trójka. Charakterystyka mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 850 zł70 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Całoroczny wynajem, duże 3 pokojowe mieszkanie, gdynia Śródmieście Przedwojenna kamienica z windą Lokalizacja Spokojna część Śródmieścia Gdyni, zabudowanego głównie przez przedwojenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 200 zł38 m² 83,12 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku Modern Tower w Gdyni. Opis mieszkania: powierzchnia: 38,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Kamienna Góra,Gdynia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Gdyni, przy Domu Marynarza. Możliwość najmu na parę miesięcy. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Małym Kacku na os. Solano o pow.42,56m2. Mieszkanie znajduję się na nowoczesnym osiedlu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Witomino,Gdynia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 200 zł34 m² 64,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 34,37 metra kwadratowego znajduje się w spokojnej części Gdyni, z bardzo dobrą komunikacją z resztą miasta. W pobliżu znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni45 m2, składające się 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie całkowicie umeblowane. Salon: kanapa, stolik kawowy, stół, 4 krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie W nowoczesnym apartamentowcu W centrum gdyni Z miejscem postojowym W hali garażowej apartament: apartament o powierzchni 45 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni - Małym Kacku, przy ulicy Olgierda. Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, w otoczeniu niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę, 38m z tarasem 12m i miejscem parkingowym. Mieszkanie składa się z dużego salonu z kuchnią, holu i łazienki. Jest świeżo po remoncie. Posiada nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 700 zł45 m² 60,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku w Gdyni Redłowie. Mieszkanie ma powierzchnię 44,6mkw i mieści się na trzecim piętrze. Ponadto, należy do niego komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie , 2 niezależne pokoje, 39m dostępne od zaraz. Najem długoterminowy. W skład mieszkania wchodzi: salon z balkonem Kuchnia.