dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dantyszka

Leszczynki,Gdynia

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczna kawalerka przy ul. Dantyszka 14 w Gdyni. Nieruchomość: świetnie doświetlone mieszkanie z miejskim ogrzewaniem. Powierzchnia 23,31 m2. Piętro 1 z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni około 7-10 minut od centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem luksusowy apartament 2-pokojowy 55 m 2 w Gdyni! Lokalizacja Inwestycja zrealizowana przez cenionego dewelopera yareal Rezydencja Plac Kaszubski, położona przy ulicy Jana z Kolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

3 300 zł67 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem! Bezczynszowe, tylko czynsz najmu i opłaty licznikowe wg. zużycia! Lokalizacja Budynek położony w dogodnej lokalizacji przy ulicy Przebendowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Gdyni Dąbrowie przy ul. Lukrecjowej - w spokojnej, zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. W pobliżu szkoła, sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Oksywie,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 700 zł54 m² 50,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Krasickiego 12. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze i jest narożne co gwarantuje widok na całą panoramę miasta oraz na zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w Gdyni? Mieszkanie o powierzchni 50 m zlokalizowane jest na pierwszym piętrze lub na parterze kamienicy z 2005 roku. Posiada balkon oraz pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: nowoczesne budownictwo, apartamentowiec zabezpieczony ochroną, monitoringiem, teren zamknięty, miejsce postojowe przynależne do mieszkania w cenie Najmu, komórka lokatorska do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Kamienna Góra,Gdynia

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia - Gdynia Śródmieście, ul. Bema 27 miejsce parkingowe w cenie najmu! ? Lokalizacja: gdynia Śródmieście, ul. Józefa Bema 27 - ścisłe centrum Gdyni, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

1 800 zł36 m² 49,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia! Mieszkanie o pow.36,02m2 w Gdyni na pograniczu Cisowej/Chyloni. Znajduję się w 4-piętrowym budynku na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwinisławy

Fikakowo,Gdynia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42m2 w Gdyni na Wielkim Kacku na os.Fikakowo. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia nowocześnie urządzone, przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na I piętrze kamienicy przy ul. Bosmańskiej w dzielnicy Gdynia - Oksywie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

3 200 zł48 m² 66,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,97 m , znajdujące się przy ulicy Leśnej w Gdyni (mały Kack). Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł59 m² 42,12 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, położone w ścisłym centrum Gdyni, przy ul. Żeromskiego. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

1 950 zł31 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni Grabówek, ul. Beniowskiego W ramach ceny możliwe doposażenie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Składa się z: korytarz z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Obłuże,Gdynia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, położone na 4 piętrze z windą Mieszkanie znajduje się w Gdyni Obłużu. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

7 800 zł103 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowy 4-pok.apartament w WATERFRONT o pow.102,7m2 z loggią(11,9m2). Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m 2 przy ul. Bzowa 1 w Gdyni. Nieruchomość: lokal składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Śródmieście | ul. Władysława IV Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , położone w samym centrum Gdyni idealne dla 1 - 2 osób. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Steyera

Pogórze,Gdynia

1 790 zł33 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczna, przestronna kawalerka z balkonem w Gdyni na Pogórzu., ul. Kadm. Włodzimierza Steyera 7a. Nieruchomość: 33m2, parter, osobna kuchnia. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chwarzno,Gdynia

2 200 zł43 m² 51,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla pary - salon z przestronnym aneksem kuchennym oraz sypialnia z dużym łóżkiem oraz szafą w zabudowie na całą ścianę. W łazience wanna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - Przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie | Gdynia Wielki Kack, ul. Waleriana Szefki 15D mieszkanie Mieszkanie położone na wysokim parterze, o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramułta

Leszczynki,Gdynia

2 090 zł44 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę dwupokojowe, jasne i przytulne mieszkanie z komórka lokatorską przy ulicy Ramułta 41b w Gdyni. Nieruchomość: składa się z 2 pokoi, balkonu, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabówek,Gdynia

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Obiekt - idealny dla pracowników, studentów, firm i obcokrajowców. Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni ok. 23-26 m , przeznaczone dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni - Małym Kacku, przy ulicy Olgierda. Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, w otoczeniu niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 45 m, w ścisłym centrum Gdyni, przy ulicy 3 Maja. Mieszkanie może zostać wynajęte na cele mieszkaniowe bądź biurowe. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 875 zł70 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w sea towers o pow.70m2. Mieszkanie mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren zamknięty, ogrodzony, monitorowany, strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 100 zł67 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne 3-pok.mieszkanie o pow.67m2 w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana w spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, wyższe wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 600 zł49 m² 52,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie na wynajem | Gdynia Witomino-Leśniczówka Na wynajem przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie położone w dzielnicy Witomino-Leśniczówka, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 100 zł68 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo atrakcyjne, zadbane mieszkanie w domu z samodzielnym wejściem. Do mieszkania przynależy garaż na ogrodzonej posesji pod domem. Mieszkanie przestronne ze skosami, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Unruga

Pogórze,Gdynia

1 500 zł15 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty gdynia pogórze dolne! do wynajęcia bezczynszowa kawalerka Do wynajęcia bezczynszowe, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Gdynia

4 400 zł99 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99 m , położone w Śródmieściu Gdyni przy ul. Chrzanowskiego, w odległości ok. 5 minut spacerem od Placu Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie | ul. Legionów, gdynia | 1 km od morza | Garaż + komórka Do wynajęcia wyjątkowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Gdyni-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Witomino,Gdynia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - przestronne 2 pokoje, gdynia. Położone na 3 piętrze w budynku z windą (14p.). Nowe budownictwo, witawa, gdynia Witomino, ul. Niska 1a. Balkon, piwnica i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Oksywie,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

4 900 zł81 m² 60,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niepowtarzalny i niesamowicie przestrzenny, 3-pokojowy apartament o pow. 81m2 w Gdyni, dzielnica Wzgórze Św. Maksymiliana. Lokalizacja dająca bliskość centrum miasta, a jednoczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane do 09 marca 2026 *** Gdynia Grabówek *** Umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie *** Gdynia Grabówek, ul. Komandorska - mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi.