dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

1 900 zł71 m² 26,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne, przestronne ,dwupokojowe mieszkanie z piwnicą i miejscem postojowym w cenie. Po podłodze 71 mnkw , p.u 57 mkw .Mieszkanie czyściutkie , świeżo po remoncie. Istnieje również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Grabówek,Gdynia

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

W ofercie mieszkanie trzy pokojowe, znajdujące się na drugim piętrze kameralnego budynku. Jasne wnętrze o komfortowym i ustawnym rozkładzie pomieszczeń, na które składa się salon (34m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

3 100 zł66 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament dla wymagającego Klienta, który ceni wysoką jakość, nietuzinkowy styl oraz komfort. Zadbane i jasne wnętrze składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Długa

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 100 zł24 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronna kawalerka W gdyni witomino mieszkanie: lokal o powierzchni 24 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. Lokal mieści się w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze Dolne

Pogórze Dolne,Gdynia

2 900 zł73 m² 39,73 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Budynek znajduje się na kameralnym, cichym, ogrodzonym osiedlu w dzielnicy Pogórze Dolne. Osiedle jest dobrze skomunikowane, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszkowskiego

Pogórze,Gdynia

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 47 m na wynajem - Gdynia Pogórze. Świeżo po remoncie w bloku czteropiętrowym przy ul. Mieszkowskiego na trzecim piętrze. Lokal składa się z salonu 20 m2, sypialni 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 70 m , salon z aneksem kuchennym, sypialnia, gabinet. Na piętrze domu jednorodzinnego, oddzielna klatka schodowa, niezależne. Duża łazienka, duży taras. Słoneczne, jasne. Zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

3 300 zł113 m² 29,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i kominkiem w prestiżowej lokalizacji Gdyni Orłowie, zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Blisko rezerwat przyrody Kępa Redłowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwinisławy

Fikakowo,Gdynia

1 650 zł43 m² 38,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne z widokiem na las 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 43m2 w Gdyni na Wielkim Kacku na os.Fikakowo. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmudzka

Orłowo,Gdynia

450 zł90 m² 5 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na pierwszym piętrze domu z możliwością noclegu 10-ciu osób idealne dla grupy pracowników Mieszkanie, które jest do wynajęcia ma pow. 90 m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

2 050 zł42 m² 48,81 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Altus w Gdyni Redłowie. W pobliżu znajduje się sporo barów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

2 050 zł43 m² 47,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz!. Apartament dwupoziomowy z sauną i kominkiem dla konesera o powierzchni 92 m2 pu/120 m2 pc. Kompletnie umeblowany i wyposażony , można zabrać ze sobą tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

2 200 zł54 m² 40,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na najem długoterminowy. Osiedle położone na granicy gdyni I sopotu W otoczeniu lasu! Dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w zacisznej, zielonej dolinie potoku Swelina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 4-pokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni całkowitej 120m2/użytkowej 92m2 w Gdyni na Wielkim Kacku. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Poziom pierwszy składa się z : salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 000 zł84 m² 35,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 83,76m2 w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie znajduje się w prywatym domu. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 450 zł27 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne mieszkanie typu studio W budynku witawa lokal: mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, łazienki oraz przynależnego balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Witomino,Gdynia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 52m2 w Gdyni na Witominie. Mieszkanie mieści się w kompleksie apartamentowców "witawa". W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

2 600 zł47 m² 55,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 47,23m2 przy ul. Bernadowskiej na pograniczu Gdyni i Sopotu. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "rivus" z 2017roku. Developer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaczmarskiego

Grabówek,Gdynia

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na ul.Kaczmarskiego w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie mieści się w kompleksie kameralnych budynków na strzeżonym,monitorowanym i zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w ścisłym centrum Gdyni - Silver House. Nowoczesny i komfortowy apartament 2 pokojowy składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, aneksu kuchennego, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

2 200 zł54 m² 40,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wielkokacka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne mieszkanie Z balkonem W budynku witawa lokal: mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, łazienki oraz przynależnego obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafranowa

Dąbrowa,Gdynia

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia przestronna kawalerka W gdyni dąbrowie mieszkanie: lokal o powierzchni 32 m2 składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Lokal po generalnym remoncie. Przed budynkiem miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Witomino

Witomino,Gdynia

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Witominie w Witawie. Doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobre dojazdy do pracy(miejsce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

1 400 zł48 m² 29,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Karwinach o powierzchni 47,8m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje (18m2;11m2), oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Witomino

Witomino,Gdynia

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

1 700 zł80 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Dickmana 4 do wynajęcia opis mieszkania: lokal o powierzchni 80m2 składa się z 3 oddzielnych pokoi, dwóch łazienek oraz oddzielnej kuchnia. Łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Długa

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 100 zł24 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Witomino

Witomino,Gdynia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

2 050 zł41 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sandomierska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł83 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie o pow.83m2 na piętrze domu w Gdyni na Małym Kacku. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, komórka oraz przedpokój. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, gdynia Mały Kack, osiedle Apartamenty Na Polanie. Osiedle dosłownie wtulone w las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie we wspaniałej lokalizacji w Gdyni na Kamiennej Górze. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym , sypialni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

1 350 zł46 m² 29,61 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Gdyni na Obłużu o powierzchni 45,6m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie dla pracowników o powierzchni 80m2 w Gdyni na Małym Kacku. Mieszkanie znajduję się w domu prywatnym na terenie zamkniętym. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 050 zł43 m² 47,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Gdynia Redłowo, pomiędzy Sopotem a centrum Gdyni. Dzięki dobrej komunikacji łatwo dostać się do Trójmiasta: trolejbus, autobus, skm (5 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niestandardowe o wyższym standardzie 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 40m2 w Gdyni na Wielkim Kacku na os.Fikakowo. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na granicy dzielnic Gdynia Śródmieście, a Gdynia Działki Leśne - bardzo dobre połączenie z całą Aglomeracją Trójmiasta (autobusy, skm, pociągi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij