dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 242 ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 000 zł39 m² 20 205,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w centrum Gdyni - komfort, styl i doskonała lokalizacja Oferta ograniczona czasowo - tylko do 1 kwietnia 2026 roku w tej cenie! Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł102 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Dąbrowie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 84 m2 (102 m2 powierzchnia całkowita) usytuowana jest przy spokojnej i cichej ulicy Lukrecjowej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Odkryj swój nowy dom: przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , usytuowane na 1. piętrze przy ulicy Poziomkowej, w spokojnej części Gdyni - Dąbrowie. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł28,44 m² 16 772,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Szanowni Państwo, na sprzedaż kawalerka 28,44 m2 świetna lokalizacja - Gdynia, płyta Redłowska - idealna inwestycja kapitału pod najem krótkoterminowy. Lokal mieszkalny położony jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

614 790 zł53,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 53,46 m | 2 balkony | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł36,50 m² 11 671,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Uwaga: pierwsze 3 zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizacje,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48,12 m² 10 078,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej, ul. Chylońska 299 Cisowa to jedna z najbardziej praktycznych i wygodnych dzielnic Gdyni, położona na północno zachodnim krańcu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł48,13 m² 12 653,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament z ogrodem - Pogórze, osiedle Morskie Lokalizacja: kameralne Osiedle Morskie - tylko 8 km od centrum Gdyni, 6 km od morza Blisko znanych plaż: rewa, mechelinki, babie.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł96 m² 27 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis apartamentu: w skład nieruchomości wchodzą: salon połączony z jadalnią - 31 m2 kuchnia - 10,5 m2 sypialnia - 10 m2 z garderobą gabinet - 12,5 m2 łazienka - 4,8 m2 toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł43,80 m² 17 785,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Najważniejsze atuty: bliskość do lasu, spokojna okolica atrakcyjne osiedle Altoria I znanego dewelopera Hossa, z ładnie zagospodarowaną przestrzenią wspólną, oraz siłownia na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 970 zł74,82 m² 18 524,06 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowane jest nowoczesne trzy pokojowe mieszkanie z wykończeniem w cenie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,82 m2, w ekspozycji zachodniej, zlokalizowane na 6 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 755 000 zł125,69 m² 13 962,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 125 m , zaprojektowany z myślą o wygodnym życiu rodzinnym oraz komforcie codziennego użytkowania. Wnętrze po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł48,80 m² 34 815,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki od renomowanego dewelopera Invest Komfort jednej z najbardziej cenionych marek premium w Trójmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 955 zł33,71 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 432 884 zł122,62 m² 27 996,12 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty 4 pokoje, brak pcc, do własnej aranżacji. Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej arterii komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,16 m² 26 867,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament Z panoramicznym widokiem na trójmiasto / zatokę Dwie garderoby | Klimatyzacja | W pełni umeblowany | Pełny dziennego światła | Dla kochających wolną przestrzeń za oknem.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł127 m² 21 181,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament ze spektakularnym tarasem W cichej części orłowa Gdynia Orłowo | Taras 144 m2 | Wysoki standard budynku | Cicha okolica | możliwość przearanżowania wnętrza | 2 miejsca w hali.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł84,80 m² 10 613,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie 84,80 m z tarasem i miejscem w hali garażowej | Gdynia Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł84,76 m² 12 977,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Atuty: - w pełni urządzone mieszkanie; - 3 min pieszo do przystanku autobusowego; - 7 minut szkoła oraz przedszkole; - 20 min autem na plażę; - 15 min autem do centrum Gdyni; - supermarket LIDL 1km;.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł30 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1943

Słoneczna kawalerka o powierzchni 25 m2 usytuowana w cichej i zielonej części dzielnicy Gdynia - Wzgórze Św. Maksymiliana. Jest to mieszkanie o układzie pomieszczeń salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł70 m² 17 128,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferta dostępne wyłącznie W biurze pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70m , położone w klimatycznej, przedwojennej kamienicy "grażyna" w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł45,75 m² 18 142,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ekskluzywnie wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Chrzanowskiego w Gdyni. Lokalizacja blisko centrum objęta planem rewitalizacyjnym Gdyni, w pobliżu przystanek, urząd Morski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł48,74 m² 34 858,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty nieruchomości: - prestiżowa inwestycja Nowe Kolibki - deweloper Invest Komfort - kameralne osiedle klasy premium z 2024 roku, wkomponowane w leśne otoczenie, - nowoczesna strefa fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 000 zł79 m² 11 924,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 4- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru. Nieruchomość położona w pobliżu terenów rekreacyjnych i zielonych, równocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł63,50 m² 48 818,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty - Unikatowa lokalizacja - bezpośredni widok na marinę jachtową i morze - blisko plaży i centrum miasta Opis Komfortowy apartament znajduje się na trzecim piętrze. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł28,50 m² 16 491,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł53 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie mieści się w nietypowej zabudowie - budynek 3 piętrowy, zadbany, ocieplonym, klatka schodowa po remoncie w 2023 r, zabezpieczona domofonem. Wyjątkowo duża komórka 17,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł50,67 m² 12 078,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 2 pokoje z kuchnią i łazienką. Z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 944 190 zł84,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 85 m | Przestronny taras 40 m | Prywatna zieleń | Balkon I Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł52 m² 11 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

<!-startfragment->2 pokoje po generalnym remoncie | Możliwość 3 pokoju | 52 m | Gdynia Bosmańska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł83,94 m² 14 176,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie w Gdyni w wysokim standardzie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł78,40 m² 16 964,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie jest położone na 2 piętrze w kameralnym budynku ( tylko 33 mieszkania ).Przemyślany układ i komfortowa przestrzeń. Powierzchnia użytkowa 78,4 m 2. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 170 000 zł70 m² 16 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu Fort Forest, które jest otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, zapewnia codzienny kontakt z naturą, nie rezygnując przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 358 304 zł144,20 m² 16 354,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 5-pokojowy apartament o powierzchni 144,2m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na dziesiątym piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł58,85 m² 13 406,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie W centrum gdyni lokalizacja Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- w centrum Gdyni, w związku z czym z łatwością można dojść.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł46,63 m² 22 141,49 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Mieszkanie w pełni wykończone pod klucz - gotowe do wprowadzenia od pierwszego dnia. W cenie m.in. zabudowa kuchenna ze sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

2 056 000 zł140 m² 14 685,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1974

Gotowiec inwestycyjny - 3 mieszkania Z widokiem na morze - centrum gdyni, ul. 3 maja Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej - pakietu trzech niezależnych mieszkań położonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 000 zł57,26 m² 15 578,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe nowe słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł55,60 m² 14 658,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.