dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 251 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

899 000 zł65 m² 13 871,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w Północnej Gdyni - obszarze, gdzie powstaje coraz więcej realizacji deweloperskich. Właśnie tutaj, bardzo blisko lasu i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Leszczynki,Gdynia

785 000 zł52 m² 15 096,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego, 3-pokojowego apartamentu położonego w inwestycji Horyzonty Gdyni, przy ul. Bronisława Dembińskiego w dzielnicy Leszczynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

674 000 zł33 m² 20 203,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Gdyni przy ul. św. Piotra. zlokalizowane na parterze w przedwojennej kamienicy z lat 30, po kapitalnym remoncie! mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

665 662 zł55 m² 12 074,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opis mieszkania: trzypokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 55,13 m z balkonem to propozycja dla ludzi szukających miejsca do wypoczynku po pracy. W centrum mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

1 146 449 zł108 m² 10 648,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opis mieszkania: czteropokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 107,66 m z balkonem to propozycja dla ludzi szukających miejsca do wypoczynku po pracy. W centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 229 000 zł82 m² 27 057,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować unikatowy apartament w kameralnym budynku z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy, położony na prestiżowym osiedlu Nowe Kolibki. Nieruchomość Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Gdynia,pomorskie

590 000 zł47 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Wiejskiej na Chyloni w Gdyni. Dane nieruchomości: pomieszczenia: dwa ustawne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni! 5 min do morza! * Gdynia Śródmieście, ul. Batorego * Powierzchnia: 45 m * 2. piętro | Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

329 000 zł25 m² 13 160 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 25 m | widok na port | 11 piętro | Gdynia Obłuże Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , zlokalizowana w Gdyni Obłuże przy ul. Stolarskiej. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | możliwe 3 pokoje | piwnica | balkon | słoneczny salon | chylonia | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

649 000 zł53 m² 12 345,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 52.57m2 Na sprzedaż oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,57 m2. Dwupokojowe mieszkanie o wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 199 000 zł67 m² 17 895,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży - Nowe mieszkanie 67 m w inwestycji solano, gdynia lokal : Na sprzedaż nowoczesne, 67-metrowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, nowe, nigdy niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

519 000 zł42 m² 12 214,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferta biura The House Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,49 m , położone na 2. piętrze w kamienicy z 1951 roku, wybudowanej z pełnej cegły, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

590 000 zł42 m² 14 152,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie Gdynia Redłowo Przestrzeń, w której elegancja spotyka się z komfortem. To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,69 m2, które pierwotnie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

989 000 zł64 m² 15 453,10 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Gdyni, w dzielnicy Redłowo, przy ul. Korczaka. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

919 000 zł77 m² 11 975,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,74 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2013 roku z windą, na cenionym osiedlu Wiczlino-Ogród przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

459 000 zł44 m² 10 431,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Gdyni, dzielnicy Chwarzno-Wiczlino, przy ul. Jana Kazimierza. Lokal znajduje się na III piętrze budynku z windą i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieszczadzka

Wielki Kack,Gdynia

369 000 zł36 m² 10 230,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubczykowa

Dąbrowa,Gdynia

699 000 zł63 m² 11 137,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

> rezerwacja < przedmiotem sprzedaży jest zadbane, funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,76 m2 usytuowane na II piętrze w kameralnym III piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rtęciowa

Pogórze Dolne,Gdynia

550 000 zł63 m² 8 744 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone w Gdyni, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Pogórze Dolne. Lokalizacja zapewnia codzienny komfort życia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 800 000 zł74 m² 24 340,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny apartament Z dwoma balkonami W kameralnym budynku Nowoczesny apartament z dwoma balkonami | Kameralny budynek | Wysoki standard wykończenia | System nagłośnienia | Klimatyzacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

809 000 zł42 m² 19 349,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz luksusowego apartamentu w stanie deweloperskim? Zapoznaj się z naszą ofertą i umów się na wizytę! Atuty: - świetna lokalizacja, - dla mieszkańców inwestycji siłownia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

749 000 zł56 m² 13 370,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdyni. To idealna propozycja dla osób ceniących współczesną.