dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 490 000 zł67 m² 22 239 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament Z ogrodem W ścisłym śródmieściu gdyni Inwestycja Portova Invest Komfort | Gdynia Śródmieście | Ogródek | Miejsce postojowe ze stacją do ładowania pojazdów elektrycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

999 999 zł35 m² 28 409,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Widokowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdyni, na Kamiennej Górze. Mieszkanie znajduję się w prywatnym domu na terenie zamkniętym. Nieruchomość o pow.35,2m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

590 000 zł66 m² 8 885,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na parterze w Gdyni (obłuże). Lokal o powierzchni 66,4 m z piwnicą, dwustronny i ustawny. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł55 m² 14 655,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja tylko U nas! Oferujmy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w ścisłym Centrum / Śródmieściu Gdyni - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 049 000 zł97 m² 10 814,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny 96,34 m2 podzielony na 2 niezależne mieszkania | Gdynia Mały Kack | Większy Apartament 56,47 m2 | Mniejszy Apartament 39,87 m2 opis: na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

8 000 000 zł116 m² 68 965,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Penthouse Z elemtentem wyjątkowości oraz spektakularnym tarasem widokowym Penthouse | Top quality | Frontowy widok na zatokę | Bliskość plaży | Najwyższa jakość | Taras 40m2 | Prestiż Unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

8 000 000 zł115 m² 69 565,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Witomino,Gdynia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karwiny,Gdynia

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staniszewskiego

Zielenisz,Gdynia

975 000 zł58 m² 16 804,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Na sprzedaż nowy, komfortowy, wyposażony i umeblowany 3-pokojowy apartament w Gdyni z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

599 000 zł70 m² 8 535 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu. 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 70,18 m2 Mieszkanie idealne za równo dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 150 000 zł88 m² 13 061 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 88,05 m | gdynia - ul. Świętojańska Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gdyni, przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych ulic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 335 458 zł119 m² 27 996,10 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna poza standardowymi godzinami pracy, również w weekendy. Zakup bezpośrednio od dewelopera to brak pcc i brak prowizji. Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

659 000 zł64 m² 10 345,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości przy ul. Turkusowej w Gdyni. To jedna z tych ofert, które łączą elementy szczególnie cenione: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł36 m² 16 551,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni, zaledwie kilka minut spacerem od morza i pełnej infrastruktury miasta. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Chylonia,Gdynia

799 799 zł70 m² 11 432,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia: 70 m 2 x Balkon: 3,5+3,5 m Układ: 4 pokoje (salon z aneksem + 3 x sypialnia) 1 piętro Stan: deweloperski, gotowe do odbioru. Krótki opis Funkcjonalne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

279 000 zł17 m² 16 411,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe mieszkanie w Gdyni Chyloni - idealne na start lub inwestycję! Szukasz niewielkiego mieszkania w dobrej lokalizacji, gotowego do zamieszkania lub pod wynajem? Ta oferta to świetna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 330 711 zł74 m² 17 861,90 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzwoń o każdej porze! Jestem także dostępna w weekendy i wieczorem. Na starcie już oszczędzasz - kup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 175,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe w świetnym stanie | balkon | dużo słońca | Gdynia Chylonia Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołłątaja

Grabówek,Gdynia

869 000 zł58 m² 14 982,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

779 000 zł44 m² 17 705 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pok.mieszkanie o powierzchni 44m2 przy ul. Strzelców w inwestycji Apartamenty Altoria w Gdyni na Małym Kacku. Nowoczesne i topowe osiedle z 2012 roku. Developer Hossa. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

795 000 zł48 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 47,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

704 000 zł66 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do zakupu dwustronnego mieszkania znajdującego się na parterze w przedwojennej kamienicy w gdyńskiej dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 42m2 Gdynia Redłowo. Mieszkanie jest na 4 piętrze dziesięcio piętrowego bloku, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku. To mieszkanie to doskonały wybór na start lub jako pewna inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Chylonia,Gdynia

696 000 zł58 m² 11 975,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | znakomicie skomunikowane | Gdynia Chylonia Cena całkowita: 696.057 zł. Powierzchnia: 58,12 m - ścianki = 56,59 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1, stan: deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

4 659 372 zł165 m² 28 310,70 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna w weekendy i wieczorami. Nie przegap okazji - kup już teraz! Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - nadmorskim Redłowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Chylonia,Gdynia

526 000 zł40 m² 13 189,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | znakomicie skomunikowane | Gdynia Chylonia Cena całkowita: 526 000 zł. Powierzchnia: 40,79 m - ścianki = 39,88 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2, stan: deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 353 465 zł78 m² 29 988,10 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna wieczorami i w weekendy *oszczędzasz już na starcie - kup bezpośrednio od dewelopera **0% prowizji ***0% podatku pcc Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Widna

Witomino,Gdynia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Orłowo,Gdynia

2 660 000 zł94 m² 28 449,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Willa Ułańska, to kameralny budynek apartamentowy obejmujący 16 lokali mieszkalnych wraz z garażem podziemnym. Inwestycja położona jest w Gdyni na granicy administracyjnej Redłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001