dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

349 000 zł32 m² 10 758,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdyni, przy ul. Śląskiej, składająca się z kuchni, dużego przedpokoju, łazienki i pokoju, o łącznej powierchni 32,44 m2. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabówek

Grabówek,Gdynia

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

| 2 pokoje | lokalizacja | inwestycja | gdynia grabówek | Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdyni jaką jest Grabówek. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - możliwość własnej aranżacji - niski czynsz - brak problemu z parkingiem mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 60m2 znajduje się na trzecim piętrze budynku przy ulicy Porębskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

708 561 zł110 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rtęciowa

Pogórze,Gdynia

365 000 zł37 m² 9 864,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania w spokojnej dzielnicy z widokiem na panoramę miasta to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ramułta

Grabówek,Gdynia

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Gdyni na Grabówku o powierzchni 45m2. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

480 000 zł34 m² 13 913 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż! Przedstawiam Państwu 2 - pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, które położone jest na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku osiedla powstałego w 2021roku. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

588 075 zł77 m² 7 650,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Najbardziej wyczekiwana inwestycja ostatnich lat poniżej kilka słów o niej. Inteligentna infrastruktura strefy rekreacji pozwala zachować prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

859 000 zł64 m² 13 485,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Apartament w Redłowie, w świetnej lokalizacji. Blisko Gdyni Głównej, ale również terenów zielonych oraz morza. Idealne dla osób ceniących sobie komfort życia w mieście, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

739 000 zł69 m² 10 756,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, M3, blisko centrum Gdyni, w sąsiedztwie lasu. Sprzedaż bezpośrednia. Sprzedam atrakcyjne, przestronne mieszkanie gotowe do wprowadzenia na osiedlu Horyzonty Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

844 560 zł44 m² 19 388,40 zł/m²

 

Piętro:11/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

471 350 zł60 m² 7 922 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj przy morzu! Od portu dzieli nas jedynie 500m, a do plaży na Oksywiu i Bulwaru Oksywskiego dojdziemy na piechotę w pół h (ok. 2,7km)! Morze na wyciągnięcie ręki innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

325 000 zł38 m² 8 575,20 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gdynia Chylonia- 2 pokoje dla rodziny w rozsądnej cenie! Mieszkanie polożone jest w bardzo dobrym punkcie Chylonii, wszędzie jest blisko. Niedaleko są osiedlowe sklepiki, w pobliżu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stoigniewa

Leszczynki,Gdynia

549 000 zł56 m² 9 884,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic - Leszczynki. Przebiega tędy Trasa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

465 000 zł46 m² 10 043 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Słoneczne, przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na 4 piętrze w wieżowcu w Gdyni Działki Leśne niedaleko ulicy Warszawskiej. Budynek dziesięciopiętrowy z 1963 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

450 000 zł41 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Chwarzno w Gdyni, o powierzchni 41 m2. Rok budowy: 2006 Nieruchomość składa się z: -jasnego salonu z aneksem kuchennym -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

458 225 zł48 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 51 m2 przy ul. Beniowskiego w Gdyni - Grabówek. Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję. Lokalizacja: mieszkanie mieści się pod lasem, 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

369 939 zł41 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perłowa

Obłuże,Gdynia

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Super mieszkanie dla pary lub rodziny! Gdynia Obłuze- 2 pokojowe mkieszkanie w dobrym punkcie! Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Nieruchomośc położona bardzo blisko wszelkich przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

461 578 zł56 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

545 215 zł29 m² 18 576,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości: gdynia Śródmieście, ul. S. Żeromskiego, nowa inwestycja blisko morza Dla kogo? Dla singla lub pary. Dla osób ceniących sobie miejskie życie, lubiących bycie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Redłowo

Redłowo,Gdynia

779 328 zł68 m² 11 497,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

776 710 zł47 m² 16 393,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie inwestycyjne 300 metrów od morza w doskonałej lokalizacji w Gdyni, doskonałe do dalszego wynajmu. Modernistyczna architektura, zakorzeniona w tożsamości Gdyni. Mieszkanie 47,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

685 000 zł54 m² 12 605,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dostępny od ręki 54-metrowy apartament wykończony naturalnymi materiałami najwyżej jakości. Lokal umiejscowiony jest na zamkniętym osiedlu z domofonem. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

539 000 zł73 m² 7 373,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Proponujemy Państwu niezwykle klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie, idealne dla rodziny lub pod wynajem długoterminowy, jak i krótkoterminowy. Nieruchomość znajduje się przy Ul. Gryfa Pomorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

399 000 zł27 m² 14 832,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w wyższym standardzie 2-pok mieszkanie o pow.26.89m2 w Gdyni w dzielnicy Redłowo. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 70tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

541 723 zł59 m² 9 163,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszakania w Gdyni gotowe do odbioru! Zamieszkaj w nadmorskiej i portowej dzielnicy Gdyni, w sąsiedztwie lasu, z bogatą infrastrukturą i łatwym dojazdem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

300 000 zł33 m² 8 982,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu kawalerkę znajdującą się na 2 piętrze w bloku z lat 70, położonym na ul. Wielkokacka 8, witomino. Idealna oferta pod inwestycję na wynajem lub jako mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Śródmieście,Gdynia

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja i piękny widok na Zatokę Gdańską i panoramę Gdyni! Mieszkanie 38m2 jest gotowe do zamieszkania. Wymienione instalacje, umeblowane, wyposażone w agd. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

541 723 zł59 m² 9 163,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Duża kawalerka w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Gdyni na Działkach Leśnych, doskonale skomunikowane, 8 minut pieszo do przystanku skm, wokół przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, na sprzedaż kawalerka w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana! Lokal mieszkalny o powierzchni 26,89m2, usytuowany na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

505 495 zł59 m² 8 567,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zalety nieruchomości: - balkon, - kameralny blok, - blisko Plaża Babie Doły Gdynia, - liczne tereny zielone, - łatwy dostęp do przedszkoli, szkół, licznych punktów usługowych i handlowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

525 513 zł59 m² 8 911,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, na 1 piętrze, w czteropiętrowym budynku, zlokalizowane w dzielnicy Gdynia Oksywie. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym (19,78 m), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

849 000 zł45 m² 18 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowy apartament w apartamentowcu Avanport w Śródmieściu Gdyni. Apartament znajduję się w luksusowej o wyższym standardzie inwestycji z 2020r.,z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, ul. Krauzego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

849 000 zł87 m² 9 758,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Stylowy apartament w modnej i prestiżowej lokalizacji Gdyni. Przedmiotem sprzedaży jest nowy dwupoziomowy 4 - pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie. Całość nowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

505 818 zł59 m² 8 611,13 zł/m²

 

Piętro:14/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w Gdyni gotowe do odbioru! Zamieszkaj w nadmorskiej i portowej dzielnicy Gdyni, w sąsiedztwie lasu, z bogatą infrastrukturą i łatwym dojazdem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kołłątaja

Grabówek,Gdynia

260 000 zł24 m² 10 690,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,32 m2 usytuowana na IV piętrze w bloku, w Gdyni Grabówek na ulicy Hugo Kołłątaja. Atuty mieszkania : - świetna lokalizacja- uniwersytet Morski - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

469 000 zł34 m² 13 794,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Idealne pod inwestycje 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji (gdynia Redłowo) zaledwie 1km od morza. Atuty nieruchomości: - mieszkanie po generalnym remoncie wraz z wymianą instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

436 000 zł53 m² 8 210,92 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

- - - polecamy - korzystna cena! - doskonałe położenie! - Centrum dużego, cenionego osiedla Gdynia Karwiny, ul. Leopolda Staffa - wyjątkowa lokalizacja, w pobliżu wszelkie udogodnienia: sklepy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij