dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Śródmieście,Gdynia

884 000 zł81 m² 10 913,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Klimatyczne 3 Pokoje Blisko Centrum Gdyni To nie jest zwykłe mieszkanie z kominkiem, widokiem na zatokę i 10 minutowym spacerem do centrum czy Dworca. To całe piętro w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

619 999 zł49 m² 12 653 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje na Małym Kacku Przy Lesie Mieszkanie znajduje się na kameralnym, zamkniętym i chronionym osiedlu. Spokojna, cicha okolica, bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

549 000 zł46 m² 12 021 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atuty mieszkania! - lokalizacja! - niskie koszty eksploatacyjne! - mieszkanie dwustronne słoneczne! lokalizacja Gdynia Grabówek, duży jej obszar zajmuje tu Trójmiejski Park Krajobrazowy, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

669 900 zł56 m² 11 892,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w super lokalizacji i w dobrej cenie! Praktycznie wszystkie sprawy w centrum miasta można załatwić spacerem, a dojście nad morze lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

329 000 zł56 m² 5 885,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,90 m2 znajdujące się w dzielnicy Pogórze w Gdyni. Nieruchomość składa się z: - salonu o pow. około 17m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 269 000 zł66 m² 19 198,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja I budynek: altus to inwestycja dewelopera Invest Komfort z 2012r. Do dyspozycji mieszkańców jest zielony dziedziniec oraz sala fitness, a także możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kampinoska

Obłuże,Gdynia

429 000 zł46 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni na granicy dzielnic Obłuże i Oksywie. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

389 000 zł33 m² 11 787,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2 z unikatowym widokiem na wodę i przepływające statki. Zlokalizowane na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Oksywie,Gdynia

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Gdynia, oksywie - 3 pokoje po remoncie z widokiem na morze. Przestronne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie. Składa się z salonu z którego wyjdziemy na balkon, 2 sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

485 000 zł46 m² 10 543,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni Redłowo. Mieszkanie: powierzchnia: 45,97 m2 3 pokoje: sypialnia nr 1 (9,45 m2), salon (14,85 m2), sypialnia nr 2 (7,35 m2) osobna kuchnia (6,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o powierzni 35 m2 to jeden pokój, jasna osobna kuchnia, urządzona łazienka z kabiną prysznicową i miejscem na pralkę, przedpokój z miejscem na szafę. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno,Gdynia

1 048 000 zł89 m² 11 775,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 4- pokojowe z dwoma łazienkami, garderobą oraz przestronnym tarasem na sprzedaż. Atuty osiedla: gotowe do zamieszkania 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 749 000 zł132 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Osiedle Apartamenty Na Polanie | luksusowy apartament - 132 m2 | 3 sypialnie, 3 łazienki, gabinet, garderoba | Ogródek 180 m2 I 2 wygodne miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz 2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rtęciowa

Pogórze,Gdynia

310 000 zł37 m² 8 423,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz urządzonego mieszkania na wysokim parterze Z balkonem? dobrze trafiłeś! oferta dostępna wyłącznie W biurze trevo. Atuty nieruchomości: - wysoki parter, - bliskość lasu, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

389 000 zł53 m² 7 306,54 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas na sprzedaż W pełni wyposażone 3- pokojowe mieszkanie lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,24 m2 składa się z kuchni, salonu z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mały Kack,Gdynia

1 200 000 zł95 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zamieszkaj w komfortowym apartamencie w zacisznej okolicy w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

770 000 zł74 m² 10 121,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Okazja! bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania blisko centrum Gdyni to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Dąbrowa,Gdynia

780 000 zł98 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Duże, kameralne mieszkanie 5-pokojowe z balkonem tuż przy lesie. Powierzchnia: 97,30 m2, dwupoziomowe, 1 piętro. Przestronne i jasne. Wystawa na 3 strony świata! Duże okna. Niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Witomino,Gdynia

400 000 zł42 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne, przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w budynku w Gdyni Witomino przy ulicy Widnej 3. Budynek to zabudowa czteropiętrowa z lat 70. Blok jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

621 000 zł50 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,70m2 w Gdyni na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Mieszkanie z pełnym wyposażeniem! Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Steyera

Pogórze Górne,Gdynia

500 000 zł60 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc osobno, duży balkon, piwnica W okolicy szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół, biedronka, lidl, galeria szperk, pasaż handlowy Autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Redłowo

Redłowo,Gdynia

535 000 zł51 m² 10 575,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz małego mieszkania w Gdyni Redłowie? Zależy ci na bliskiej odległości od centrum miasta, plaży terenów leśnych, a także infrastruktury usługowo-handlowej? Może chcesz kupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Witomino,Gdynia

420 000 zł52 m² 8 123,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witomino | 51,7 m2 | 3-pok | Świetna lokalizacja! Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie położone w Gdyni w dzielnicy Witomino przy ul. Widnej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

990 000 zł74 m² 13 360,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gdynia to miasto, według wielu sondaży, z najwyższym poczuciem zadowolenia mieszkańców z życia - być może dlatego, co roku ściągają tu tłumy turystów oraz osoby pragnący tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

467 975 zł41 m² 11 303,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowo interesujące 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Witominie. Jest to oferta skierowana zarówno dla rodzin jak i pod inwestycję. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Karwiny,Gdynia

510 000 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gdynia - Karwiny - Gryfa Pomorskiego. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 + 4m2 balkon. Istnieje możliwość wydzielenia 3 pokoju w salonie. Lokal znajduje się na 3 piętrze, 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

429 000 zł41 m² 10 501,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,85m2 znajdujące się w dzielnicy Redłowo w Gdyni, 100 m od stacji skm Gdynia Redłowo 400m od plaży Idealne mieszkanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

289 000 zł29 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Lokal: oferuje do zakupu mieszkanie o metrażu 29,24m2. Lokal mieszkalny po generalnym remoncie- gładzone i malowane ściany i sufity. Na podłodze w pokoju i przedpokoju nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

685 000 zł63 m² 10 873 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 62,5 m , położone na pierwszym piętrze pięciopiętrowej kamienicy w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - Śródmieście Gdyni przy ulicy Świętojańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

399 000 zł41 m² 9 637,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Szukasz 2-pokojowego mieszkania W pełni wyposażonego blisko lasu? - idealnie trafiłeś! atuty nieruchomości: - kameralne i bezpieczne osiedle, - bliskość lasu, kilka minut spacerem, - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

315 000 zł47 m² 6 759,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2 pokoje w spokojnej okolicy blisko skm. Lokalizacja: mieszkanie położone w Gdyni na Chyloni. Doskonale skomunikowane, 11 minut pieszo do przystanku skm Leszczynki i ten sam czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Chylonia

Chylonia,Gdynia

344 000 zł30 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu antyinflacyjny produkt zlokalizowany 2h drogi z Gdyni w pobliżu tężni solankowych i parku zdrojowego. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

379 000 zł41 m² 9 243,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie W gdyni chyloni przy ul. Kartuskiej mieszkanie: do sprzedaży posiadam mieszkanie o powierzchni 41m2, które usytuowane jest na I piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grabówek

Grabówek,Gdynia

420 000 zł59 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w idealnie skomunikowanej lokalizacji. - 10 min do skm - 2 min do przystanku autobusowego Z oddzielną kuchnią. Położone na 2 piętrze dwupiętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

450 000 zł26 m² 17 045,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w Śródmieściu Gdyni przy zbiegu ulic Zygmunta Augusta i Starowiejskiej. Istnieje możliwość zapłaty ceny w dwóch transzach. Aktualnie funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

649 000 zł57 m² 11 326,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Szanowni Państwo, na sprzedaż nieruchomość w Centrum Gdyni! Lokal mieszkalny o powierzchni 57,3 m2 składa się z: - sypialni - jasnego salonu z oknami po stronie północno- wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

610 000 zł52 m² 11 730,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2014

Tylko U nas na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu fort forest lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,80 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

509 000 zł49 m² 10 322,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż mieszkanie Z ogródkiem na granicy dzielnic wzgórze św. Maksymiliana I redłowa mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 49,31 m2 składa się z przedpokoju z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

439 000 zł33 m² 13 303 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na port. Luksusowe mieszkanie o powierzchni 33m2 zlokalizowane w Gdyni. Dzielnica Oksywie wyróżnia się leśnym i nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Leszczynki,Gdynia

387 999 zł54 m² 7 185,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Leszczynki. Jest to perełka mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

449 000 zł34 m² 13 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone tuż przy Świętojańskiej! Główna ulica miasta widoczna z okien mieszkania! Przedmiotem sprzedaży jest małe, kompaktowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni.