dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Chylonia,Gdynia

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z kuchni, 3 pokoi, przedpokoju oraz wc i łazienki. Wyposażenie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

849 000 zł100 m² 8 448,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż pakiet 4 mieszkań przy ul. Benisławskiego w Gdyni Lokale mieszkalne usytuowane są na granicy gdyńskich dzielnic Obłuże i Oksywie. W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w dzielnicy Gdynia Chylonia mieszkanie: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46 m2. Mieszkanie posiada przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Działki Leśne,Gdynia

1 290 000 zł87 m² 14 768,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż ustawny i słoneczny lokal, położony na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym na Działkach Leśnych w Gdyni przy ulicy Wolności. Lokalizacja Działki Leśne to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słupecka

Działki Leśne,Gdynia

1 150 000 zł96 m² 11 929,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Oferta dostępna tylko W mio casa! zamieszkaj W klimatycznej kamienicy Z 1934r W gdyni! darmowa konsultacja Z biurem architektonicznym mozaika! Mam przyjemność zaprosić Państwa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

NA sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie W gdyni chyloni przy ul. Gniewskiej mieszkanie: do sprzedaży posiadam mieszkanie o powierzchni 53,1m2, które usytuowane jest na VI piętrze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 139 000 zł66 m² 17 255 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zalety nieruchomości: - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - szybki dojazd do centrum Gdyni i trójmiejskiej obwodnicy, - idealna inwestycja pod najem krótko jak i długoterminowy. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

870 000 zł46 m² 19 049,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poszukujesz apartamentu w okolicy blisko centrum Gdyni? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Miejsce idealne dla osób ceniących sobie aktywne życie miejskie. Centrum Gdyni, plaża, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybickiego

Port,Gdynia

3 771 100 zł88 m² 43 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękny apartament z widokiem na marinę (english version belowe, you welcome) Lokalizacja Yacht Park to wyjątkowa inwestycja w Gdyni, nad mariną, w niepowtarzalnej lokalizacji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

775 041 zł80 m² 9 659,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia- bez prowizji Odbiór III kwartał 2024 Na sprzedaż: 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,24m2 ekspozycja południowa zachodnia. Salon z aneksem kuchennym (24,56 m2) posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

749 000 zł50 m² 15 061,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy eleganckie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 50m2, zlokalizowane na parterze trzykondygnacyjnego budynku z 2018 roku, w jednym z najbardziej atrakcyjnych rejonów Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

619 000 zł55 m² 11 254,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jedna z najlepiej zlokalizowanych dzielnic Gdyni - bogata w pełną strukturę handlowo usługową , tworząca idealne warunki do życia - Gdynia Cisowa. Mnogość szkół, przedszkoli, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka

Demptowo,Gdynia

679 000 zł86 m² 7 867,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 4 pokojowe ( 86,3 m2 ) z balkonem na ostatnim drugim piętrze budynku w gdyńskiej dzielnicy Demptowo. Klimatyczne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

710 000 zł38 m² 18 441,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokojowe mieszkanie z balkonem! Gdynia Redłowo 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,50 m2 z zlokalizowane na drugim piętrze w budynku. Na nieruchomość składają się: - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Australijska

Oksywie,Gdynia

600 000 zł57 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, umeblowane, w nowym, kameralnym kompleksie apartamentów Oxyvia na Gdyńskim Oksywiu na ulicy Australijskiej. Mieszkanie jest nowe - nikt w nim nie mieszkał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

3 667 000 zł210 m² 17 461,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Penthouse na ostatnim piętrze z 63mkw tarasem Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiklinowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

445 000 zł46 m² 9 625,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Tylko W love at home! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Cena 445 000 zł Metraż 46,23 m2 rok budowy 1987 Opiekun oferty tel. W ofercie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kurpiowska

Mały Kack,Gdynia

1 500 000 zł77 m² 19 508,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej, trzy-rodzinnej kamienicy na Małym Kacku. Po otworzeniu drzwi wejściowych do mieszkania nasuwa się przede wszystkim jedna myśl - przestrzeń. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 900 000 zł82 m² 35 365,90 zł/m²

 

Piętro:22/38

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chyba trudno sobie wyobrazić lepszą lokalizację i lepszy widok. Prezentujemy Państwu luksusowy, przestronny apartament na sprzedaż o powierzchni 82 m2, usytuowany w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

485 000 zł35 m² 13 739,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Witominie o pow.35,3m2. Mieszkanie znajduję się w 11-piętrowym budynku na parterze. W skład mieszkania wchodzi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Hackiego

Chylonia,Gdynia

310 000 zł27 m² 11 460,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - 27,05 m2 Gdynia Chylonia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,05 m2 z zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redłowska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 815,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,6 m znajduje się na 2. piętrze budynku przy ul. Redłowskiej 39a w Gdyni. Nieruchomość składa się z: - salonu, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

999 000 zł76 m² 13 143 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowe mieszkanie, 2 miejsca postojowe, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż nowoczesne, a jednocześnie przytulne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w doskonale skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Fikakowo,Gdynia

749 000 zł66 m² 11 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Fikakowo - Wielki Kack. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

720 000 zł66 m² 10 879,40 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane mieszkanie 3 pok. w inwestycji morska park z terminiem odbioru na kwiecień 2024 roku. Super okazja- realna wartość nieruchomości jest wyższa O około 100 tys. ZŁ Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

960 000 zł67 m² 14 414,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Elegancki apartament na strzeżonym osiedlu Apartamenty na polanie to świetne miejsce do zamieszkania dla rodziny z dzieckiem, a także dla młodych, aktywnych, lubiących wędrówki po lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

650 000 zł59 m² 11 017 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdynia obłuże, przestronne mieszkanie! 59m 2 Przestronne mieszkanie z balkonem znajduje się w dzielnicy Gdynia Obłuże. Zlokalizowane jest na parterze 10 piętrowego budynku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

670 000 zł31 m² 21 916,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Gustowne mieszkanie na Sadybie Orłowskiej zalety nieruchomości: - do plaży 15 minut spacerem, - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - szybki dojazd do centrum Gdyni i trójmiejskiej obwodnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

649 000 zł52 m² 12 456,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesne, eleganckie mieszkanie w Gdyni, dzielnicy Witomino - idealne dla rodziny. Możliwość skorzystania przy zakupie z programu "bezpieczny kredyt 2%". Lokalizacja: gdynia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

874 308 zł71 m² 12 279,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Okazja ostatnie mieszkanie W tej inwestycji! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Ta inwestycja jest jedną z najciekawszych propozycji mieszkaniowych tej części Gdyni. W promieniu zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 668 089 zł153 m² 23 916,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

!Rewelacyjna nieruchomość! Z pięknym widokiem i dużym tarasem Odkryj urok mieszkania marzeń! To przestronne mieszkanie o powierzchni 153 m w stanie deweloperskim, gotowe na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Orłowo,Gdynia

670 000 zł31 m² 21 916,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Doskonała lokalizacja na gdyńskiej mapie, sadyba orłowska! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w pięknej dzielnicy Gdyni Orłowo. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

535 334 zł51 m² 10 540,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kredyt 2% ostatnia szansa na złożenie wniosku i uzyskanie kredytu w tym roku! Zadzwoń zapytaj o szczegółu! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,79 m2, nasłonecznione wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

3 550 000 zł111 m² 31 850 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ponad stumetrowy, luksusowy penthouse z tarasem o rzadko spotykanej powierzchni około 120 m2. Nieruchomość położona na ostatnim, piątym piętrze kamerlanej inwestycji Art Deco znanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bema

Kamienna Góra,Gdynia

615 000 zł46 m² 13 369,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje (46,09 m2) w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni. Mieszkanie znajduje się 15 minut od Bulwaru Nadmorskiego. W jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok.47 m2 mieszczące się na 3 piętrze z 4. Lokal mieści się przy ulicy Morskiej/ Gdynia Cisowa. Ostatnia linia zabudowy co oznacza, że jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

410 000 zł38 m² 10 846,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko W golden gate! Na sprzedaż 2-pokojowe, bardzo słoneczne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Witominie! Nieruchomość usytuowana jest na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

630 000 zł76 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! mieszkanie 75,9 m2 + duży strych 33 m2 + duża piwnica 8,5 m2 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy Gdynia Oksywie. Blok mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

575 000 zł48 m² 11 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w doskonałej lokalizacji nadające zarówno do wygodnego mieszkania pod inwestycje. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

539 000 zł43 m² 12 413,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży gustownie urządzone mieszkanie 2 pokojowe. Wykończone w dobrym standardzie, o ekspozycji wschodniej. Położone na pierwszym piętrze budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na 2 piętrze 3 piętrowego bloku mieszkalnego zlokalizowanego przy ulicy. Stefana Okrzei. Budynek został wybudowany w 2023 roku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij