dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 251 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Denhoffa

Grabówek,Gdynia

859 000 zł65 m² 13 295,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na trzecim piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 63,89 m2 z 2 balkonami - oba po 7,82 m2 W skład mieszkania wchodzi: poziom I - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

560 000 zł60 m² 9 271,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w Gdyni Chylonii przy ul.Chylońskiej. Lokal położony jest na parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Rodzaj własności -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

399 000 zł42 m² 9 466,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! Mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 zlokalizowane na 2 piętrze budynku przy ulicy Sucharskiego 4 w Gdyni. Składa się z: - 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

398 000 zł30 m² 13 302,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu mieszkanie w Gdyni Witomino - usytuowane w budynku Witawy. Charakterystyka mieszkania. Mieszkanie o powierzchni 29,92 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

650 000 zł37 m² 17 558,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe ( 37,02 m2 ) na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy z lat sześćdziesiątych z oknami wychodzącymi na wewnętrzny dziedziniec w gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

445 000 zł38 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

1 -pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,50 m2! Witomino Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon (19,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

548 250 zł46 m² 11 877,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 46 m2, 2 pokojowe z ogródkiem, pięknie doświetlone (dwustronne - zachodnio-południowe) idealne dla pary lub singla. W pobliżu: las 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa,Gdynia

529 000 zł50 m² 10 665,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 2 pokoje | przestronne| piękna cicha okolica | gdynia dąbrowa| lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

560 420 zł48 m² 11 773,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu przestronne i jasne, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni ok. 47 m2 z dużym balkonem - w prawdopodobnie najlepszym punkcie komunikacyjnym Gdyni - Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

420 000 zł46 m² 9 130 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie idealne dla rodzin, jak i inwestorów poszukujących atrakcyjnej nieruchomości pod wynajem. Nieruchomość o powierzchni 46 m znajduje się na IV piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Karwiny,Gdynia

599 000 zł48 m² 12 584 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Komfortowe i przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Karwiny o pow. 47,6 m2 Mieszkanie znajduje się na wyższym parterze i składa się z: dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cyprysowa

Orłowo,Gdynia

4 490 000 zł132 m² 34 007,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Unique Orłowo to kameralna inwestycja tuż pod lasem, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni. Dookoła zielona oaza, niemalże w centrum miejskiej junglii, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 150 000 zł89 m² 12 875,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Gdynia Śródmieście. Nieruchomość ulokowana na 1 piętrze kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 89,32 m2 obecnie podzielone jest na dwa podobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 599 000 zł50 m² 31 980 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ekskluzywny apartament, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdyni - Nowej inwestycji dewelopera pb Górski przy ul. Św. Piotra, oddany do użytku w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

449 000 zł36 m² 12 403,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa oferta przy ul. Nasypowej W gdyni oferrta dostępna W mio casa Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest 2 - pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany na trzecim piętrze przy ulicy Nasypowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

537 000 zł37 m² 14 339,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdynia Śródmieście to bardzo dynamiczna i tętniąca życiem dzielnica. Ulica Władysława IV i sąsiadująca z nią ulica Świętojańska słyną ze świetnych restauracji i modnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydzowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

640 000 zł80 m² 8 027,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych doświetlone z zachodu, północy i wschodu znajduje się w spokojnej zielonej dzielnicy Gdyni z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Chcesz mieszkać w dobrze zlokalizowanym mieszkaniu? Nieruchomość zlokalizowana w prężnie rozwijającej się dzielnicy gdynia dąbrowa. Osiedle, które powstało w roku 2010 (mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

550 463 zł42 m² 13 206,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronny 2- pokojowy apartament w zielonej okolicy z balkonem! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

550 000 zł38 m² 14 304,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2-pokojowego mieszkania dla siebie lub pod inwestycję blisko centrum Gdyni? Idealnie trafiłeś/łaś! atuty: - 15 min pieszo do Polanki Redłowskiej i na plażę, - 20 min pieszo do Bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

670 000 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w centrum Gdyni u podnóża Kamiennej Góry. Powierzchnia mieszkania 67 m2, na którą składają się salon, kuchnia , sypialnia oraz łazienka. Większość przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

719 000 zł74 m² 9 663,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta biura The House Nieruchomości. Oferta zarezerwowana! Szanowni Państwo! Z wielką przyjemnością przedstawiam kompaktową przestrzeń idealną dla Rodziny. Nowy właściciel zyskuje: jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Działki Leśne,Gdynia

599 000 zł60 m² 9 950,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,20 m2, z widokiem na morze, blisko centrum Gdyni, położone w dzielnicy Działki Leśne. Lokalizacja: mieszkanie jest świetnie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

1 150 000 zł55 m² 20 788,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesny 2-pokojowy, niesamowity apartament położony w samym sercu Gdyni w 7-piętrowej eleganckiej kamienicy Silver House, przy ulicy Zygmunta Augusta. Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

480 000 zł36 m² 13 483,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Leszczynki. Zgrabny i praktyczny układ. Niskie opłaty. Świetna lokalizacja pod względem komunikacyjnym i codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Leszczynki,Gdynia

649 999 zł85 m² 7 625,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w świetnej lokalizacji! Wszystko na wyciągnięcie ręki. Mieszkanie duże, bardzo ustawne i zadbane. Jest to nietuzinkowa oferta pod względem udogodnień w okolicy jak i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

639 000 zł53 m² 12 125,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Nowa oferta W mio casa! Mieszkanie położone jest przy ulicy Podgórskiej. Dzielnica Obłuże słynie ze spokojnego charakteru i jest idealna do zamieszkania dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

995 000 zł154 m² 6 452,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Sprzedaż przestronnego mieszkania w Gdyni, oksywie, ul. Płk. Dąbka Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 144,41 m , usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

550 000 zł54 m² 10 242,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta dostępna W mio casa. Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest 3 - pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany na pierwszym piętrze w 10-piętrowym budynku przy ulicy Polskiego Czerwonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Port,Gdynia

925 710 zł52 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczny apartament w samym centrum Gdyni - przy najbardziej znanej z ulic - Świętojańskiej Zamieszkaj lub zainwestuj Lokalizacja Apartament znajduję się przy ul.Świetojańskiej 4-8, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

778 749 zł75 m² 10 446 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu piękne, przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 74,55 m2 w Gdyni Nowa Dąbrowa - w bardzo dobrej lokalizacji zarówno pod względem komunikacyjnym, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

650 000 zł37 m² 17 558,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w Gdyni Śródmieście gotowe do zamieszkania! atuty: - doskonała lokalizacja w Gdyni Śródmieście - 15 min spacerem do plaży miejskiej, - bliskość teatrów, parków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mały Kack,Gdynia

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o wysokim standardzie w inwestycji Bernadowo Park! Apartament (47,68 m2) składa się z salonu z aneksem kuchennym, dużego balkonu, sypialni i łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

365 000 zł43 m² 8 580,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży mieszkania dostępna tylko W biurze onyx home. Przedmiotem sprzedaży jest kompaktowe, wygodne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Sojowej w Gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

521 000 zł46 m² 11 331 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W biurze love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Cena 521 000 zł metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Witomino,Gdynia

479 000 zł38 m² 12 605,30 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajdujące się w inwestycji Witawa przy ulicy Niskiej w Gdyni-Witominie. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Redłowo,Gdynia

3 669 000 zł153 m² 23 922,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prestiżowa inwestycja w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa / 153m2, 4 pokoje / Stan deweloperski do własnej aranżacji / Panoramiczne okna / Luksusowo urządzone powierzchnie wspólne /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 240 875 zł69 m² 17 864,60 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa, duża inwestycja deweloperska w Gdyni. Szeroki wachlarz mieszkań do wyboru. Doskonale skomunikowana z cały Trójmiastem. Szkoła, przedszkole, lokale gastronomiczne i usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pańska

Witomino,Gdynia

700 000 zł71 m² 9 859,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Parter domu z garażem, ogrodem i 3-piwnicami o powierzchni 71m2 w malowniczej części Witomina. Działka o pow. 295m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 228 122 zł76 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

530 560 zł41 m² 12 984,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 41 m2, 2 pokojowe, w prawdopodobnie najlepszym punkcie komunikacyjnym Gdyni - Nowej Dąbrowie przy ulicy Rdestowej. Idealne jako pierwsze mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij