dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

364 700 zł34 m² 10 789,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Mieszkanie / kawalerka na sprzedaż Gdynia Witomino, ul. Rolnicza, mieszkanie odświeżone we wrześniu 2024 -> idealna przestrzeń dla młodych osób pod pierwsze mieszkanie lub dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 232 000 zł62 m² 19 903,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m , znajdujące się na 2 piętrze w prestiżowym kompleksie Altus w Gdyni Redłowie. To wyjątkowe miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowskiego

Pogórze,Gdynia

419 000 zł57 m² 7 363,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w dzielnicy Gdynia Pogórze. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w dziewięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

635 000 zł40 m² 15 690,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miasto w lesie - Sokółka Zielenisz na Skarpie. Największym atutem osiedla i apartamentu jest wyjątkowa cisza i spokój oraz jednoczesna bliskość przyrody, jak i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 130 000 zł60 m² 18 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 60 m , położony w sercu Gdyni, w nowoczesnym kompleksie Baltiq Plaza przy ul. Świętojańskiej 43. Lokal, obecnie wynajęty stabilnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 199 999 zł69 m² 17 441,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji "żeromskiego 7", zlokalizowanej w samym sercu Gdyni. Projekt obejmuje 77 mieszkań w jednym budynku wielorodzinnym, który posiada 5 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

440 000 zł35 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdynia oksywie - bardzo tanie W utrzymaniu 35 m2! czynsz całoroczny wynosi 320zł. Ogrzewanie gazowe piecem enegrooszczędnym. Miesięczne rachunki za ogrzewanie gazowe W sezonie grzewczym wynoszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 124 990 zł66 m² 16 998,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przepiękne mieszkanie W otulinie lasu. Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe, przepiękne i eleganckie mieszkanie zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa,Gdynia

499 000 zł48 m² 10 505,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,50 m , położone na zielonym osiedlu Dąbrowa w Gdyni. To idealna opcja dla tych, którzy szukają spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpunara

Pogórze,Gdynia

399 000 zł36 m² 11 037,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gdynia Pogórze. Przytulne 2 pokoje z widokiem na morze. Umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Kompleksowa obsługa formalno - prawna W cenie. Tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino-Radiostacja,Gdynia

495 000 zł47 m² 10 622,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

*** nowa cena! ***gdynia witomino- radiostacja ***ul. Pck ***widok na morze ***mieszkanie na start lub inwestycja *** do własnej aranżacji *** lokalizacja: witomino to południowo -zachodnia dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdynia, dzielnica Chylonia. Przytulne 3 pokoje z balkonem. Pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności. Tel. - gdynia, chylonia, - 3 pokoje, 57 m2, - rok budowy: 1970, - 1 piętro z 4, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

789 000 zł87 m² 9 068,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parter domu na sprzedaż z budynkiem gospodarczym i ogrodem w fantastycznej cichej i zielonej lokalizacji Gdyni - na Małym Kacku. Działka 410m2. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 86,4 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pustki Cisowskie,Gdynia

495 000 zł45 m² 11 096,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w Gdyni - dzielnicy Pustki Cisowskie osiedle Dolina Cisów. Budynek położony w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, doskonałe tereny spacerowe, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż komfortowego mieszkania w wysokim standardzie, które idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, jak i singla, ceniących sobie wygodę i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Wielki Kack,Gdynia

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Gdyni Karwiny - blisko natury i dogodnej komunikacji Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

590 000 zł64 m² 9 218,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Gdynia Leszczynki / Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Atrakcyjna cena za 3 pokoje w Gdyni. Zapewniamy pełną pomoc formalno - prawną. Tel. - gdynia Leszczynki, - spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Obłuże,Gdynia

470 000 zł51 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, położone na 1 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Obłużu. W okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

415 000 zł36 m² 11 495,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nowa oferta W gdyni chylonia Dwu pokojowe mieszkanie na start! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania przy ulicy Lubawskiej w dzielnicy Chylonia w Gdyni. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jastrzębia

Pustki Cisowskie,Gdynia

539 000 zł60 m² 8 981,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cisza, spokój, przestrzeń , natura - to tylko kilka słów, które znakomicie oddają klimat Pustek Cisowskich. Dzielnica , która charakteryzuje się niezwykle małomiejskim klimatem, i jednoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł47 m² 17 072,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,8 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krauzego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

859 000 zł82 m² 10 475,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Love at home prezentuje! obejrzyj film Z mieszkania!?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id= wysoki standard wykończenia W połączeniu Z idealną lokalizacją I spokojną okolicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szukasz 2 pokojowego dobrze skomunikowanego mieszkania w Gdyni? Idealnie trafiłeś! atuty: - mieszkanie świetnie skomunikowane, 5 min pieszo do stacji skm Leszczynki, - 5 min pieszo do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wagnera

Chwarzno,Gdynia

497 000 zł41 m² 12 220,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe do własnej aranżacji w stanie deweloperskim 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Chwarznie na os. Polanki o pow.40,67m2. Mieszkanie znajduję się na kameralnym osiedlu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdynia

955 000 zł47 m² 20 207,40 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest piękne mieszkanie o pow. 47.26m2 zlokalizowane w sportowym sercu Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego. W skład mieszkania wchodzi: - przestronny Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

890 000 zł90 m² 9 899,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

*** *** Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w Gdyni Dąbrowie przy ul. Oliwkowej. Lokalizacja Dąbrowa to jedna z najmłodszych dzielnic mieszkalnych Gdyni, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

510 000 zł42 m² 12 028,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

| mieszkanie | 2 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia witomino | blisko lasu | lokalizacja: nieruchomość położona jest w górnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Grabówek,Gdynia

333 333 zł42 m² 7 936,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na las o powierzchni 42 m2 w dzielnicy Grabówek w Gdyni. Do kapitalnego remontu. Dwustronne. Piwnica. Lokalizacja: - przystanek autobusowy 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

499 018 zł39 m² 12 901,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To wyjątkowa inwestycja, która łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją. Usytuowana w sercu zielonej dzielnicy, zapewnia szybki dostęp do centrum miasta i nadmorskich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

487 100 zł42 m² 11 619,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne Biuro Sprzedaży Nieruchomości Ponad 100.000 złotych rabatu na mieszkanie. Tylko w listopadzie! Jako zewnętrzne biuro sprzedaży, oferuję kompleksową obsługę inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

325 855 zł27 m² 11 984,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne Biuro Sprzedaży Nieruchomości Dla moich klientów ogromne rabaty tylko w listopadzie. Jako zewnętrzne biuro sprzedaży, oferuję kompleksową obsługę inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

679 000 zł64 m² 10 642,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - Chwarzno-Wiczlino, przy ul. Zaruskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

367 211 zł30 m² 12 410 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne Biuro Sprzedaży Nieruchomości Dla moich klientów specjalnie rabaty tylko w listopadzie! Jako zewnętrzne biuro sprzedaży, oferuję kompleksową obsługę inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

459 999 zł44 m² 10 548 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Piszanowni Państwo jest mi bardzo miło, że mogę Państwu zaprezentować tą wyjątkową ofertę. Zapraszam do zapoznania z bardzo przytulnym i zadbanym mieszkaniem. Jeden z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

575 000 zł60 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokoje | przestronne| piękna okolica | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hackiego

Grabówek,Gdynia

395 000 zł27 m² 14 603 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas Mieszkanie na start lub pod inwestycję. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

950 000 zł75 m² 12 734,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w Gdyni Wiczlino - Patio Róży Oferujemy Państwu przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie typu loft o powierzchni 74,60 m2 (90 m2 po obrysie),.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij